Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:30:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 120698 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: март 17, 2009, 12:28:15 »

Сега се връщам от Майчин дом - взеха ми кръв за БХС, но не това ме притеснява. Отидох в ултразвуковия кабинет за да ми направят снимка и ме прегледа д-р Гарнизов, който ужасно ме наплаши, че съм имала кистозна формация вдясно на плацентата с размери 23.3х21мм. и трябвало да се наблюдава, да лежа, много да почивам, никакво натоварване, никакво шофиране, никакво вдигане на тежко, в никакъв случай да не работя за да не се пукнела някоя кистичка, ако изобщо е киста. И през цялото време се възмущаваше как на ЖК не са го забелязали досега. Пуснах търсачката за този д-р и излязоха доста негативни мнения за лъжливи диагнози, но все пак доста ме наплаши. Сега ще чакам резултатите от БХС и в петък отивам при моята лекарка нерегламентирано.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: март 17, 2009, 12:30:58 »

Вики защо не отидеш на 4Д, там със сигурност ще се види.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 17, 2009, 12:38:03 »

Алекс къде могада отида на 4Д ехограф?
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: март 17, 2009, 12:45:52 »

При д-р Марков обикновено часовете са много дни и месеци напред. При д-р Янкова по има часове. Аз на тези две места съм ходила. Марков много ми хареса, млад е , но определено си разбира от работата, много добра комуникация с пациента. Янкова също е младичка и също добре ми обясни нещата. Ако искаш мога да ти дам телефони на лични, за да се обадиш да видиш как са часовете. Но не се оставяй само с едно мнение.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #319 -: март 17, 2009, 12:55:36 »

Вики, във Фемина също има 4Д и можеш да си запишеш час за преглед веднага. Всички са добри специалисти, само не изпадай в паника, преди някой да ги е потвърдил тези неща, понякога и лекарите грешат.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: март 17, 2009, 12:58:57 »

Ще звъня сега във Фемина да се запиша при д-р Врагалева на преглед, ако има скоро часове. Иначе съм на ФМ на 2 април чак.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #321 -: март 17, 2009, 12:59:47 »

no4ko24, desisv аз си проверих резултатите  good но исках и на вас да ги покажа да си кажете мнението. Та имах в предвид, че линка с моите резултати не се вижда. Но нищо!
Захира дано се окаже, че нямаш проблем!
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 17, 2009, 13:58:34 »

Момичета, да дам и аз моя отчет по повод ФМ. Бях се записала при д-р Мазнейкова и въпреки противоречивите мнения не промених лекаря. Прегледът трая около 7-8 минути. За съжаление не пусна съпруга ми да влезе, което много ме изуми, но какво да се прави. Доколкото са ми разказвали познати ходили преди при нея, сама е канила бъдещите татковци. Но, както и да е. Огледа органите, направи необходимите замервания, направи и диск с няколко клипчета от 3Д. За мен беше важно да разбера, че всичко с моя бебо е добре. Мисля обаче, че можеше да се постарае повече и след като си плащаш да допусне и таткото. Нямаше причина да не го направи. sad
Иначе бебчо е момченце-14 см от главата до дупето, 332 гр. и си има всичко. lol)
Само тия лекари къде ни разочароват понякога и плашат...
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 17, 2009, 14:06:12 »

bandidi,браво за добрите резултати Bravo и за  baby_boy гащурки smile
А тая докторка за какво се мисли...да не пусне бащата си е направо безобразие nea тя каза ли ти защо поне
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: март 17, 2009, 14:14:17 »

И от мен пак честито за бъдещия Мъж smile
Това си е направо безобразие  NO, при положение че се дават доста пари за този преглед и той да се претупа за 7-8 минути.......... Всички знаем колко се радват татковците на всяка среща с малкото бебче. Според мен е задължително бащата да присъства.
Важното е, че всичко с бебчо е наред Bravo
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 17, 2009, 14:31:40 »

Бандиди честита синя новинааааааа baby_boy baby_boy baby_boy
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 17, 2009, 14:37:20 »

Попитах защо не може, но ми каза, че не е удобно. Какво да кажа, нямам думи. Карай!
Вчера моя лекар ме гледа на обикновен ехограф и отдели доста време. То не е само до времето, важно е отношението, чисто човешката заинтересованост. След като съм нечий пациент или плащам за услуга, се предполага че услугата ще е оптимална. Нали все пак като избираме работата си, гледаме да е нещо, което да вършим със сърце и усмивка. За жалост все по-често се сблъсквам с подобни случаи. Но..здарве да е.
Момичета, ако не бях видяла, че бебчо мърда щях да мисля, че нещо не е наред. Не го усещам още. Това, което от няколко дни забелязвам са леки потупвания. Дали е то? Така ли е в началото?
Другото нещо, което ме безпокои е изтръпването на краката и ръцете-като постоянни иглички. Има ли някой подобни оплаквания? Лекарят ми предписа прахче (магнезий-забравих името на лекарството). Пишете!
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 17, 2009, 14:41:52 »

Здравейте отново всички, сега чета темите за 3  и 4 Д.
Не съм ходила при Мазнейкова ,но слушам и чета добри неща  за нея. Аз ходих само във Фемина при д-р Цолова и съм изключително доволна. Спазват се часовете, разбира се може да присъства , който си иска,  самият преглед е около 40 мин. Аз бях и на 2 -3 и вчера на 4 ДПросто съм изключително доволна. Друг е въпроса дали трябва  да се ходи на всички тези  изследвания иам предвид според мен   само 3 д е достатъчно. Защото прегледа на 3 Д включва и преглед на 2 Д защото там се гледат всички органи. На 3 и 4 Д вече се вижда бебо, вече едни като цветни снимки, и несе вижда само като негатив самото изображение а с плътна структура.Но органите се гледат пак на 2 Д. Така  че който както си прецени, според мен е малко излишно  да се ходи и на 2  и на 3 и на 4 Д. Единия е напълно достатъчен. Аз вчера бях на последния при доктор Цолова , пак казвам , много съм доволна, и всичко , което я питаш ти обяснява много подробно. Ако нещо те притеснява пак. Но препоръчвам на тези мами, който имат някакви съмнения да не слушат само един доктор. Всички грешат и машините дори. Така че горе главите и Успех! good
« Последна редакция: март 17, 2009, 16:42:55 от desisv » Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #328 -: март 17, 2009, 16:02:49 »

bandidi честито за  stork-boy и Bravo че всичко е наред при вас  smile
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 17, 2009, 16:49:02 »

 give_rose ЧЕСТИТО ЗА МОМЧЕНЦЕТО И ОТ МЕН  bandidi  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines