Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:14:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 176561 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #165 -: юли 14, 2009, 14:18:09 »

Това с 5-те часа ми е мног остранно!!! Координаторът принципно участва през целия ден, при всички ритуали - от взимането на булката, през ритуална, църква и до последната минута в ресторанта. Цените им наистина варират около 150лв, но не са с такова часово ограничение. Моето мнение е, че от тази агенция яко ще ти смъкнат кожата с това тяхно "предложение"!
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #166 -: юли 14, 2009, 14:21:37 »

Това с 5 часа е примерно .... значи ангажимента не е потвърден , но мисълта ми е такава цената ми е идеална , но искам да събера малко по-детайлна информация за ангажимента на кординатора и сватбения агент  , каква в същност е тяхната роля , аз имам доста време до самата сватба 14.11 smile .
Благодаря на всички предварително
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 14, 2009, 14:42:28 »

Аз имах за 150 лв две координаторки, които бяха с нас през целия ден - бяха отишли, украсили у Тони, после кола, бяха взели цветята, после през цялото време съдействаха, украсиха рит.зала, църквата, настаниха гостите в ресторанта, грижиха се за фонтана, следяха за сервиране, пепелници, броиха алкохол, безалкохолни, реагираха като нещо няма, помагаха ми да си оправям роклята, обувките, носиха ми всички резервни неща, вкл. обувки и риза на младоженеца и въобще всичко от самото начало.  good
Активен
SingleLady
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #168 -: юли 16, 2009, 10:39:02 »

Brrr bila sam po sku4no ot tfa nema..... NO
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 17, 2009, 22:36:04 »

Аз пратих запитване до "Ами сега" в Стара Загора относно координатор. Отговориха ми "150 лева" за един координатор. Но като се срещнем ще знам повече подробности и ще реша дали или.
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #170 -: август 31, 2009, 09:19:52 »

Дам момичетаааааа ... така еее , аз вече също мога да се похваля , че ще имам кординатор ... Цената му е 150 лв. и ще бъде с мен през целият ден, даже от агенцията ми казаха , че ако предценят ще имам две кординаторки , като едната ще ми бъде бонус и комплимент от агенциятааа .... Много съм щастливааа....
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 31, 2009, 09:30:26 »

браво, jearsy, със сигурност ще ти бъде от полза....

Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #172 -: август 31, 2009, 09:33:23 »

Аз дълго обмислях варианта , като в крайна сметка предцених , че колкото и да ми е близък един човек , той е на този ден за да сподели щастието ми и да бъде мой гост , а и си има хора за всичко , по добреее да е някой които малко или много разбира от тези неща и има някаква практикааа ..
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 31, 2009, 09:40:07 »

аз определено съм за координатор, факта че си бях наела координаторка ме направи най-спокойната булка на планетата smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 31, 2009, 09:41:54 »

tasty, аз също бях така;

джърси, правилно решение си взела, все пак гостите на тържеството трябва да се веселят...
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 31, 2009, 10:16:43 »

Здравейте момичета,
някой може ли да препоръча добър координатор във Варна?
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 31, 2009, 14:53:59 »

Аз бях без координатор...единственото за което съжалявам е,че не се регистрирах по-рано във форума...просто нямах време, щях да събера доста мъдрости......Не, че съм се притеснявала, т. е. притеснявах се защото прическата ми реши да не става, въпреки всички усилия, и изостанах мнооого с графика, та имах едни 30 мин. да се облека и гримирам, но моята приятелка и сестра ми ги пощурих... blush те го отнесоха, сестра ми направо беше вдигнала кръвно... nea Ако сега си правех сватбата, бих им го спестила...То иначе булката няма как да го отнесе, защото тя като започне с процедурите, ако не си предвиди някой човек, просто ще стане хаос....И после като започнат да я дърпат всички за снимки, за танци въобще няма как да се разправя с други работи
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 31, 2009, 20:03:58 »

Аз бях без координатор...единственото за което съжалявам е,че не се регистрирах по-рано във форума...просто нямах време, щях да събера доста мъдрости......Не, че съм се притеснявала, т. е. притеснявах се защото прическата ми реши да не става, въпреки всички усилия, и изостанах мнооого с графика, та имах едни 30 мин. да се облека и гримирам, но моята приятелка и сестра ми ги пощурих... blush те го отнесоха, сестра ми направо беше вдигнала кръвно... nea Ако сега си правех сватбата, бих им го спестила...То иначе булката няма как да го отнесе, защото тя като започне с процедурите, ако не си предвиди някой човек, просто ще стане хаос....И после като започнат да я дърпат всички за снимки, за танци въобще няма как да се разправя с други работи
Аз също подкрепям това мнение още повече че го казва булка минала по този . Хората в другите държави когато решат да правят сватба за тях първото нещо е да си наемат сватбен агент . А при нас все още навлиза тази практика ,защото всички помним доброто старо време когато хората сами си организираха всичко и всички роднини и приятели влизаха в действие . Само че сега сватбите са много по пищни ,много повече подробности има и много повече услуги и екстри за разлика от едно време . Аз виждам как има населени места в които дори не знаят какво е сватбен агент и съм била свидетел как се изумяват че човека който тича да им организира нещата иска хонорар . Още много имаме да учим и да се усъвършенстваме .
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 31, 2009, 21:31:52 »

Аз също съм за координатор, това е едно удоволствие, което си струва парите. Ние бяхме без координатор не защото нямаше пари, а защото аз исках да си организирам нещата и да се срещна със всички. Мисля, че се справих добре, може би защото хората срещу мен бяха професионалисти и всичко беше повече от перфектно, но не винаги е така Wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 31, 2009, 23:24:29 »

Аз също съм за координатор, това е едно удоволствие, което си струва парите. Ние бяхме без координатор не защото нямаше пари, а защото аз исках да си организирам нещата и да се срещна със всички. Мисля, че се справих добре, може би защото хората срещу мен бяха професионалисти и всичко беше повече от перфектно, но не винаги е така Wink
Да когато попаднеш на професионалисти нещата са много по лесни . Но си права не винаги е така .  good
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines