Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:01:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ранни симптоми на бременност!!!  (Прочетена 84689 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« -: февруари 14, 2009, 11:37:17 »

 yahoo *YAHOO*Усещхте ли че сте бременна още преди да направите теста и да видите двете чертички! Ако отговора е "да", опишете усещането и първите симптоми по които сте разбрали!  yahoo yahoo
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #1 -: февруари 14, 2009, 18:31:08 »

Започнах да се съмнявам няколко дни преди да си направя теста, защото започна много да ми се спи - чувствах се постоянно уморена. А вечерта точно преди да си го направя си вземах душ и забелязах промяна в гърдите ми и знаех, че след няколко минути ще видя за първи път PREGQ Усещането беше  yahoo и се  cray от радост
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 14, 2009, 18:47:50 »

Аз имах някакво предчувствие, но не смеех да се надявам много. Закъсняваше ми втори ден, но бях на фирмено парти и чак като се прибрах в София знаех, че ще мога да направя тест. Иначе първите дни нищо не се чувства - нямах го още гаденето, нито дояждане или отвращение към някаква храна. Само си спомням, че гърдите ме наболяваха, но това си е като ПМС. Като видях теста и направо не знаех какво става smile Голяма радост. Първите няколко дни се събуждах с усмивка. Просто ми се струваше, че светът вече не е същият  heart
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #3 -: февруари 14, 2009, 19:24:51 »

Аз бях изчела всичко, което бях намерила за симптоми и признаци на бременност, но така й нищо не забелязах. Наблюдавах се много внимателно през цялото време, но не усещах нищо странно или различно (от друга страна аз и до ден днешен не съм имала типичните неразположения на бременните).
Единствено гърдите ме боляха, както и ниско в слабините, но усещането е точно както преди менструация и тъй като беше вереме... Мисля, обаче, че мамите имат шество чувство, дори и без физически симптоми. В периода преда да разбера за бебето, бяхме на две партита, където не близнах алкохол и до ден днешен не мога да си обясня защо.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 14, 2009, 20:54:06 »

При мен си беше шесто чувство - нямах никакви симптоми освен наболване на гърдите ( а мен преди цикъл си ме болят много, та даже тогава беше по-слабо). Направих си тест няколко дни преди закъснението, въпреки че като цяло през въпросния месец с мъжа ми много малко бебеправихме ( явно просто сме улучили момента pardon ).
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 15, 2009, 12:20:29 »

И аз винаги така съм си мислила, че жената усеща, че е бременна преди да види двете чертички и дори преди прегледа на лекаря! smile
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 15, 2009, 15:34:26 »

Аз също знаех че съм бременна преди да ми дойде дата за менструацията и евентуалното закъснение. Горе долу една седмица след овулацията ми ( а аз знаех кога е, защото си я следях ) започна много да ми се спи, да ми се вие свят, да ми прималява, което преди не ми се беше случвало преди да ме навести лелката. Освен това гърдите ми станаха доста болезнени и по-големички, което също не е обичайно за мен преди мензиз. Така че ми беше ясно че е станала работата, но си изчаках датата на мензиса като бях сигурна, че няма да ми дойде и на следващата сутрин си направих теста и видях двете чертички.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 15, 2009, 15:51:52 »

И аз бях сигурна, че съм бременна една седмица преди да ми закъснее. И аз имах напрежение в гърдите, няколко пъти ми стана лошо . Направих си първия тест когато трябваше да ми дойде и видях втора бледа чертичка smile
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 15, 2009, 19:23:34 »

Като гледам симптомите са идентични. И аз се усъмних заради прималяване-почти недоловимо,но все пак; гърдите също леко наболваха и най-големият проблем- много, много трудно ходене до WC. angry angry angry Ааааа, и едно такова усещане за тежест в корема...
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 15, 2009, 19:55:40 »

 На мен вече ми закъсняваше и видях промяна в гърдите си, не повярвах, че е станало, защото бяхме направили само един пробен опит, а коремът ме болеше като преди цикъл. Направих си теста чак на 4тия или 5тия ден от закъснението и бях много изненадана и щастлива, че видях PREGQ
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 16, 2009, 12:22:55 »

момичета незнам дали е тук мястото да попитам, не че незнам де ама все пак тук има по- знаещи от мен ама кога мога да си направя тест за бременност при няколко последователни опита...  blush от миналата седмица???
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 16, 2009, 12:25:28 »

Според мен най добре не насилвай нещата и исчакай да ввидиш дали ще ти дойде най добре  good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 16, 2009, 12:28:06 »

дам, имаш право. Ама аз все пак да си попитам, че съм се  insane hiphip Eeager
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 16, 2009, 12:32:19 »

Стискам палци, да ни се похвалиш скоро Bravo!!!
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 16, 2009, 15:15:16 »

vanessssa благодаря ти!  give_rose
Пожелавам на всички включително и на себе си скоро да усетя това чувство!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #15 -: февруари 16, 2009, 15:32:59 »

Сиси има едни тестове,които ги водят "ранни". Престо се казват. Но на мен те ми ми отчетоха бременност  nea чак Шуър чека показа бременност след закъснението  good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 16, 2009, 16:05:02 »

дааам запасила съм се края на седмичката ще го направя.
Благодаря все пак. Аз някъде бях чела, че давал точен резултат.  pardon
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 22, 2009, 10:15:29 »

Аз усетих , че съм бременна може би от момента в който е станало. Почна на да ми гади сутрин, вечер даже се събуждах и пак ми се гадише. Боляха ме гърдите доста, неможех да спя по корем, станах по нервна , всичко ме дразнише , много ме дразнеха и миризмите дори любимият ми парфюм  спря да ми харесва. Но не презнавах пред себе си , че съм. Тайничко се надявах , но с никой не го споделях и си мислих , че си внушавам с тези признаци. Та Ходих на почивка карах ски  blum падах търкалях се и като се върнах във Варна си направих тест беше ми закъсняло само два дена и  PREGQ Отидах на лекар и ми каза , че още е рано, след три дена отидах при друга и тя ми каза "ОО да бременна си в четвърта седмица и пет дни! много се зарадвах и тогава казах на милото че съм знаела  и двамата сме много щастливи danceg
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 22, 2009, 10:25:55 »

И аз си мислих че трябва да се усети както казват много мами но аз изобщо по нищо не усетих че е станало  sad
Даже като ми закасня пак не се усамних но си направих за всеки случай един тест и  Oh my ... за мое най голямо учудване и радост беше положителен с доста наситена черта yahoo yahoo yahoo
Така че не всеки го усеща това чувство поне според мен де smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 23, 2009, 13:15:47 »

чета чета и аз ги имам тези признаци с гърдите-болката е ужасна и мн болезнена, болките и тежеста в корема, апетита, наблягам на кисело мляко а до преди това  не исках да го погледна. Вчера докато си седях на леглото и да стана и ме заболя жестоко долу в дясно... а преди няколко дни изядох сама цял хляб с една кутия кьопоолу  Oh my ... изумих се... нервна съм и не спя добре... ходя по малка нужда честичко, усещам че адски мн ми се пишка, отивам , а то... съвсем малко...
не съм си правила тест, отлагам го да видя времето какво ще покаже... ама се замислям де...
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 23, 2009, 13:38:02 »

А закаснява ли ти и кога ти е датата за м-я
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 23, 2009, 14:05:49 »

ами не ми закъснява... последно беше на 29 ануари с продължителност 7 дни
мисля да изчакам... знам ли...  smile  pardon
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 23, 2009, 15:36:14 »

И аз от нетърпение направих ранния тест за който бяхте споменали, но се разочаровах cray cray cray Чертичката е само една cray cray cray А иначе ми се струваше, че имам някакви симптоми. Сега ще чакам и ще се моля да ми закъснеееее huhhuh.gif
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 23, 2009, 15:41:42 »

Според мен да не се разтройвате чакайте си датите и не правете тези ранни тестове просто така само се пришпорват нещата
Господ си знае работата момичета
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 23, 2009, 15:49:04 »

vanessssa мила, и аз изчаквам, е... знаейки предварително резултата  pardon
ако не сега, следващия път имай надежда.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 26, 2009, 17:00:11 »

Модератор: Темата се припокрива с "Клуб на бебеправещите" и с отчетните теми, където се пишат признаците за бременност.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 26, 2009, 21:51:00 »

  Усещхте ли че сте бременна още преди да направите теста и да видите двете чертички! Ако отговора е "да", опишете усещането и първите симптоми по които сте разбрали!   Според мен темата не се припокрива с "Клуб на бебеправещите". Там не успях да получа отговорите, които търсех! Надявам се да пишете и да споделяте, ще бъдете полезни на много момичета включително и на мен!!!
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 26, 2009, 22:30:33 »

нищо не усетих а бях сигурна че като забременея ще разбера/въпреки че беше планирано и го очаквах/... е нищо подобно даже бях сигурна че не съм и подскочих при вида на  PREGQ yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines