Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:15:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 121196 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 06, 2009, 21:47:21 »

Колко много съм пропуснала тези дни  blum  Първо  Welcome  на всички нови мами.
Честито за хубавите новини - розовата новина на mamcheto и синята на Rodi !
Fenix чувала съм че по време на бременност жените са много податливи на гъбични инфекции. Някои лекари лекуват в края на бременността, за да е чиста по време на раждането, защото ако я лекуват по -рано, нямало гаранция че ще няма да има рецидив. За съжалание информацията ми не е от първа ръка, така че няма да съм много полезна.
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 06, 2009, 22:22:43 »

Благодаря за съветите момичета, смятам да и звънна и да я попитам, само ще изчакам в понеделник да ми излезе и резултата от цитонамаска. Струва ми се доста странно, че не ме вика за резултатите веднага след като са готови, а чак след 25 дни.Все пак и мисля ,че ако има нещо, то трябва да се отреагира на време.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #197 -: март 07, 2009, 12:37:50 »

iv4e83 не е ли по-добре направо да отидеш при нея, за да й ги покажеш. Няма да отнеме повече от минута да ги види и да прецени дали има нещо за притеснение. Поне аз така правя - като си взема изследванията и отивам да ги види, че и аз като видя, че нещо не е в границите и се шашкам.
merito33 добре дошла при нас  give_rose  Лека и безпроблемна бременност. Кога точно ти е термина, че май си около моя? За съжаление за д-р Петинка Цветкова нищо не мога да ти кажа!
Аз все още съм болна и незнам докога ще я карам така. Следобед се пооправям, но по цяла нощ после кашлям sad
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 07, 2009, 12:47:13 »

mamcheto точно това смятам да направя във вторник сутринта. Тя дори не ми е дала мобилен телефон, а вероятността да вдигне телефона в поликлиниката е нулева. Така че направо отивам. Това да чакам до 30 март не мога да си го причиня.
Пожелавам ти бързо оздравяване!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #199 -: март 07, 2009, 12:53:11 »

Ивче благодаря ти много  give_rose
А иначе поискай й мобилния - моята сама ми го даде в случай, че имам нужда да я питам нещо.
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 07, 2009, 12:57:49 »

mamcheto аз в четвъртък бях при нея за втори път, а първия път бях много притеснена, имах много въпроси и забравих да я питам,та в четвъртък докато тя ми взимаше секрет, мъжът ми поиска телефона и от сестрата и тя му даде визитка само с телефона в поликлиниката. И на въпроса дали само на този номер можем да я открием, тя отговори с ДА. Така че ме съмнява да ми го даде.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 07, 2009, 13:25:36 »

Добре дошли на всички нови мамчета, да си бременеем дружно заедно. smile

Активен
merito33
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #202 -: март 07, 2009, 14:17:18 »

mamcheto , термина ми е 25 юли. А твоя? А иначе засега всичко като че ли е наред (да се надяваме), в петък бях на преглед. Но до събота как ще изкарам, само аз си знам.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #203 -: март 07, 2009, 14:39:48 »

merito33  аз съм за 23 юли
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #204 -: март 09, 2009, 09:40:47 »

Здравейте! Аз влизам да ви се оплача, че съм много недоволна от ФМ при Димитрова от Фемина  nea Прегледа беше не повече от 10мин., може би защото беше в края на деня, но мен това какво ме ивтересува  nea Каза, че имало ръце, крака, коремна стена,измери го и това е. За тези седмици това било. Риска за Даун от тези измервания е много малък  good Каза, след месец пак да отида, ама ще има да взима  nea Прегледа, който ми направи моята АГ, без да е специалист по ФМ беше далеч по обстоен и изчерпателен. Днес ще взема и резултатите от БХС, надявам се  да са добри. Та така с моята ФМ.
Само да допълня, че и БХС-то е готово е риска пак е много малък  smile
« Последна редакция: март 09, 2009, 10:07:18 от mariana » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 09, 2009, 10:20:38 »

Мариана, аз за Димитрова и Мазнейкова четох много лоши отзиви и затова се записах при Марков. Прегледа ми при него беше около 15 минути и разгледахме това, което на този етап се вижда, но не мога да кажа, че ме е претупал напротив. Даже ми позна и пола. Сега на 19-ти при Томова ще е по-обстоен, защото органите са вече оформени, но аз да ти кажа за втората се запиши или при Макров или при Томова
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 09, 2009, 10:30:40 »

Честит 8-ми март, момичета! Пожелавам на всички да са обичани съпруги и мами. На бъдещите майки пожелавам да родят здрави бебенца и всичко да бъде наред!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 09, 2009, 10:36:59 »

Mariana и аз бях в тези седмици на първата фетална морфология, но прегледа ми продължи доста по-дълго и ми далеч повече неща, отколкото, че има ръце и крака. Но става въпрос за доц. Томова. А за д-р Димитрова - Данитка беше ходила при нея и по същия начин я беше претупала и то ако не се лъжа беше за втората фетална морфология, така, че въпросът не опира само до седмиците, ами явно просто така си работи жената.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #208 -: март 09, 2009, 10:49:12 »

Ами, явно така си работи  diablo За пола и дума не каза, но това не ми е важно.
Голди, за втората ФМ съм се записала при Марков  good За съжаление за първата не можах да се вредя при него. Имах записан час за 14г.с, който сега ме е яд, че отмених.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 09, 2009, 11:14:25 »

И аз едва се вредих за Марков, въпреки, че се записах в момента, в който разбрах, че съм бременна. Бях в 13г.с. + 6 дни, и ми каза, че сега най-добре се вижда, всичко, което се гледа на първа ФМ. После за Томова се вредих за 19-ти, когато ще съ 22 г.с. и тя ми каза, че не е късно и също всичко се вижда добре тогава. Жалко, че си си отменила часа, ама нищо важното е, че бебето е добре. А колко пари ти взе Димитрова
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines