Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:14:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 176522 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: май 13, 2007, 22:58:18 »

Цитат
Ох, според мен е малко сложно да се избере човек, който да се занимава с това. Всеки би предпочел да се весели  drinkz отколкото да следи за реда.  hunter
и аз имах такова притеснение относно кой да задалжа да прави това а не да се весели и ми обясниха 4е този кординатор си седи на масата и се забавлява а само когато има нещто пора4ано допалнително или каквото и да се изнаса от бара или ресторанта управитела отива при кординатора и му казва...там толко....там това и така....незнам и ние не сме решили още ама 4естно казано не искам и 1лв да им дам + така и така се 4удят какво ли йне да измислят от този ресторант само и само още и още пари4ки  за тях....и този комисион 7%  diablo 4упливост още не мога да ги преживея   

Това мнение ме наведе на идеята да направя тази темичка!Мислите ли да си имате координатор на сватбата?Човек от агенция ли ще бъде или някой ваш близък роднина?А може би приятелки или шаферки?С какви задачки ще ги нагърбите и те съгласни ли са с това?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 13, 2007, 23:08:32 »

И аз за това се зачудих днес crazy -някой в някоя темичка споделяше,че от агенцията са им предложили такъв координатор и ми се стори доста добра идея!Защото почти няма сватба,на която сватбарите да не са "ужилени" с надписани сметки,че някъде и по-лошо-крадлив персонал,изядена торта,изчезнали подаръци End На сватбите на приятели досега винаги са си "назначавали" някой роднина или дружка да следи за злоупотреби,но и така не става съвсем-нали и този човек е част от купона,и той иска да се повесели,да седне,да похапне на спокойствие,а не само да ходи и да дебне кой къде отнесъл поредното кафе,дали тортата е разрязана правилно....незная,ще го мислим,голяма дилема си е,за какви проблеми съм чувала...не можеш им хвана края GROAN
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 13, 2007, 23:14:23 »

Да де,ама може примерно да са двама координатори.Единият да се погрижи за настаняването ,за подаръците,за почерпката след гражданското ицърквата,а другия например за рестораната-сметките,алкохола и т.н.Разбира се може и един човек да бъде,но.......така няма да разбере нищо от сватбата!От друга страна ако ползвате човек от агенцията например,от къде ще сте сигурни че няма и той да ви измами.Най-добре е някой близък според мен.Поне при нас така беше!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 14, 2007, 09:12:10 »

И според мен трябва да е близък човек, защото не можеш да имаш доверие на непознат  nea
Може така да се разпределят задачите, че да не натежи на никой и да се забавлява заедно с другите! Всичко е въпрос на организация  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 14, 2007, 09:31:20 »

И според мен трябва да е близък човек, защото не можеш да имаш доверие на непознат  nea
Може така да се разпределят задачите, че да не натежи на никой и да се забавлява заедно с другите! Всичко е въпрос на организация  good

Съгласна съм, но този някой все пак трябва и да познава всички гости, за д аможе да ги настани правилно по масите, нали? Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 14, 2007, 12:08:55 »

аз мисля това да е сестра ми
тя познава всички гости и 100% ще се справи
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 15, 2007, 08:17:10 »

И аз го умувам този вариянт....все повече се убеждавам, че е необходимо...само сега и подходящ човек да измисля.... ohah ohah ohah
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 15, 2007, 09:53:07 »

при мене май ще са няколко, те приятелите следят за нередности и без да им се казва!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 15, 2007, 10:18:16 »

Ами както се вижда в началото на темичката, аз съм на мнение, че не е много удобно да задължаваме близък човек с тази задача, защото ако той отговаря за настаняването на гостите по масите или за следенето на реда няма да може да се забавлява. Според мен трябва да се избере някой неутрален, но не от агенция, която ресторантът препоръчва, защото е ясно, че са партия.  dodger smoke Доста ми се вижда сложен този избор!  girl_impossible
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 15, 2007, 10:34:15 »

на мен ми се струва 4е това би бил най-малкият проблем - настаняването  на гостите, така или ина4е то като си има табелки гостите ще имат достатъчно време да си заемат местата, в случай 4е няма кой да ги настанява
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 15, 2007, 10:36:36 »

ние сме замислили да сложим пред ресторанта табло с схема на масите и номерата им и всеки да си се настанява сам,ще има и табелки с имената,надявам се че ще се справят
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 15, 2007, 10:38:19 »

ние сме замислили да сложим пред ресторанта табло с схема на масите и номерата им и всеки да си се настанява сам,ще има и табелки с имената,надявам се че ще се справят
о да определено, мисля 4е няма да се затруднят
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 15, 2007, 14:05:51 »

При мен е ще е леля ми - тя също познава гостите и ще успее да се справи
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 16, 2007, 16:20:03 »

При мен ще помагат всички по-близки млади хора Wink
Но ми се иска и да има някой кординатор, за дребните неща, защото искам все пак родители, сестри и др. близки да се забавляват, а не да са нащрек за всичко. Моята сватба ще е доста големичка (около 250 човека, като повече от половината ще са от провинцията - сватбата е в София) и ще е нужно някой да държи нещата изкъсо.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #14 -: май 16, 2007, 16:27:23 »

Аз съм организирала сватбата сама и единствено свекървата има малко повече идея за разпределението на нещата в деня на сватбата. Така че най-вече на нея ще разчитам. Освен това съм дала карт бланш на моите шаферки, ако забележат нещо нередно, да действат сами без разрешение.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines