Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:22:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на solecito - 14.07.2007г.  (Прочетена 32039 пъти)
 
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #45 -: юли 16, 2007, 16:28:55 »

Честито, солесито! дано животът ви да е пълен с приятни изненади! и много любов!
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 16, 2007, 17:09:38 »

Мило слънчице, честита сватба и дъъълъг и щастлив семеен живот!!!Само положителни емоции и пълна къща с  малки слънца girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #47 -: юли 16, 2007, 21:55:04 »

solecito, честито (със закъснение и от мен)! Пожелавам и на двама ви много щастие и любов! CHEERS
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 17, 2007, 12:24:57 »

ПОЗДРАВЛЕНИЯ solecito!    give_rose
Присъединявам се към пожеланията за един щастлив семеен живот, изпълнен с много положителни емоции и мигове     CHEERS
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 17, 2007, 14:51:59 »

Честито и от мен!!!
Пожелавам ви щастие и любов - цял живот!!!  girl_wink
 butterfly butterfly butterfly
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 21, 2007, 13:47:07 »

Ето че вече сме си вкъщи и мога спокойно да ви разкажа за сватбата  girl_in_love За мен това беше един наистина незабравим и ..... кратък ден  blum Станах в 6:30 помотах се, пих кафе с нашите и започнах да се подготвям. В 11ч половинката трябваше да дойде с кумовете да ме вземе  good Аз обаче както винаги, в 10:15 бях готова и потропвах нервно с крак в очакване на любимия. Представете си моето изумление, когато на вратата се позвъни в 10.40  shok  Значи все пак не съм само аз нетърпелива  laugh blum а когато ме видя, половинката занемя и просто каза " прекрасна си"  girl_in_love в очите му се четеше всичко останало  girl_in_love   оттам всичко мина като един миг. Стигнахме в гражданското доста по-рано и изчакахме да стане време за церемонията. Много се радвам, че все пак жената, която ни бракосъчета, говореше доста живо  Wink  (понеже съм присъствала и на сватби, на които аха да заспи.....  laugh ) От ритуалната зала за съжаление още нямам снимки. От гражданското се насочихме към ресторанта - там всичко беше перфектно изпипано  good много добре се бяха справили със всичко! Имах страхотен проблем с роклята, която буквално се разпадаше с всяка изминала минутка  и беше по-дълга от необходимото, та замалко не се пребих nea добре,че една от лелите ми (дизайнер) ми беше подарила предния ден за сватбата един тоалет, който облякох в ресторанта, и така ми се реши проблема, че иначе сигурно щях да се убия, да си скъсам роклята и да ми се съсипе целия ден  crazy Важното е, че решение се намери и то много добро - доста се вихрих след "преобличането" на дансинга  Dance Dance Dance С една дума всичко беше като една приказка girl_in_love  а снимки има малко в галерията - тези са любителски обаче. Като получа професионалните, което ще е другата събота ( по-рано нямаме възможност да си ги вземем  sad ), ще пусна и от тях, а станат ли готови албумите, ще напълня нашия  DANCE DANCE DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 21, 2007, 18:55:09 »

Миличка, изглеждате прекрасно!!! Dance girl_in_love
А и обстановката надявам се ви е харесала!!! Wink Толков амило ми стана, спомних си нашата сватба!!! girl_in_love Пожелавам ти само най-пекрасните моменти в семейния ви живот!!! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 21, 2007, 21:09:11 »

Миличка, изглеждате прекрасно!!! Dance girl_in_love
А и обстановката надявам се ви е харесала!!! Wink Толков амило ми стана, спомних си нашата сватба!!! girl_in_love Пожелавам ти само най-пекрасните моменти в семейния ви живот!!! kiss2 kiss2 kiss2

Благодаря  blush Обстановката беше страхотна, обслужването също! Много съм доволна от ресторанта ! Благодаря ти, Булечка  give_rose give_rose give_rose Ако не ми беше подшушнала за Операта, кой знае къде щяхме да идем  Wink А наистина заведението си е на ниво!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 21, 2007, 21:13:22 »

Миличка, изглеждате прекрасно!!! Dance girl_in_love
А и обстановката надявам се ви е харесала!!! Wink Толков амило ми стана, спомних си нашата сватба!!! girl_in_love Пожелавам ти само най-пекрасните моменти в семейния ви живот!!! kiss2 kiss2 kiss2

Благодаря  blush Обстановката беше страхотна, обслужването също! Много съм доволна от ресторанта ! Благодаря ти, Булечка  give_rose give_rose give_rose Ако не ми беше подшушнала за Операта, кой знае къде щяхме да идем  Wink А наистина заведението си е на ниво!

Радвам се, че си доволна и сте си изкарали прекрасно!!! girl_in_love
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 21, 2007, 21:51:57 »

леля ми преди малко ми прати снимки от нейния фотоапарат и аз , разбира се, веднага ги смалих и ги качих в галерията - тук има снимки от гражданското и една много сладка снимка с тортата  girl_in_love а след малко ще преоразмеря и ще кача и снимките от медената ни седмичка, които не са много  blush
« Последна редакция: юли 21, 2007, 22:29:19 от solecito » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 21, 2007, 22:27:15 »

леля ми преди малко ми прати снимки от нейния фотоапарат и аз , разбира се, веднага ги смалих и ги качих в галерията - тук има снимки от гражданското и една много сладка снимка с тортата  girl_in_love а след малко ще преоразмеря и ще кача и снимките отмедената ни седмичка, които не са много  blush

Кажи като стане готово всичко, че да разгледам!!! Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 21, 2007, 22:28:53 »

ами качих снимките вече  good още снимки ще има след като взема от фотографа (другата седмица), а и от останалите гости, които са снимали  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 21, 2007, 22:32:35 »

ами качих снимките вече  good още снимки ще има след като взема от фотографа (другата седмица), а и от останалите гости, които са снимали  good

Много хубави снимки, личи си, че сте си изкарали прекрасно и сте релаксирали, сега остава да кажеш, че сте се върнали трима!!! Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 21, 2007, 22:34:19 »

ами качих снимките вече  good още снимки ще има след като взема от фотографа (другата седмица), а и от останалите гости, които са снимали  good

Много хубави снимки, личи си, че сте си изкарали прекрасно и сте релаксирали, сега остава да кажеш, че сте се върнали трима!!! Wink
аааааааа, това надали ще го кажа преди другата година  pardon все още се пазим - рано е още за третия член на семейството  blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 21, 2007, 22:36:02 »

ами качих снимките вече  good още снимки ще има след като взема от фотографа (другата седмица), а и от останалите гости, които са снимали  good

Много хубави снимки, личи си, че сте си изкарали прекрасно и сте релаксирали, сега остава да кажеш, че сте се върнали трима!!! Wink
аааааааа, това надали ще го кажа преди другата година  pardon все още се пазим - рано е още за третия член на семейството  blush

Както си решите вие!!! Но нали знаеш "Таз годиа булка, догодина люлка!", при нас така стана!!! Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines