Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 23:23:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 116315 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 23, 2009, 13:58:05 »

И аз мисля така да направя да си сложим вертикални щори за спалнята и лятото като се появи принцесата да махна килимите и само по ламинат.
Инъче,Rodi като му дойде времето мисля цялата посуда за бебето да е чисто нова и там да му приготвям само на него.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 23, 2009, 16:04:01 »

ние точно сега правим стаята на беба !!!!!! и вече съм поръчала мебелите, освен кошарата реших да бъда практична и направо поръчах една приста с ракла и трикрилен гардероб с надстройка, така ще имам и повече място за багаж, аз ще спя при нея, точно поради причината, която е казала Вики, да може таткото да се наспива, а и спалнята ни е северна и няма много светлина, детската нарочно я оставихме южна и ще сложим вертикално щори, цветовете на стените са розово, жълто и цялата стена на цветя с тапети пода ще е ламинат, за сега килим няма да слагам, а не обичам по принцип !!! като стане готова ще я покажа !!!  smile smile smile

Дарлинг и Вики аз също много се бърках за месеците, ама вече се справям, благодарение на лентичката ми  good good
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 23, 2009, 19:20:11 »

Видях че обсъждате рани нещица от бебшките прнадлежности и реших да споделя...

Роди, аз си купих отделна стъклена кана ( йенска) , в която преварявам водата, защото ми казаха, че в металните тенджери се отделят вредни вещества и педито ни буквално ми забрани да ползвам алуминиеви, стоманени и тефлонови тенджери поне до 1,5 годишна възраст good

Ели, ще чакам снимки от стаята!
Ние още не сме обзавели детската ни напълно, защото Калоян спи при нас - долепила съм кошарката му (която е и люлееща се) до нашата спалня и така... Много приятно сутрин ме събужда - пропълзява при нас и започва леко да ме пощипва и драска по лицето или по гърба, за да го гушнем с баща му blum а и така ми е  под носа - не ставам нощно време , а само се протягам да го завия например... И аз в началото се чудих дали да не отида да спя в другата стая с него, но Боби категорично ми забрани с мотива, че щял да се чувства изолиран crazy  Та засега детската е само с един голям гардероб - в който има наши неща blush и боядисани стени с детски бордюри, а и много сладки перденца.

ПО отношение на килимите - ние нямаме, но вече се замислям, защото малкия активно се търкаля, пълзи  и така... Но ми споменаха за едни плочи, подобни на постелки за фитнес, които се сглобяват в различна големина вместо килим, защото било по-чисто и не задържа прах... Та сега ги издирвам...
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 24, 2009, 16:14:21 »

Момичета, искам да ви питам когато се дава кръв и урина всеки месец при ЖК за стандартните изследвания, трябва ли преди това да не съм яла и пила нищо?
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #79 -: февруари 24, 2009, 16:17:09 »

Nataliya не трябва да си яла,заради кръвната захар- да не повлияе на стойностите.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 24, 2009, 16:17:49 »

Да аз си мисля че напълно гладна и жадна сутрин се правят
Единствено не ми изискват да съм така като давам кръв за антитела понеже съм отрицателен фактор
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 24, 2009, 16:36:28 »

Аз знам че даже и вода не трябва да се пие, аз като ходих миналия месец ми казаха гладна -жадна и без и вода да пиеш, така че стискай Nataliya  Wink
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 24, 2009, 16:39:01 »

Благодаря ви smile
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #83 -: февруари 24, 2009, 17:21:33 »

Зависи по кой метод измерват кръвната захар. Аз винаги ходя на изследване следобяд, защото ми е по-удобно. Питала съм изрично на няколко места и са ми казвали, че преди са правели изследванията на гладно, но вече няма значение.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 24, 2009, 17:24:40 »

И на мен ми казаха че няма значение pardon И винаги си ходя и яла и пила...а и често термините са след обед pardon
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 24, 2009, 17:26:38 »

Аз пък сега се връщам от лекар и ми взеха кръв и за скрининга. Лаборантката ме пита как ми е кръвната захар, хемоглобина, става ли ми лошо, а пък аз й казах че последните 8 години не съм си правила изследвания и тя щеше да падне. Жената казва, така и така те бодем ще ти пуснем и пълна кравна. Беше готова за има няма 3-4 минути. Не ме е питала дали съм яла или пила .
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 24, 2009, 18:46:46 »

За пръв път чувам, че трябва и вода да не си пил smile За кръвната картина по начало не е нужно да е на гладно, освен ако няма допълнителни компоненти. А за урината няма значение дали си пил или не вода, ако не е стерилна.
Но за кръвната захар поне на мен винаги ми казват сутрин да давам, защото не трябва нищо да си хапвал или пил, освен вода. Явно в другите страни са с по-напреднали методи  Girl_hide
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 24, 2009, 18:55:53 »

Аз пък за пръв път чувам при правене на пълна и то кръвна картина че може да си ял и пил вода crazy
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 24, 2009, 21:57:25 »

Аз пък за пръв път чувам при правене на пълна и то кръвна картина че може да си ял и пил вода crazy

Ами интересно какво ти пречи водата? Или храната - нещо ще ти се увеличат левкоцитите ли? Или ще ти падне процента на еритроцитите??
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 25, 2009, 09:30:09 »

Аз пък да ви кажа, какво сънувах снощи.  laugh Сънувам аз, че съм родила едно малко бебе и първата ми работа е да го дигна и да видя между краката... и гледам една малка пишка laugh, а моята реакция беше "Е, момченце.... ами нищо, момченце, момченце. Ще си го взема " funnytooth Сутринта голям смях падна като се сетих  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines