Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 08:35:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 177677 пъти)
 
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #180 -: септември 01, 2009, 09:19:44 »

Горещо препоръчвазм на всяка булка кординатор на сватбата ....
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 02, 2009, 14:19:06 »

Аз мисля, че това вече е необходимост , не екстра - да имаш такъв човек в роялта на координатор , само би направило всичко по-спокойно и добре за теб ,за вас , в  този важен ден.АЗ също съм за! а 150 лв за цял ден ми се струва добра сума ,или?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 02, 2009, 21:36:46 »

Аз мисля, че това вече е необходимост , не екстра - да имаш такъв човек в роялта на координатор , само би направило всичко по-спокойно и добре за теб ,за вас , в  този важен ден.АЗ също съм за! а 150 лв за цял ден ми се струва добра сума ,или?
Цената си е добра защото това не е само за същия ден ! Днес срещата със единия ни сватбен агент продължи 3 ч и това е вече 4 среща . Деня преди сватбата агента отново е в р-та да приеме алкохола и всичко което се внася в ресторанта . Да не говорим че за паркинг само днес пред хотела - расторанта плати 6 лв. Определено цената като се разхвърля на 5-6 дена а на самия ден започва от сутринта и приключва със младоженците а това значи минимум към 2ч посреднощ . Тези пари не са малко но не са и чак толкова за да предизвикват възмущение ! Доста пъти съм ставала свидетел на такива възмущения но какво да се прави хора разни !  good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #183 -: септември 02, 2009, 21:55:04 »

 nasi, като уважаван от мен колега / който не познавам лично в професионален или личен план / моля те направи явна калкулация на този вид услуга в най-лекия за теб "случай".
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 03, 2009, 10:33:51 »

И преди писах, че съм за координатор, за това го и наех. Но сега сватбата е факт и направо се чудя как щяхме да се оправим без нея - за едно хубаво и спокойно тържество според мен е задължително да има такъв човек! Всичките гости оцениха присъствието и.  good
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: септември 04, 2009, 10:30:39 »

здравейте момичета,и ние ще бъдем с координатор.отначало се замислях,но благодарение на вашите коментари не ми остана и нотка съмнение,че това е важна фигура за сватбата.вече съм много по-спокойна като знам,че ще има на кой да се разчита по време на цялото тържество. yahoo
Активен
Elito_12
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #186 -: септември 05, 2009, 16:58:57 »

На нашата сватба всичко си направиха от агенцията. Относно координацията имаше един разкошен господин, който настаняваше гостите, а самата ни агентка не се отдели от мен. Приготви ме, нагласи ме, а после на всяка крачка беше до нас да ни казва кога какво следва. Асистентите й бяха наредили масите и всичко и понеже бяхме с изнесен ритуал, докато дойдем от фотосесията, те се погрижиха за комфорта на гостите и за нашето пристигане.
Изобщо не съм отделила и секунда размисъл кое как става, защото те си поеха нещата. Така успях да си видя всички скъпи гости и да се насладя на това да съм булка. Ако се чудите, недейте - оставете тази работа на друг. Няма как да си раздвоите вниманието, а и да знаете - в този ден времето лети светкавично.
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #187 -: септември 22, 2009, 08:28:41 »

момичета, а вие бихте ли доверили пари на координатора да извърши всички необходими плащания за деня - ди джей, фризьор, гримьор, фолклорна група и други неща, които възникват.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 22, 2009, 09:04:42 »

Аз не бих го направила.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 22, 2009, 10:24:06 »

самите плащания според мен не са никакъв проблем и е по добре да си ги направят булката и младоженеца, все пак са си пари
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: септември 22, 2009, 18:35:19 »

дейността на координатора не се изразява в палщания за всичко той е невидимо присъствие за да са добре както гостите така и младоженците като знам колко работа и ангажимент е това, струвами се дори малко тази сума..но това е мое мнение аз като знам колко бягане има и как не е само в денят на сватбата ..
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #191 -: октомври 02, 2009, 09:50:21 »

Аз мисля каквото има да се подрежда в ресторанта да го оставя на флористката,като ако има нещо, което не го е направила тя ще и се доплати за поставянето... а за разпределението на гостите мисля да ми помогнат 3-те шаферки...в Ленинград обслужването е страхотно и не мисля,че ще има проблем....
някой да мисли по различно smile ?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: октомври 02, 2009, 10:26:21 »

И аз съм на мнение, че трябва да има координатор. Тъй като нашата сватба ще е по-нестандартна и повечето типични неща отпадат, наемането на сватбен агент е безмислено. Но все пак искам да имам спокоен празник и да се доверя на някой да следи нещата. Решила съм това да са шаферите.

Според вас кой вариант е по-удачен: да натоваря един от тях с този ангажимент или на всеки да дам персонална задача? Все пак ще са 6-ма. Hmmm
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: октомври 02, 2009, 10:36:57 »

lionelsa   мила, по-добре на всеки да определиш какво ще върши за да не стане бутане и объркване в големия ден и всичко да е наред Wink
Активен
Aneta86
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #194 -: октомври 08, 2009, 15:35:15 »

Здравейте, момичета. Следващото лято и на мен ми предстой сватба. Ще може ли да ми пропоръчате агенция, която да организира цялото ми събитие. Сигурно някой от вас иамт впечатления от агенциите и агентите.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines