Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:13:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как забременяхте? Планирахте ли бремеността си, или стана случайно?
Планирана - 96 (81.4%)
Случайна - 22 (18.6%)
Общ брой гласове: 115

Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Планирана или случайна беше вашата първа бременост?  (Прочетена 41133 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« -: февруари 13, 2009, 21:09:35 »

Как забременхяте случайно, или всичко беше планирано? При нас е планирано- искаме бебе в края на годината!!! yahoo yahoo yahoo
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #1 -: февруари 13, 2009, 21:27:31 »

Vanessssa, ти май трябва да се местиш в темата на бебеправещите...ако ще е в края на годината.

При нас свичко беше от планирано, та по-планирано. Майтапа е, че стана, а тия неща не винаги става да ги планираш.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 13, 2009, 22:26:20 »

при нас също беше планирано  good Е не съм мислила за зодия или месец, в който искам да раждам, понеже знам, че това не става по поръчка. Все пак мъжът ми изчака да реша, че искам вече дете ( понеже той е 7 години по-голям и вече беше готов на тази крачка ), след което отидох на профилактичен преглед, за да "получим зелена светлина"  tease и то взе че стана от раз  pardon а очаквах да "се трудим" поне 5-6 месеца  blum
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 13, 2009, 22:47:20 »

ОООООООО абсолютно планирано, вие повечето знаете че 3 месеца преди да забременея с Анди имах неуспешна бременност, и желанието ни стана още по-голямо и неискахме да чакаме дълго.Аз също невярвах че ще стане още първият месец в който започнахме бебеправенето, но Господ си знае работата.

P.S. все още помня датите в които бях в овулация по един овулационен календар  girl_wink
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 14, 2009, 10:42:37 »

При нас също беше напълно планирано, дори се надявахме че бебо ще се роди през декември и така и стана  heart също помня датите на овулацията, както и дата когато видях положителния тест  yahoo yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 14, 2009, 13:06:58 »

И при нас планирано =]Казахме си след сватбата почваме...е ние почнахме още в първата брачна нощ blush
И изненада въпреки това имаше,защото взе че от раз стана бебо pardon а аз си мислех че ще отнеме няколко месеца...А Мишо беше 100 % сигурен че ще стане от раз crazy pardon
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 14, 2009, 18:17:04 »

И при нас беше планирано, естествено след задължителните профилактични прегледи... tease
явно , когато се настроиш за дълга битка, всичко се решава в първия рунд Wink, защото и при нас се получи още на първия месец... blum

PS: колкото до сантименталната част на цялото бебеправене - съм като слон - помня дати и часове даже blush
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #7 -: февруари 14, 2009, 18:26:42 »

Аз бях казала, че не искам да съм бременна на сватбата и затова оставихме бебеправенето за след това. Стана от втория път  yahoo, но и аз се бях настроила, че сигурно ще трябва да почакаме за двете чертички. Та общо взето в рамките на 2 месеца ми се случиха най-хубавите неща  heart
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 14, 2009, 18:42:26 »

При нас също беше планирано
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 15, 2009, 12:36:09 »

И ние го планираме и то с такава точност, че чак се плаша....  huhhuh.gif ОБщо взето съм си "избрала" (колкото и неуместна да е тази дума когато става въпрос за бременност и раждане) да родя юли или август и много се притеснявам че може да не стане и плановете ми да отидат на кино  blush Но като чета май всички са действали по план, при никоя не е станало без да е планирано  pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 15, 2009, 13:21:08 »

Съвсем планирана и очаквана от мен и съпругът ми, беше първата ми бременност!!!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 15, 2009, 13:29:39 »

И при нас беше планирана и много желана
Получи се от 4 път но си мислех че ще отнеме много време yahoo yahoo yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 17, 2009, 17:34:11 »

При нас не беше много планирано, защото доста време не се пазехме, без да следя дати или нещо такова, но като разбрах, че почвам нова работа, решихме да изчакаме поне няколко месеца и тогава да подновим опитите. pardon Е да, ама не - то взело, че станало точно, когато уж се пазехме и по-малко от 1 месец след като почнах работа, разбрах, че съм бременна.  Oh my ... Беше изненада и за двама ни, но пък нямаше по-щастливи от нас в този момент!  yahoo
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #13 -: февруари 17, 2009, 17:44:17 »

И при нас планирано =]Казахме си след сватбата почваме...е ние почнахме още в първата брачна нощ blush
И изненада въпреки това имаше,защото взе че от раз стана бебо pardon а аз си мислех че ще отнеме няколко месеца...А Мишо беше 100 % сигурен че ще стане от раз crazy pardon
Това сякаш аз съм го писала, пазехме се 8 години, започнахме с опитите от 1вата брачна нощ и на първия месец още си имахме изненадаааааааааааааааааааааа danceg danceg danceg
Напълно планирано  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 17, 2009, 19:49:28 »

Ние изчакахме да ни мине сватбата и да си направим ремонта на апартамента, нанесохме се май месец и от юни започнахме опитите, а на 2 август разбрахме, че беба е станала и много се зарадвахме !! не очаквахме че ще стане толкова бързо !!!!! но като видяхме двете чертички  PREGQ PREGQ нямаше по-щастливи от нас  yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines