Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:25:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 120678 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 16, 2009, 11:31:14 »

Ivinnka добре дошла при нас и леко бременеене. Кажи повече подробности , знаете ли вече какво е  бебочето.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 16, 2009, 13:53:44 »

Наталия,моят доктор каза,че изследването е задължително.Аз нямам никакви симптоми за диабет,но ако има наличие трябва да се вземат мерки затова се прави.Утре съм на преглед дано резултатите да ас отрицателни.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 16, 2009, 14:03:24 »

 jasmine , стискам палци резултата да е добър. Щом нямаш симптоми, няма за какво да се притесняваш. Clover
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #288 -: март 16, 2009, 14:04:06 »

jasmine пожелавам ти всичко да е наред  good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 16, 2009, 14:32:18 »

Ох момичета кажете ми вие спите ли нормално през ноща, аз като легна и заспивам и след второто ставане до тоалета и се ококорвам и край. всяка сутрин ам 4.30 и вече съм будна и край не мога да зспя. Вие как спите  - на една страна ли, на мен вече никак не ми е удобно
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 16, 2009, 14:34:53 »

Роди и аз съм така споко зор е съня ма въртя се и това е аз все по гръб се сабуждам  как се извъртам незнам и като се усетя направо съм цялата истръпнала
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 16, 2009, 14:38:48 »

Роди аз спя на една страна, но и на мен много ми изтръпват тазовите кости и се будя. Задължително всяка сутрин в 6.00 съм на линия до тоалетна и после трудно заспивам. А напоследък ми изтръпват ту ръцете ту краката.
Аз утре ще ходя за БХС да дам  кръв в Майчин дом. Някойзнае ли каква е процедурата? Моята док каза първо да мина през някакъв кабинет за ехографски преглед и после за БХС, но не знамза какво е този ехографски преглед при условие, че преди десетина дни ме гледаха и имам снимка, ако за това им трябва.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #292 -: март 16, 2009, 14:43:40 »

Zahira™  аз като ходих за БХС предния ден бях на ехограф и от там ми дадоха снимка и ми казаха да я занеса да я видят. Някакви измервания също прави докторката, които били важни за това изследване. После снимката си мия върнаха за албума smile
За съня - на мен ми е много трудно да се наместя. Голяма въртене пада. Иначе спя на една страна, много радко съм по гръб. Трудно заспивам, но поне не се събуждам - към 7 за да посетя 00, но после си доспивам до 8:30 pardon
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 16, 2009, 14:54:49 »

Аз спя на една страна, засега без проблем. За тоалетна ставам чак сутринта. Даже малко се притеснявам, че ходя рядко до wc-то.  crazy
По-скоро сънят ми е неспокоен от мноооого сънища. Всякакви, не само кошмари, но много ярки и "истински". Заради сънищата се пробуждам.
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 16, 2009, 15:01:57 »

Zahira™ , води се, че снимката трябва да е актуална т.е. да е правена най-много 2 дни преди взимането на кръв /мисля, че толкова беше, ако не ме лъже паметта/ За това мини през кабинета за ехограф, за да не се наложи след цялото чакане /което хич не е малко/ за взимане на кръв да те върнат за снимка. Успех на БХС-то и дано няма проблеми
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 16, 2009, 15:03:41 »

Zahira, миналата седмица бях до Майчин дом, зареди се с търпение  good
Прегледът трябва да е бил максимум до 3 дни преди кръвната проба, така че ще трябва да минеш през гинеколог. Къде - не мога да кажа, аз си имах документ отпреди 2 дни. Важно е защото трябва много точно да е определена гестационната възраст на плода.

После отиваш на 14 етаж - минаваш през едната стая - попълват ти данните и ти обясняват що е то БХС. След това слизаш до 1 ет. да си платиш таксата от 42 лв. за БХС. И пак се качваш на 14 ет., в лабораторията - даваш им "талона" с попълнените ти данни и ти взимат кръв. Резултатите са готови след 2 дни, в Интернет може да си ги провериш. Моите излязоха, имам някакво отклонение, но по телефона ми казаха да си питам АГ, не било сериозно вероятно.

За спането - аз откакто съм бременна всяка нощ ставам поне 2 пъти. И на мен ми се случва да не мога да заспя след поредното ставане, особено ако навън се развиделява вече. Спя само на една страна, с възглавница между краката  pardon Гледам да спя наляво. И също ужасно много сънувам, направо изтощително.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 16, 2009, 15:10:36 »

за ехографската снимка е точно така  good трябва да е направена преди не повече от 2-3 дни ( аз същия ден имах преглед при моя АГ ).
Zahira, миналата седмица бях до Майчин дом, зареди се с търпение  good
После отиваш на 14 етаж - минаваш през едната стая - попълват ти данните и ти обясняват що е то БХС. След това слизаш до 1 ет. да си платиш таксата от 42 лв. за БХС. И пак се качваш на 14 ет., в лабораторията - даваш им "талона" с попълнените ти данни и ти взимат кръв. Резултатите са готови след 2 дни, в Интернет може да си ги провериш.

Аз когато ходих, не беше така, явно има промяна  huhhuh.gif Аз влязох на 15-тата минута, взеха ми кръв и попълненото талонче, видяха снимката на плода и ми казаха кога ще са ми готови резултатите. След това ходих до касата и платих 17 лв ( какви са тия 42???? много се е оскъпило явно за няколко месеца) и си тръгнах. Като цяло приключих за по-малко от час ( около 40 мин) с цялото чакане и плащане  smile
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 16, 2009, 15:11:26 »

момичета може ли някой да ми каже каква е цената на прегледа при доктор марков
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 16, 2009, 15:21:27 »

seny, no4ko24, Петя благодаря за споделеното инфо. Пете може би си ходила на ранното БХС, защото това след 15 седмица е по-скъпо като цена.
Дано да няма много хора утре,въпреки, че се съмнявам.
hristi да не те излъжа, но май за ранната фетална взима 60лв., а за останалите мисля, че беше 80лв., но ако не си записала час побързай, защото горе долу се записва месец и половина да не кажа два предварително.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 16, 2009, 15:22:26 »

ами не беше на ранното - там покрай работата така се получи, че го изпуснах и инфото е за късното  smile

Дано не чакаш много, успех  smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines