Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:40:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 177409 пъти)
 
Gal_Kam
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Това съм АЗ!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 27, 2009, 22:42:52 »

Момичета, направо ме шашнахте. Аз да си призная съм малко притеснена, че в деня на сватбата си няма д аконтролирам нещата, ама за координатор не бях се и замисляла. Въртяха ми се в главата разни идеи за различни хора на различните места да отговарят, ама един за всичко не ми беше идавало на ум  blush Искрено ви благодаря  danceg danceg danceg Ама сега имам питане: някой може ли да ми даде данни за координатор от Шумен? Ще съм ви мн благодарна и се извинявам предварително ако вече има отговор на този въпрос, ама пуста инелегентност не мога да открия такова нещо  cray
 girl_wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 27, 2009, 23:00:52 »

tasty аз вече съвсем унемях ! Незнам каква е тази политика ,но никой не може да ме изнудва  да си взема всичко от едно място ! Е ако не ти харесва това което предлагат как точно да стане ? Незнам всеки си знае най добре как да работи но е хубаво от време на време да си сверява часовника с колеги или поне с вижданията и желанията на отсрещния ! Няма перфекти всички сме хора и затова грешим но за такива елементарни неща е смешно ! Не се притеснявай не са в позиция да те заплашват . Всички се правят на велики и много търсени но никой не отказва работа ако ще и тя да е частична а не цялостна ! Говорим за украса не за нещо друго ! За другите услуги нещата са по сложни !  good
« Последна редакция: април 27, 2009, 23:03:17 от nasi » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #92 -: април 27, 2009, 23:05:18 »

Как да не са в позиция да я заплашват - те и държат капарото. Добре, че не е повече, не че 100лв са малко пари, де.

Какво е това не знам!    аз стоях като гръмната пред монитора. Не знам как ще реагирам, ако ми се случи на мен...Дано нещата се оправят!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 27, 2009, 23:07:39 »

е, за съжаление ми се случва, аз реших, да не би моя светоглед да е объркан  shok. Чакам развитие тези дни ще ви държа в течение, но просто изтръпнах, а мъжа ми е просто бесен. beating
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 27, 2009, 23:09:18 »

е, за съжаление ми се случва, аз реших, да не би моя светоглед да е объркан  shok. Чакам развитие тези дни ще ви държа в течение, но просто изтръпнах, а мъжа ми е просто бесен. beating
А те предупредиха ли те че това са техните условия още в началото ? Колкото до това че те заплашват не е хубаво да го кажа но в момента съм от другата страна не като човек свързан с това ами като клиент и бих те посъветвала да ги светнеш за този форум да влезнат да почетат да имат на предвит че това е основно място за информация и няма да им стане добре да се появят в черната хроника ! И на мен може да се случи никой не е застрахован от нищо ,но ако съм виновна мога да си понеса отговорноста !  good
« Последна редакция: април 27, 2009, 23:12:54 от nasi » Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 28, 2009, 09:05:22 »

Хонорар на организатор хостес, за деня или вечерта на мероприятието е 200 лв. Организатора отива поне час преди настаняване на гостите, проверява броя на местата, както и сервиза, алкохол и др.Цялата вечер или ден е на разположение на гостите и младоженците. Свободните поръчки минават през организатора. Дава вашето спокойствие и комфорността на гостите ви.  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 28, 2009, 09:17:07 »

А те предупредиха ли те че това са техните условия още в началото ? Колкото до това че те заплашват не е хубаво да го кажа но в момента съм от другата страна не като човек свързан с това ами като клиент и бих те посъветвала да ги светнеш за този форум да влезнат да почетат да имат на предвит че това е основно място за информация и няма да им стане добре да се появят в черната хроника ! И на мен може да се случи никой не е застрахован от нищо ,но ако съм виновна мога да си понеса отговорноста !  good
милото беше толкова бясно снощи, че каза, че ако не ни дадът това което искаме и продължават да настояват, че трябва да използваме всичко за което сме говорили и за което сме получили първоначална оферта защото дори няма окончателна оферта как можеш да кажеш, че някой е длъжен да вземе всички услуги от теб ще се обърнем към комисията за защита на потребителите, просто това е недупостимо. Не виждам какъв е проблема човек да си наеме от различни агенции нещата които иска и примерно координатора да е от агенция нямаща нищо общо с агенцията за украса, та нали това е свободата да си клиент. Как може да опорочават подгатотовката за толкова прекрасен ден с такъв стрес
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 28, 2009, 09:28:56 »

tasty, миличка, ако знаеш как добре те разбирам.. просто тези хора разчитат на това, че човек веднъж се жени, надяват се, че България е голяма, булки-будали бол, може би не всички ще имат време да четат и да се информират и те така ще си живуркат някак си от нашата глупост. Аз искам това да спре. Аз искам по-малко момичета да бъдат обиждани, изнудвани, лъгани, унижавани и т.н. Включете се и вие, не премълчавайте нередностите и нека си бъдем наистина полезни в защита на булката  good.

tasty, ако не ти върнат капарото, или не ти дадат исканите неща, прати им комисия за защита на потребителя. Ще им затворят мизерната агенцийка за отрицателно време, или поне такива подкупи ще трябва да платят, за да се отърват, че свят ще им се завие  diablo.

Просто колкото и да им е неприятно на някои хора, ние обикаляме, питаме, пипаме, сравняваме, избираме. За повечето от нас една сватба е ужасно голям разход. И имаме ужасно големи претенции. А вече има и ужасно голям избор. И май лелките от агенцийките ще трябва да свикват с условията на пазарна икономика, да могат да стоят зад думите си, да дават истински оферти, да подписват договори и да си ги изпълняват. Аз видях и някои, на които им се работи. Ми нека останат те. Като отключат темата за агенциите, бих ги казала и поименно тези, с които съм се запознала. А другите да сменят бизнеса дорде е време. И да знаят, че всяка тяхна дума се подлага на сравнение и проверка с поне 3 независими източника  blum и "може да бъде използвана срещу тях"!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 28, 2009, 09:35:36 »

Благодаря  BASTET Конкуренцията трябва да налага качество, но в все още не е така. Аз го казвам за да не пострадат и други sad Ще ви държа в течение. Дано има повече агенции, които са на пазара за да правят щастливи булките си give_rose
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 28, 2009, 09:36:01 »

милото беше толкова бясно снощи, че каза, че ако не ни дадът това което искаме и продължават да настояват, че трябва да използваме всичко за което сме говорили и за което сме получили първоначална оферта защото дори няма окончателна оферта как можеш да кажеш, че някой е длъжен да вземе всички услуги от теб ще се обърнем към комисията за защита на потребителите, просто това е недупостимо. Не виждам какъв е проблема човек да си наеме от различни агенции нещата които иска и примерно координатора да е от агенция нямаща нищо общо с агенцията за украса, та нали това е свободата да си клиент. Как може да опорочават подгатотовката за толкова прекрасен ден с такъв стрес
Коя е агенцията?я
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 28, 2009, 11:00:02 »

А 200лв не е ли твърде много за координатор...някак не реално ми звучат или то си зависи от ВИПА на агенцията Girl_hide
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 28, 2009, 11:43:21 »

ми моята агенция иска 100 лв за един и 150 лв за двама координатори  good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 28, 2009, 11:51:13 »

моята иска 150 лева за един и май е една от скъпите за Варна. Тези 200 лева и на мен ми се виждат множко pardon
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 28, 2009, 12:19:08 »

За 100 лева и аз започвам да се замислям дали да не си наема координатор.. но 200 не бих дала, определено.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 28, 2009, 12:22:18 »

ми абсобютно просто наистина се уливат в цените. Аз имам две дипломи за висше образование и куп сертификати и пълна проектанска проспособност, е не ми плащата по 200 лв за няколко часа работа. Сто лева или 150 е напълно нормална цена, но вече 200  diablo Е всеки сам си преценява, но.... затова има конкуренция да се мачкат цените  Bravo Освен това е криза  blum я малко да живнат с промоцииките  danceg
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines