Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:04:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 176502 пъти)
 
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 01, 2009, 17:29:52 »

Едно нещо е по-добро (или поне достатъчно добро) като координатор. То е да се сприятелите с персонала на заведението и с управителя и да дадете на първите мааалко парички допълнително. Тогава ще сте спокойни. А за времето извън ресторанта, разпределете всичко в кутии и пликове, надписани, по реда, в който ще трябват, и го дайте персонално на хората, които ще носят отговорност за него ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ - даже ще си го занесат у тях накрая й ще ви го върнат в друг ден. Хората се справят с ясно поставени елементарни задачи дори и да не са организационни гении. Целувайте ги и ги прегръщайте и им казвайте, че са незаменими. Това действа безотказно.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юли 01, 2009, 18:40:13 »

Да и това,което Бастет предлага също е вариант,но аз лично предпочитам да бъда с кординаторки,защото всички знаем,че в този ден всички около тевб са малко напрегнати,превъзбудени,винаги има вариант някой,нещо да забрави или да не направи както трябва,а й го има и момента,че на другия ден,няма да знаеш кое къде ти е и докато си събереш нещата ще стане голямо шоу.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 02, 2009, 06:53:01 »

А ако коодринатора е само за ресторанта, и е само един, горе долу колко пари би поискал? Естествено, ориентировъчно pardon
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 02, 2009, 10:24:41 »

А ако коодринатора е само за ресторанта, и е само един, горе долу колко пари би поискал? Естествено, ориентировъчно pardon
Зависи за кой град става въпрос и от коя агенция го наемаш . За Пловдив варират от 60 лв до 100 лв.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 02, 2009, 10:29:04 »

Да и това,което Бастет предлага също е вариант,но аз лично предпочитам да бъда с кординаторки,защото всички знаем,че в този ден всички около тевб са малко напрегнати,превъзбудени,винаги има вариант някой,нещо да забрави или да не направи както трябва,а й го има и момента,че на другия ден,няма да знаеш кое къде ти е и докато си събереш нещата ще стане голямо шоу.
Абсолютно подкрепям това мнение .  good А и сприятеляването нещо не ми се връзва . Ако трябва да се сприятелиш с всеки който трябва да си върши работата / дори да не става въпрос само за сватбения ден / ми идва в повечко. Поне аз така мисля . И в крайна сметка всеки постъпва както намери за добре . В случая няма правилно и неправилно решение . Въпрос на лично виждане . good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 02, 2009, 17:34:32 »

Мерси, Наси give_rose За Стара Загора става дума, но поне имам някаква представа вече Wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юли 04, 2009, 20:12:17 »

Моите координатори баха през цялото време тръгнаха от милото до края на вечерта бяха плътно до нас. Супер доволна съм give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #157 -: юли 04, 2009, 22:50:10 »

Момичета, дойте идея за добри координатори в Бургас! Всъщност за Поморие ми трябват, но май тези от Бургас ще свършат работа и тняма да е голям проблем да дойдат, все пак са близко градовете.
Активен
sonya_georgieva
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #158 -: юли 10, 2009, 16:43:04 »

Мерси, Наси give_rose За Стара Загора става дума, но поне имам някаква представа вече Wink

Velvet , за Стара Загора доста добри отзиви има за колегите  от  агенция ,, Летен сняг", ако не си намерила, мисля че там ще ти свършат добра работа, а относно цените предполгам, че са по-ниски от тези в София.
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юли 10, 2009, 17:11:07 »

Да похваля и аз моя координатор-Ани Трифонова от агенция "Тути".
Много ми помага,върши страхотна работа,спестява ми много време и усилия и не на последно място-много любезна и отзивчива!
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #160 -: юли 14, 2009, 12:06:30 »

Кордининаторите на Вю Арт ще водят моята сватба . Тя ще е на 14.11 в София , но те работят и по морето .
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 14, 2009, 12:52:44 »

Амелиа, аз съм с Диаманти, но честно казано не знам дали са добри в тази част или не...
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юли 14, 2009, 12:57:38 »

Соня, благодаря give_rose Чак сега видях отговора ти. Ще говоря с агенцията. А дали в "Ами сега" предлагат тази услуга? Защото в сайта им пише, че "помагат в менажирането на тържеството", но незнам това какво означава crazy
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юли 14, 2009, 12:58:14 »

Аз с две ръце препоръчвам моята координаторка Мира просто уникална жена. Щом мигнех и тя знаеше какво искам. После разбрах с колко проблеми се е справила в деня на сватбата, но беше просто уникум невероятна. А ние нищо не сме разбрали, само приятните емоции  give_rose
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #164 -: юли 14, 2009, 14:14:07 »

Момичета а вие какво разбирате под кординатор моята агенция ми препоръчва Сватбен агент с ангажимент до 5 часа от започването на тържестото с цена 150 лв.  Настанява ми гостите , кординира ритуалите , кординира сервирането в ресторанта , кординира изненандите .
Кажете ми цените на Вашите кординатори и каква в същтност е тяхната роля в сватбеният ден .
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines