Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 09:27:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 116819 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 09, 2009, 11:18:59 »

Момичета да ви попитам - гледам че в някой градове има отворени врати в родилните - някои да знае дали и във Варна има такова нещо, много ми се иска да отида да видя каква е обстановката, лекарите и всичко останало.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #211 -: март 09, 2009, 11:42:48 »

Голди, 60лв беше прегледа при Димитрова.
Роди, това е линк за дните на отворени врати през Март, но за съжаление няма във Варна http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=3
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 09, 2009, 12:21:23 »

mariana Благодаря , но найстина няма за варна . А дали изобщо ще има , някой да е чувал да има за Варна отворени врати на АГ
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #213 -: март 09, 2009, 12:48:39 »

Rodi и аз затова се услушвам, ама за сега нищо не съм дочула. Ако разбера нещо ще пиша. А и ти ако чуеш кажи. girl_wink
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 09, 2009, 13:00:30 »

mamcheto ти от Варна ли си, защото много ми се иска да отида на тези лекции които има в Мола и ми се иска компания ако ти се хоси аз съм навита да отидем
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 09, 2009, 14:49:56 »

Момичета искам нещо да ви питам.В началото на 6 месец съм и ме започнаха много силни болки в гърба,сигурно и това трябва  да си мине по реда,но все пак....цял ден съм на бюро,може би трябва да си взема някаква възглавничка crazy
вие как се справяте с проблема?
Активен
krem4o
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #216 -: март 09, 2009, 15:02:03 »

Rodi,mamcheto и аз съм от Варна и родих преди 2,5 месеца в АГ-то,но във Варна няма отворени врати,но можете да помолите вашите лекари да ви покажат болниците.Аз бях в АГ в отделна стая на 4 етаж сама и съм много доволна от акушерките и лекарите.Но и в окръжна може да отидете ще ви покажат отделениети и горе долу ще ви обяснят закакво става въпрос.Ако искате да питате още нещо,може на лични.ПОжелавам ви лека бременностна вас и на всики останали и здрави бебета на финала.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 09, 2009, 19:23:25 »

Mомичета, най-накрая утре съм на преглед и нямам търпение вече smile Може би ще ми кажат дали е момче или момиче. А на 11ти март имах час при Марков за фетална морфология, но го отказах, ако на някой му се иска може да пробва да се запише на това място, ако не са го дали още - беше за 17ч. мисля.
След прегледа ще пиша.  Girl_hide
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 09, 2009, 20:54:03 »

Здравейте момичета,
днес си взех изследванията от лабораторията и директно отидох при моята лекарка.Каза ми, че е нормално в момента да не влизам в тези граници. Стойностите,които в моментна трябва да се следят ми били прекрасни и каза,че няма за какво да се тревожа. yahoo
Относно ФМ и аз смятам да ходя при доц.Маркова(и двете лекарки, с които говорих ми я препоръчаха)Смятам утре да и звънна, че май много се чака.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 09, 2009, 21:57:49 »

Коя е тази доц. Маркова, за първи път я чувам
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 09, 2009, 22:11:12 »

Ох, извинявайте, но съм доста изморена вече и четох какво сте писали вие и доц. Томова стана доц.Маркова.Объркала съм се.Става дума за доц.Томова
Активен
eli_kr
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Кристиан роден на 01.08.2009г. :)


« Отговор #221 -: март 10, 2009, 10:35:47 »

Здравейте на всички!Най-накрая и аз да се престраша да пиша за нещо.Регистрирах се в сайта преди около месец и половина и от тогава сабирам смелост да напиша нещо-но до сега не можех да се престраша  blush :)Днес реших и аз да се включа като ви помоля за съвет.Аз сам в началото на 5 мес. и 4ета в едни книги,че е забранено спането по грьб,защото се притискала аортата на сърцето на бебето и то можело да умре cray-(това направо ме побьрква)защото аз сам свикнала да спя така и понякога неволно в съня си се завьртам.Много се притеснявам да не стане нещо лошо.Моля ви ако някой може да ме посьветва какво да правя,ще съм му МНОГО благодарна.....
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 10, 2009, 10:40:10 »

Аз мога да ти кажа че много книги четеш  Wink несе шашкай токова бе много работи пишат в книгите ми то ако погледнеж реално нищо не трябва да се прави аа да се наврем в един изолатор и да си седим на стол само
Гледай си бремнноста наслаждавай и се и ако нямаш проблеми няма от какво да се шашкаш  good
Добре дошла и лека бремнност
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #223 -: март 10, 2009, 10:46:20 »

eli_kr наистина спането по гръб не се препоръчва при бременни, защото при някои бременни плацентата е така разположена, че може да се намали потока на кръвообращение към бебето, но изобщо не става дума за аортата на бебето и не е толкова опасно. Аз коментирах това с моята лекарка и тя ми обясни, че ако много време лежа така, да се обърна просто, ама не е толкова опасно. Спокойна бременност и едно весело бебче на финала ти желая!!!  Kinder Kinder beddybye
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #224 -: март 10, 2009, 13:06:04 »

eli_kr добре дошла при нас и леко бременеене  give_rose Колкото до спането аз винаги съм спяла по корем и е ясно, че сега няма как да стане. Спя в повечето случаи на една страна, но определено има случаи, когато спя по гръб. И аз съм чувала, че не било хубаво, но забранено ми се струва много силно казано.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines