Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:03:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 177695 пъти)
 
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #135 -: май 11, 2009, 17:01:59 »

аз се чудя само координатора не може ли все пак да бъде излъган от ресторанта и ако персонала не става и 100 координатора да има няма да е голям ефекта...това е мое мнение но на мен така ми се струва инъче аз не мисля да си наемам координатор просто сега много добре прецизирам ресторанта да видим до къде ще го докарам pleasantry
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #136 -: май 12, 2009, 16:26:49 »

И на мен нещо скъпо ми се струва !

Не знам, момичета, според мен е нормално или може би малко над средното. Все пак включва много организационна работа и консултации по неопределен брой капризи, изготвяне и промяна на всякакви планове и схеми, търсене на разни неща и събиране на оферти. Като се има предвид, че съм ангажирала агенцията няколко месеца преди сватбата и в тези месеци сме се срещали/ чували по разни въпроси сигурно по два пъти седмично... Пак казвам, това е цена не само за координатор на сватбата, а цялостното обслужване на агенцията.
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #137 -: май 12, 2009, 21:04:47 »

аз до колкото знам  координатора следи  ГРУБО КАЗАНО ПЕРСОНАЛА НА РЕСТОРАНТА И ДАЛИ ВСИЧКО ИМА ПО МАСИТЕ..ТОЙ САМО С  ТОВА СЕ ЗАНИМАВА не с организация по сватбата и подготовката
Активен
graciella
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #138 -: май 12, 2009, 21:07:06 »

а нали той мобе да е от друга агенция не от тази която ще ми прави декора girl_wink
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #139 -: май 12, 2009, 21:33:17 »

 Координаторът на сватбеното тържество не е салонен управител на ресторанта. А и малко трудно ще бъде в час с количество и вид вкаран или "местен" алкохол и храна, при положение, че е нает само чрез 1-2 предварителни разговора. Не знам от къде имате тези наблюдения, но те са погрешни и малко смешни.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 12, 2009, 22:19:58 »

Ми не зная защо смяташ, че са смешни, но уговорката с моите координаторки е, че едната от тях в деня, в който ще караме алкохола и безалкохолните в ресторанта ще присъства и ще се подпише заедно с нас и с ресторанта в приемопредавателния протокол. Тя каза, че е нейна отговорност в деня на сватбата да провери, че алкохола е в същите бройки и накрая да и има точно толкова празни и пълни шишета, колкото са били в началото. Но разбира се това не е нейно основно задължение. Заедно с другото момиче, ще се грижат за всичко останало.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #141 -: май 13, 2009, 00:58:14 »

Е това вече ме разби!!! Че з акакво е тогава координаторът ако не за да следи з ареда на действията и всичко да е идеално в ресторанта?!? Може би, за да казва колко е часа и че ще закъснеем за ритуалната! То наистина е необходимо да се дадат 200лв за това някой да те подкарва...
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 13, 2009, 08:13:56 »

Значи една минала-вече булка ми разказа следното за нейната координаторка - следяла е тортата, внесения от тях алкохол и те нещо ядки ли са внасяли, още нещо е имало, следяла е за допълнителните поръчки от гостите. Координирала е поставянето на украсите, защото са били поръчани от различни фирми. Направили са с нея план на тържеството - кое след кое, тя го е координирала с ДиДжея и е следяла за изпълнението. Настанявала е гостите, но е имало схеми на масите и имена, така че тя само е помагала на онези гости, които са срещнали затруднения. Това е. Отишла е направо в ресторанта, не се е мъкнала по църкви-мъркви. Дали са й списъци с нещата, с желанията си и тя е следяла за изпълнението им. Един човек. Не пожела обаче да ми каже колко пари й е струвало, но като я попитах "200 лева?" тя каза "оо, не, по-малко".
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #143 -: май 13, 2009, 13:27:50 »

Точно така, Бастет! Именно това върши координаторът плюс ходене до ритуална и църква, но явно те така са се разбрали в случая. а за парите, това 200лв го написах просто така. Има наистина такива суми, но обикновено са по-малко.
« Последна редакция: май 13, 2009, 13:29:59 от Amelia » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #144 -: май 14, 2009, 08:31:53 »

аз до колкото знам  координатора следи  ГРУБО КАЗАНО ПЕРСОНАЛА НА РЕСТОРАНТА И ДАЛИ ВСИЧКО ИМА ПО МАСИТЕ..ТОЙ САМО С  ТОВА СЕ ЗАНИМАВА не с организация по сватбата и подготовката

Мила, по-горе ясно съм написала, че това е цената за услугата на сватбената агенция, която включва координация в сватбения ден. Координаторът следи доста неща, включително дали ритуалите се изпълняват навреме и т.н.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 25, 2009, 13:44:40 »

да ви кажа, в последния момент бях без координатор - реших да не натоварвам никой от моите близки да ходи и да следи, контролира... и да му натежи така празника.
Накрая бях учудена - всичко мина перфектно... Сметката за допълнителни поръчки - коректна. Доплащането - както бяхме предвидили. Алкохола - много останал, събраха ни го обратно...
Въобще, никакви проблеми! Но все пак, ресторантът си държи на репутацията и затова нямаше номера и изпълнения smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 25, 2009, 14:21:41 »

Аз лично препоръчвам с 2 ръце координатора да бъде част от сватбата. Аз съм страшно доволна от тази услуга и дори мъжа ми каза че това са най-рационално похарчените 150 лв за двама коордитори.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 25, 2009, 17:56:32 »

А координатора ви за цялата сватба ли беше?Защото ние ще имаме само в ресторанта такава услуга.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 01, 2009, 13:20:31 »

Нашите договорки са за цялото събитие, въпреки че то ще бъде съкратена версия Wink
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 01, 2009, 13:24:38 »

И нашите кординаторки ще са за цялата сватба,едната ще тръгне с милото от тях,после у кумувете,в къщи,в църквата и накрая в ресторанта,а другата ще бъде от сутринта в ресторанта.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines