Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:43:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 114357 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 19, 2009, 10:35:28 »

Не не ходя на ЖК по здравна каса, даже не знам в Габрово, кой лекар работи със ЗК
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 19, 2009, 12:08:28 »

Аз съм на ЖК по здравна каса и като гледам всикчо  ми е правил, ама като гледам на другите и м казава колко е голям плода а на мен нищи не казват аз добре че слушам и запомням. Абе ще видим като отида на 2.03 какво ще е
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 19, 2009, 17:52:14 »

 На мен по здравната каца ми правят всеки месец и ултразвук и кръв и урина, мерят ми кръвното, обликолките, НО никога не ми казват колко е голям плода! Като попитах, отговори ми - то е много относително и обикновено не е вярно и няма смисъл да ти го казвам crazy
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 19, 2009, 18:04:28 »

И на мен за грамове никога не са ми казвали, по-скоро за размери, но не всеки път, защото се мърда и не може да се фиксира. И наистина е много относително.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 19, 2009, 18:26:49 »

И на мен само в началото ми казваха сантиметри сега вече не незнам сигорно мърда защото
Последния път питах док колко  доло горе тежи и ми каза само По малко от кило crazy
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #20 -: февруари 19, 2009, 18:46:10 »

Момичета ние вече май се усещаме - преди беше само гъделичкане, но от вчера насам си е направо побутване от вътре. Много ми е странно, но и много готино  yahoo
При мен в началото всеки път лекарката ми казваше размерите, но откакто стана по-големичко започна да ми казва грамовете - с размерите било вече малко по-сложно, защото стои сгънато. Незнам дали е точно това причината, но доколкото се сещам така ми каза pardon
А да попитам за киселините - кога ги получавате - при мен обикновенно са вечер и то ако след като се навечерям малко след това си легна.
Активен
Andy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #21 -: февруари 20, 2009, 09:24:48 »

Mamche, аз почти нямам киселини, но както казва лекарката ми - държа всичките си органи постоянно заети. През половин час хапвам по нещо - 1 ядка или парченце плод. Така нито вечер, нито сутрин имам киселини.

Момичета, а колко килограма сте наддали до този момент? Аз се притеснявам, че качените от мен 4,5 кг в първата половина на 5 месец са много. Така ли е?
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 20, 2009, 10:01:50 »

mamcheto много се радвам че вече си усетила бебчо yahoo yahoo yahoo yahoo
Аз също имам киселини и то само вечер обаче и вече забелязах от какво получавам
Като ям кисели неща и се появяват а за моя радост и лек си открих Кисело мляко huhhuh.gif странна комбинация ама ми подейства
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 20, 2009, 10:09:23 »

mamcheto, Bravo че вече усещаш мъничето-сега се почва с ритничетата smile
Andy,аз бях качила до този момент 4 кг-така че не се притеснявай,мила ...а за сега колко съм качила няма да говарим  girl_wink
За киселините-и аз така се старая често да си хапвам,което хич не ми е трудно blush
Диде,и аз май ще го пробвам това с киселото мляко good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 20, 2009, 10:33:21 »

Ох аз имах киселини ужасниии през цялото време и ест. нищо не помагаше  nea
Но на много им помагаше прясно мляко и сода  pardon
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 20, 2009, 10:59:24 »

Andy аз също не мисля че са много. Бях чела че през първият триместър е нормално между 1.5 и 3.5 и във вторият и третият по 4 или 5кг.
И аз мисля че до сега съм качила повече, но ще се опитам да наблегна на плодовете и зеленчуците в следващите месеци.Хубавото е че вече не ми се яде толкова тестяно и мога да ям плодове без да ми става тежко на стомаха.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #26 -: февруари 20, 2009, 11:08:16 »

Като чета за килограмите май само аз съм назад още - не че се оплаквам де. Ама лекарката ми предния път ми вика "Ти храниш ли се добре, че си слабичка". А аз наистина си хапвам и то доста добре. Ама то си е до организъм. Бях смъкнала 2 килограма. Сега съм надолу само с половин килограм от преди забременяването.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 20, 2009, 11:40:09 »

За киселините и аз ги има и то само вечер ама ако ям нещо кисело иначе не се появяват, ето снощи хапнах кисели краставички и веднага киселини- много са гадни, аз също съм си открила лек, след вечеря дъвча дъвка и те изчезват.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 20, 2009, 11:42:46 »

Наистина е до организъм. Аз искам да ви попитам  някоя от вас ходи ли на гимнастика за бременни и къде ? Става въпрос за София.
Аз си намерих един комплес упражнеия в и-нет и тъкмо се засилих да си го правя в къщи и чета че до 4ия месец не е желателно. Аз не съм активен спортист, но винаги съм си правила в къщи и 2-3 пъти в седмицата на лек фитнес и сауна и сега много ми липсва. В тия студове и разходка не може да си направи човек...
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 20, 2009, 11:47:20 »

Аз да ти кажа имам диск и си правя йога в нас, тя е специално за бременни и даже има и за след раждането упражнения , но да си кажа чесно не съм редовна-само като се пресетяя правя smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines