Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:24:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 120831 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 20, 2009, 11:51:08 »

А интересна ли ти е йогата ? Аз преди проявавах интерес, сега видях че даже има наблизо, но мисля че там изнасят и нещо като лекции. Не че не ми допадат някои от идеите им, но по време на бременността бих искала да съм отдадена само на християнството smile. Иначе само като упражнения бих си ги правила в къщи. А диска ти от къде ? И кога започна ?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 20, 2009, 11:53:48 »

Диска ми го подари една прителка и то преди околко 3 седмици. Интерсно е но то не нищо слойно упражнеията са такива че не се насилваш по скора както загравка са. Правиш леки клекове, напъни, разгрявка на рамена , врат и такива неща. Диска го продават във Врана за други градове незнам, лекарите кото са го правили са от Варна
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 20, 2009, 12:04:47 »

Благодаря ти Роди! give_rose Ще го потърся в София. Ако ли пък не в първата седмица на март ще пътувам пак до Варна и тогава ще ми кажеш от къде да си го купя smile.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #33 -: февруари 20, 2009, 13:31:49 »

darling и аз съм ревностна християнка, но реших да ходя на йога най-вече за практическите ползи от нея, доколкото разбрах много помага за правилното дишане по време на раждането и освобождава натрупания стрес. Моите съседки ходят- майка и дъщеря на моите години, много са доволни, сега снахата е бременна и нея записаха smile От март започва 2месечен курс, после ще разказвам, дано да съм все още толкова ентусиазирана, колкото и сега Wink

daniela_sl и аз съм родена на 7юли и за мен това е най-хубавата дата  yahoo
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 20, 2009, 19:50:20 »

Ехооо,аз влизам да ви се похваля ,че ще ставаме родители на момиченцееееееее yahoo yahoo yahoo.Толкова мноого се радвам,че незнам къде да се дяна danceg
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 20, 2009, 20:08:55 »

честито Жасмин !!!!  yahoo yahoo yahoo  мислиите ли за име ?
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #36 -: февруари 20, 2009, 21:21:11 »

Честито и от мен Жасмин - това е много хубава новина - ти скоро май не си се включвала и не си се отчитала с подробности покрай вас girl_wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 20, 2009, 21:41:33 »

jasmine, честито. Прекрасна новина!!! Мисли ли ли сте име на бебето?
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 20, 2009, 21:57:03 »

Да има си именце blum,аз да си призная тайничко си се надявах да си имаме момиченце и си бях измислила само за момиченце blush.И живот и здраве малката ни сладуранка ще се казва Моника ( на баща й ще я кръстя blum).
Днес бях на лекар,и както обикновенно и доктора и аз сме много доволни как протича бременността ми pardon.Всичко е в рамките на нормалното,сладурчето ми вече тежи цели 500 гр.но това е оринтировъчно каза доктора Wink.Иначе така махаше с ръчички и краченца днес,сякаш разбираше колко се радваме за нея  blum.Охх,аз съм толкова щестлива и в такава еуфория цял ден,че......... Girl_hide
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 21, 2009, 08:47:04 »

jasmine,честити  baby_girl гащи  give_rose А изборът ви на име е много добър Bravo Bravo
Активен
Andy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #40 -: февруари 21, 2009, 10:48:56 »

jasmine, честито! И ние много искахме момиченце и също бях толкова щастлива smile

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 21, 2009, 14:03:09 »

Аз мисля да се запиша на йога за бременни ето тук: http://natalyoga.net/, само, че най-вероятно ще го направя в последния триместър. Иначе имам един диск с релаксация за бременни от самата преподавателка.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 21, 2009, 14:29:03 »

 Jasmine, честити розови гащи!
 Zahira,  дискът е много хубав. А на йога можеш да се запишеш още втория триместър, на мен в третия ми е трудничко вече, колкото и да не го вярвах и очаквах.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 21, 2009, 19:39:51 »

Жасмин, честита розова новина, много хубаво е и името smile Така ти завиждаааам, ние и двамата много искахме момиченце, но вероятно ще е момченце, така ни казаха, макар че е рано още, но е почти сигурно. На прегледът на 10 март вече ще знаем със сигурност.

Добре дошли на новите мами, леко бременеене. Наталия, ти много си издържала бе момиче, 14 седмици да не кажеш  tease

Захира и аз мисля там да се запиша на йога, мисля че се провежда на Коперник в един фирнес център. Моя приятлека е ходила на лекцията и беше силно впечатлена.

Някой мисли ли да ходи на училище за родители? На мен ми се ходи  blush Но още проверявам къде, какво...

Исках да отида и на отворените врати на Токуда, но нямаше места този месец, другият мисля да ги посетя.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 21, 2009, 19:49:05 »

Jasmin скоро си мислех за теб че беше се ппокрила малкои ето че се появи и то с тооооолкова хубава новина
Честито ви момиченце да ви е живо и здраво и мнооооого радост да ви донесе Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines