Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:58:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как забременяхте? Планирахте ли бремеността си, или стана случайно?
Планирана - 96 (81.4%)
Случайна - 22 (18.6%)
Общ брой гласове: 115

Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Планирана или случайна беше вашата първа бременост?  (Прочетена 41137 пъти)
 
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 21, 2009, 14:46:27 »

 При нас беше също желано, но планирахме да стане след сватбата някъде. Направихме си прегледи, но всички казаха, че НЯМА да стане от първия път и ние,за да си ги подсигурим тези "неуспешни опити" започнахме преди сватбата и ремонта,а бебо взе че стана от първия път yahoo И така цялата ми бременност мина в ремонти, на ремонт че му върви на нашия юнак blum
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #16 -: февруари 21, 2009, 17:40:07 »

Ние решихме, че много искаме да си имаме бебче и започнахме опити и то взе че стана веднага, мъжа ми беше сигурен, че ще стане бързо, докато аз не си давах много празни надежди, но 2 дни преди датата на цикъла и преди теста вече бях почти сигурна, че нашето бебче е готово. give_rose
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 22, 2009, 19:12:23 »

Ние малко емоционално го решихме. По принцип искахме първо да се оженим и след това, но моето предложение така и не идваше и ми беше омръзнало да чакам. Една вечер и на двамата просто ни се прииска да пробваме, по принцип искахме бебе. И това беше, точно веднъж опитахме и аз също като вас не вярвах, че ще стане. Още повече, че после си гледах календара и овулацията ми трябваше да е минала вече. Но и нашата Лили стана от веднъж и сега ще ни е шаферка smile
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #18 -: юли 23, 2009, 22:35:51 »

Бухтичка познато мила - и ние така първия опит беше от раз и неуспешен. За втория обаче да чукна на дърво - вече преполовихме 10тата седмица - скоро влизаме в 11тата. А и ми е кеф бебо е заченат на 24ти май и ще се роди по план на 14.02 - все по празници  yahoo
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 24, 2009, 13:15:39 »

При нас също беше планирано, аз все казвах нека да е след сватбата smile да не ми е лошо по време на купона и така и стана  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 24, 2009, 13:51:36 »

Планирана! good
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 24, 2009, 14:11:16 »

И при нас беше желана и планирана бремеността. Искахме да стане след сватбата и така се получи  heart
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 24, 2009, 18:56:59 »

Планирана. Само исках да е след сватбата,  weddingday.
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 24, 2009, 20:48:26 »

О, представете си колко желан беше нашия бебок и колко планирано трябваше да бъде всичко, като  се има предвид, че бяхме в две различни държави на 1300км, и се виждахме през 2-3 месеца  angry
Но Бебо го направихме тук, имахме само 1 седмица време Oh my ... и после трябваше да се връщам в България, а след около 20 дни вече имаше  и двете  чертички  yahoo
Е това е ВСИЧКО 100% ПЛАНИРАНО!!! Girl_hide
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 25, 2009, 10:06:40 »

Ами желана и планирана, ама малко на шега стана  Girl_hide . Решихме, че няма да се пазим, защото всички познати ни обясняваха как като имаш дългогодишна връзка и сте се пазили от забременяване после забременяването от същия партньор било трудна работа. И така започнахме с "непазенето" 1 месец преди сватбата, наистина не се получаваше, ама тогава нито съм смятала овулация и т.н. След 3 месеца реших да си купя от тестовете за овулация и да ги пробвам. И така - този месец видяхме положителния тест  PREGQ
Активен
tedi_medi
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #25 -: юли 27, 2009, 10:48:48 »

Моята бременност беше нещо по средата smile Искахме бебе и опитвахме да стане, но то не ставаше 4-5 месеца и вече се бяхме отказали, получих годежен пръстен и тъкмо реших че може би първо ще направим сватба и хоп след няколко дни ми закъсня и какво теста положителен smile
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #26 -: юли 28, 2009, 13:41:08 »

О, представете си колко желан беше нашия бебок и колко планирано трябваше да бъде всичко, като  се има предвид, че бяхме в две различни държави на 1300км, и се виждахме през 2-3 месеца  angry
Но Бебо го направихме тук, имахме само 1 седмица време Oh my ... и после трябваше да се връщам в България, а след около 20 дни вече имаше  и двете  чертички  yahoo
Е това е ВСИЧКО 100% ПЛАНИРАНО!!! Girl_hide
Оао голямо планиране наистина е било  Oh my ... . Важното е в крайна сметка, че си чакате здрав бебок и че правенето ви се е осладило след многото планове  blum А с таткото и сега ли ще сте разделени или вече се събрахте?  crazy
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 28, 2009, 13:45:20 »

Моята бременност беше нещо по средата smile Искахме бебе и опитвахме да стане, но то не ставаше 4-5 месеца и вече се бяхме отказали, получих годежен пръстен и тъкмо реших че може би първо ще направим сватба и хоп след няколко дни ми закъсня и какво теста положителен smile

Бебчо е чакал пръстена значи  tease
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #28 -: юли 28, 2009, 13:47:40 »

Така си е - ами какви са тези работи? Той си иска церемониалностите и това е  blum
Активен
denki6a
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #29 -: юли 29, 2009, 09:38:40 »

Първата ми бременност беше случайна, дори не очаквахме въобще и не знаех как да реагирам, но от немърливост на лекарите загубих бебето. Тази бременност беше планирана и засега всичкое наред и се надявам така и да бъде.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines