Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:43:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 177350 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 26, 2009, 21:48:44 »

Бих искала само за деня и за това се чудя. Чувах отзиви за много работливи координаторки, които са помогнали за много неща, макар и наети само за деня.
обикновенно координатора е само за деня на събитието и преди това няма ангажементи към теб
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #76 -: април 26, 2009, 22:18:52 »

Момичета,пратете на ЛС някои кординатори за един ден.Ограничена съм с нета и не мога да ровя много.
Тасти ,защо искаш двама или аз не съм разбрала.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #77 -: април 26, 2009, 22:32:41 »

Защо на ЛС. Нека да ги дават тук, че и ние да се информираме. Нали това е целта. Едва ли ще се приеме като реклама, те ако са искали да рекламират досега да са го направили момичетата.
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #78 -: април 27, 2009, 08:13:13 »

Аз работя с Пърфект ивент. И ще ги ползвам на този етап само за координация,  евентуално и за декорация, ама още не съм решила, а и те не знаят. Агентката е наясно с всичко по сватбата... нищо че ще ми е координатор само в деня. И ми дава съвети, идеи, издейства отстъпки и т.н. Даже ходи до ресторанта онзи ден, за да направи оглед... а хич не съм я и карала  Wink
а иначе ще бъде с мен през целия ден и ще се занимава с всичко, ще носи документите, чашите, питките и всички други неща, които трябват. Ще обеснява на гостите ми как да стигнат до нас и до ресторанта и до ритуалната, щото доста неориентирани и от провинцията. Пък аз ще съм принцеската на деня  Girl_hide Makeup MANICURE Ice_cream Coffe
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 27, 2009, 15:14:28 »

Момичета,пратете на ЛС някои кординатори за един ден.Ограничена съм с нета и не мога да ровя много.
Тасти ,защо искаш двама или аз не съм разбрала.
Аз избрах Сбъднати Мечти. Ами офертата за един координатор е 100 лв за двама 150 лв мисля, че далеч по организирани ще са нещата ако има човек който да тръгне заедно с младоженеца и друг който да се грижи в дома на булката, а след това двама човека да следят в ресторанта дали всичко е по план  good. Мирослава от сбъднати мечти 0884950756. Жената изглежда много в час и много набляга на моменти, които са важни за мен. В ресторанта сервитьорите да несе подпират и всички пепелници да се изхвърлят овреме, както и много други  girl_wink Успех на всички
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #80 -: април 27, 2009, 16:24:07 »

Това е полезна информация. Като гледам повечето отзиви за координатори са доста добри. Изглежда вършат доста неща, които принципно не им влизат в задълженията. Поне мненията дотук са такива. Аз много искам координаторът да е мааалко поне по-съпричастен към събитието. Не просто да дойде в деня и кат ов казарма всичко под строй. Радва ме това, което чета. Надявам се да ми помогнат и в извоюванет она някои нещица, на коит оаз държа много.

Да пишете след събитията как са се справили на място вече.
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 27, 2009, 16:30:28 »

Определено с координатор на сватбата е много добре...Ние с милото си организирахме цялата сватба и когато накрая поверихме на свекървата два плика с необходимите неща за ритуалната и църквата - тя взе, че ги забрави в колата, та малко закъснясхме с ритуалите. В ресторанта мислехме, че ще ни бъде по-спокойно, но и това не стана - постоянно се оглеждахме какво е положението по масите и "юркахме" сервитьорите...Така, че с две ръце за координатор - по възможност страничен човек. Който, обаче не може да си го позволи, нека си "назначи" такъв, било то близка приятелка, или някой далечен роднина, но в никой случай да не разчита на близки хора в такъв момент, защото всички много се вълнуват и се получават някой издънки...
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 27, 2009, 16:37:55 »

Аз също ще имам координатор на самия ден.Тази услуга при нас ще е 70лв.
Amelia,няма как да не са съпричастни,защото от доста време ще подготвяте всичко заедно,ще се опознаете и така,а пък и част от работата им като професионалисти е поне да показват,че са съпричастни.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #83 -: април 27, 2009, 16:43:24 »

Ами не знам, Криси. Все си мисля, че като са наети само за деня и няма да ги вълнува нищо.

Вие по колко пъти се срещате с вашите координатори? Аз не съм наясно и явно грешно си представям нещата. Аз си мисля, че ще се видим веднъж да кажа кога, какво и часовете на ритуалите, някои детайли и край. Ще се видим в деня на събитието. А то май не е така?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 27, 2009, 19:06:36 »

Аз също ще имам координатор на самия ден.Тази услуга при нас ще е 70лв.
Amelia,няма как да не са съпричастни,защото от доста време ще подготвяте всичко заедно,ще се опознаете и така,а пък и част от работата им като професионалисти е поне да показват,че са съпричастни.
Вие за самия ден ли го наехте или за цялостната организация и деня на сватбата също ?
Активен
dimitrina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #85 -: април 27, 2009, 20:18:46 »

Здравеите!
 Аз си мислех аз и съпруга ми да координираме и следим сватбата в ресторанта, но имах доста ползотворна среща с мочта фотографка и тя ми предложи идеята за координатор на сватбата на приемлива цена според мен защото ще е един главен координатор + двама помощници за настаняването на гостите в ресторанта които нямат нищо общо с ресторанта или с никоя агенция.Този човек 6те следи всичко аз ние ще се наслаждаваме на празника си както и всички наши гости.Друга добра идея кочто тч ми даде е да се наеме аниматор за децата ако имате доста от тях на вашата сватба smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #86 -: април 27, 2009, 20:55:28 »

 Лошо е , ако нямат връзка със сватбена агенция. А и трима души координатори на сватба е нещо много рядко, което се среща. По въпроса за аниматорите - практично, но не е на място. Повечето ресторанти не разполагат с достатъчно място за тази дейност. Децата са много малко / тези под 7 години визирам/.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 27, 2009, 21:07:45 »

Лошо е , ако нямат връзка със сватбена агенция. А и трима души координатори на сватба е нещо много рядко, което се среща. По въпроса за аниматорите - практично, но не е на място. Повечето ресторанти не разполагат с достатъчно място за тази дейност. Децата са много малко / тези под 7 години визирам/.
Подкрепям това мнение ! До колкото аз знам единствено в Санк Петербург имат такъв детски център който може да свърши пракрасна работа ! А би трябвало всички големи хотели да го имат !
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #88 -: април 27, 2009, 22:00:50 »

абе един добре... два също...ама три ми идват малко множко... ако трябва да им плащам и кувертите... ама то няма чак толкоз работа като за 3 човека
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 27, 2009, 22:24:46 »

Момичета тъй като трябва да си помагаме ще споделя малко отрицателни преживявания. Отговора ми е за тема Сватбени агенции по-скоро , но тя е заключена поради некоректни мнения. Днес вечерта преживях страхотен стрес. От декември месец си контактувам с една агенция, която предлага супер готини неща, но така между другото се разхождах и по други агенции за да видя какво има при тях, човещинка все си мислим да не изпуснем нещо прекрасно. В крайна сметка реших да си поръчам повечето украса от една фирма, покривките и фонтан за шоколад от друга фирма, защото първата не работи с покривки, естествените цветя от моя приятелка и да наема координатор от трета фирма. От всичките съответно искам оферти, даже и от тези на които не съм се спряла, което според мен е нормално. Капарирах в двете фирми на които се бях спряла, като ви казвам от едната по-голямата част почти цялостна украса, от другата някакви дребни работи. Звъня на въпросната втора агенция днес с дребните работи за да и кажа на какво точно съм се спряла от тях. А може би трябваше да спомена, че от втората агенция /засега няма да споменавам имената/ исках две седмици оферта разбита по позиции. Е като споменах на тази агенция какво ще наема на тях тя просто полудя, щом ми била изпратила оферта и щом съм капарирала съм била длъжна да наема цялостна украса от тях angry Аз ли не съм нормална, но според мен това просто някаква изтрещялщина. Според мен мога да си наема и 5 агенции от всяка това, което ми харесва и не е редно да използваш цялостна услуга затова, че са ти дали оферта и ти си казал , че ще уточниш в последствие какво искаш украса, координация, частична украса или всичко. В момента заплашват че нито ще ми дадът нещо нито ще ми върнат капарото от 100 лв щом няма да ползвам цялостна украса, но ако наистина постъпят така ще ви уведомя кои са за да не горим много хора с по 100-тина лева. give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines