Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 01:33:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 116326 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 17, 2009, 17:54:56 »

bandidi,тези  *db*потупвания *db*са на твоето бебче,така ,че бъди сигурна всичко си е наред.
Аз преди малко се връщам от прегледа за този месец.Нямам така наречения Гестационен диабет yahoo,всичко ми е наред,само малко ми е висок хемоглобина,но не е серизоно и най-важната част от прегледа.........доктора каза сега ,че е момченцеееееееееееееее girl_impossible.Направо онемях,разочаровах се blush blush blush.Каза,че виждаа една голяяма и ясна пишка blush.Охх ,незнам момичета но аз съм раздвоена вече,нямам никаква идея как ще се казва girl_impossible girl_impossible girl_impossible.Вече бебето е 1 кг danceg danceg danceg
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 17, 2009, 18:22:25 »

bandidi , jasmine  честити сини гащи baby_boy
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 17, 2009, 19:12:26 »

bandidi,тези  *db*потупвания *db*са на твоето бебче,така ,че бъди сигурна всичко си е наред.
Аз преди малко се връщам от прегледа за този месец.Нямам така наречения Гестационен диабет yahoo,всичко ми е наред,само малко ми е висок хемоглобина,но не е серизоно и най-важната част от прегледа.........доктора каза сега ,че е момченцеееееееееееееее girl_impossible.Направо онемях,разочаровах се blush blush blush.Каза,че виждаа една голяяма и ясна пишка blush.Охх ,незнам момичета но аз съм раздвоена вече,нямам никаква идея как ще се казва girl_impossible girl_impossible girl_impossible.Вече бебето е 1 кг danceg danceg danceg


ЗАЩО СИ РАЗОЧАРОВАНА, ХУБАВА РАБОТА, ДА ТИ Е ЧЕСТИТО  МОМЧЕНЦЕТО! give_rose  Bravo
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 17, 2009, 19:29:29 »

Охх,знам ама се чувствам глупаво huhhuh.gif crazy.Благодаря все пак give_rose
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 18, 2009, 07:48:40 »

Bаndidi честито и от мен! danceg
Лятото живот и здраве,ще направим една форумска среща с малките бебчовци!
Мислихте ли вече за име?
Нашият момък ще се казва Николай,но на галено ще му викаме Ники!
А относно отношението и на мен ми се случи,но няма да назовавам имена......
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 18, 2009, 08:58:06 »

daniela_sl при нас дано всичко да е наред съм измислила няколко имена, като през ден си меня мнението. Минах през Боян, Борис, Андрей, сега последно съм се спряла на Никола, понеже нашето бебе е заченато на Никулден, а и постоянно ми се набива това име в главата или го чувам постоянно. Аз вярвам в знаците на съдбата, така, че само Господ да е с нас до финала.
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 18, 2009, 09:15:37 »

zahira чудесно име сте избрали,поздравления! Bravo
Ние дълго се двуомихме дали да е Никола Или Николай,но в крайна сметка се спряхме на второто...
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 18, 2009, 10:05:28 »

Еййййй Jasmin а сега де  :girl_impossible:какво стана бебка май е бебко а  smile често се случва това и доста неприятно след като предварителнио си се настроила особенно ако док ти питвърди със солидни проценти
Аз те разбирам напълно за разочарованието нормално е споредмен просто сега малко време да се пренастроиш на вълна синичко
Айде тогава за сега честити сини гащиииииии baby_boy baby_boy
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 18, 2009, 10:35:27 »

Благодаря, момичета! Jasmine, и аз бях настроена много за момиче и почти бях сигурна, но..следващия път:) Абстрахирай се от всичко и мисли колко много ще означаваш ти за него и колко много ще те гушка. И на мен ми се искаше да връзвам панделки и да слагам красиви роклички на принцесата, защото е много сладко, а и сестра ми си има вече две момченца. В крайна сметка обаче, важно е да са здрави, а то като се роди милото е толкова нежно и сладко, че ти е все едно дали е момченце или момиченце. Скоро гушках едно три месечно бебче, ама то така хубаво..искаше ми се вече и моето да идва. За име още умувам, ще пиша като стигна до нещо. Хубав ден на всички!
Daniela и Zahira хубави имена сте си избрали, май само момченца се събират:))))  Bravo
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 18, 2009, 11:04:12 »

 Да ви кажа и аз съм от мамите, които са се настроили за момиченце и дано да е  baby_girl, но пък като мама вече на момченце ви уверявам че се чувствам много обгрижена, защитена и обичана от двамата ми мъже. Малкият Жорко от много малък ми носи закуска в леглото, когато се прибираме  вечер ми казва да не се страхувам защото той е с мен, а сега поне по веднъж на ден ме пита как се чувствам, какво съм яла и др. heart Така че бъдещи мами на момчета ще видите каква гордост е до вас да върви един малък мъж.
Zahira прочетох за притесненията ти и ми стана притеснено и на мен. Не защото има основание, а защото точно сега не ти трябват излишни грижи. Моето БХС излезе чак след една седмица, ти ще можеш ли да ги дочакаш ? Защо не потърсиш друго мнение преди това ? Стискам палци да е просто една фалшива тревога.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 19, 2009, 09:05:37 »

Да дам отчет от феталната морфология при доц. Томова:

Много спокойна и мила жена. Разгледа всички органи, обясняваше всичко. Бебето е добре, според всичко което каза. Резултатите от БХС наистина имат отклонения, но според нея не се дължат на малформации. Има си костите, сърчицето, по размери си отговаря на 20 седмица.

И ГОЛЯМАТА ИЗНЕНАДА - каза, че е Виктор всъщност ще е Ния smile  Baby_G !!!!!!!!!

След като всички лекари дотук казваха, че ще е момче, с мъжа ми вече бяхме свикнали с мисълта (а в началото и двамата много искахме момиче и бяхме мааалко разочаровани). И като ни попита дали искаме да знаем пола, ние бяхме 100 % сигурни, че ще каже, че е момче. Обаче тя каза "МОМИЧЕНЦЕ". И така, явно ще си имаме госпожица. (Аз малко сега пък съм и от това изненадана). Но на 3Д вече май няма как да е сгрешила smile

Иначе да ви кажа нейният видеозон е явно някакъв невероятно добър, защото на 2Д се виждаше всичко, много по-ясно и някакси по-добре отколкото на тези, на които са ме гледали досега. От 4Д съм малко разочарована - не се показа по-ясна картина от 2Д, но тя каза, че често се получава така. За да се види идеален образ на лицето, трябва да има много околоплодна течност около главичката на бебето.

Моето бебче спинкаше и много не мърдаше, но от време на време си смучеше палеца. НО най-важното е, че всичко му е наред и според нея, ако нямам оплаквания, няма нужда да се ходи на следваща фетална морфология.

Иначе беше малко трудно за откриване самото място, защото тя сега тепърва се нанася в този кабинет. Няма още втори монитор, за да гледа и майката, но скоро щяла да си купи. Ще записва дискове от другата седмица, поне така каза. Прегледът е 100лв.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 19, 2009, 09:12:06 »

no4ko24  Bravo за добрите резултати...и за малката госпожица girl_wink Ето заради това аз за нищо не се настройвам pardon че я виж пак не познали и после разочарование голямо...важното е молчо да си расте ,а пък няма значение  baby_girl или  baby_boy
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 19, 2009, 09:24:33 »

Браво no4ko! Честити розови гащи!
Радвам се, че всичко при теб е наред. А за прегледа не се и съмнявам, че е бил много обстоен.
Аз вчера си видях резултатите от БХС в интернет и се чудя има ли смисъл да ходя до Майчин дом или директно да си ги принтирам:

Алфафетопротеин AFP 38.1     

Човешки хорионгонадотропин ЧХГ  20

Риск: 1 на 3339 бременни
възрастов риск: 1 на 1500

Има и нещо отдолу, което не мога да разбера какво значи и в крайна сметка никъде не пише риска висок или нисък е:
Мо=29.8
Мо= 13.7
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 19, 2009, 10:12:50 »

Zahira, всичко изглежда ти е в норма, само този ЧХГ = 20 - не е ли по-висок от референтните? (Моят пък е по-нисък). Няма никакъв смисъл да ходиш до Майчин дом според мен, но можеш да се обадиш по телефона - аз така направих - и една докторка ми обясни с 2-3 думи, какво може да означава това, но каза като отида на лекар или на ФМ там да ми обяснят по-подробно, но че няма място за притеснение, ако нямаш оплаквания, болки или кървене. Обади се по телефона просто за успокоение  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 19, 2009, 10:21:25 »

Ами в референтните стойности пише AFP норма 14.9 - 74.5 и за ЧХГ 6.85 - 34.25

Тези референтни стойности за всеки различни ли са?
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines