Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:40:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 176549 пъти)
 
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #45 -: март 12, 2009, 20:11:45 »

Исках и аз да споделя нещо с вас...аз съм си наела такъв организатор във Велико Търново и ми струва 150 лв ,отговаря ми за подеждането на масите, настаняване на гостите  и  blush понеже ще вкарваме малко неща в ресторанта предният ден ще се занимава с това да опише всичко...по добре от колкото да ангажирам някого с моите неща...
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #46 -: март 29, 2009, 11:33:52 »

аз все повече се замислям.... а и като чета темата тук... дали да не си взема и аз координатор в деня на сватбата. преди време присъствах на сватба организирана от една агенция Perfect event  и може би нея ще наема. много отговорна и сериозна ми се стори мацката. няма смисъл излишно да натовармав с куп задължения най-близката ми приятелка. по-добре е да се весели с нас.. а не да се занимава с координация, гости и т.н. добре че беше тази тема та да се осъзная колко работа има да се върши в самия сватбен ден.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 30, 2009, 19:15:21 »

аз все повече се замислям.... а и като чета темата тук... дали да не си взема и аз координатор в деня на сватбата. преди време присъствах на сватба организирана от една агенция Perfect event  и може би нея ще наема. много отговорна и сериозна ми се стори мацката. няма смисъл излишно да натовармав с куп задължения най-близката ми приятелка. по-добре е да се весели с нас.. а не да се занимава с координация, гости и т.н. добре че беше тази тема та да се осъзная колко работа има да се върши в самия сватбен ден.
Щом вече имаш впечатления от работата на това момиче бих те посъветвала да я наемеш ! Повярвай ми ще си спестиш хиляди нерви и напрежение постоянно да мислиш дали всичко е наред ,дали нещо не  е забравено или с красивата бяла рокля да тичаш след сервитьори или да влезеш в кухнята и да се разправяш с готвачи ! На фона на всички нерви  150 -200 лв. за хонорар на координатор ще ти се сторят смешни ! Вярно е че ако булката има близка приятелка или роднина която може да се справи с това спокойно могат да се спестят тези пари ! Успех в подготовката !  good
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #48 -: март 30, 2009, 20:26:11 »

и аз така мисля.... пък и така ще съм спокойна в сватбения ден и няма да мисля за глупости, а само ще се забавлявам и наслаждавам на този така специален за нас ден, ще обръщам внимание на милото и гостите. Агентката е много организирана и ще планираме деня по часове и минути, ще следи и за доставките. Но има много време до тогава. Иска ми 250... не знам дали е много...аз я наемам само за координация в сватбения ден... и затова си мисля, че може би цената е нормална. Макар че тя толкова ми помага с идеи...
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 30, 2009, 20:33:18 »

мисля че цената дори е малка...мале момичета аз като сум виждала с какво се занимава кординатора, чак го съжалявам...работата наистина е доста повярвайте и в този ден си заслужава да имаш спокойствие и някой друг поне веднуж да се грижи за тези неща
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #50 -: март 31, 2009, 07:30:46 »

момичета, а какви са поо-точно задълженията на този координатор. някой може ли да ми обсясни. Всички сте се нтурнали да наемате. Той за цял ден ли е или само за тържеството и какво точно прави. Аз си мисля, че само настанява гостите и това е
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #51 -: април 15, 2009, 08:50:07 »

момичета, никой не ми отговаря...   sad какво прави координаторът и какви правомощия има  crazy
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 15, 2009, 08:55:35 »

Ми аз лично искам координатор за не се занимавам с нищо в самия ден. Координатора се грижи всичко да си е на мястото - халки, чаши, пити и т.н, украсява колите после събира документите и ги дава където трябва, след това в ресторанта настанява гостите, следи храната кога се изнася, може да нареди тейбълки и разни такива неща, накрая брои бутилките  пълни и празни, абе общо взето се занимава с досадните неща good
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 15, 2009, 09:11:57 »

С две ръце съм за координатор в деня на сватбата, защото в цялата лудница се забравят доста неща. Поне нашата агентка много ни помогна и освен това, което е споделила Tasty, аз й бях приготвила от предния ден в едно кашонче необходимите неща за ритуалната зала и църквата и повече не съм мислила дали си нося личната карта например. Тя отиваше половин час преди нас на съответното място и подготвяше нещата. Ние имахме и украса в ритуалната, която използвахме после в църквата и ресторанта - та тя отговаряше и за това. На следващия ден върна и стойката от тортата в сладкарницата. Освен това имахме и свободна консумация в ресторанта, та тя следеше да не се надпише сметката - всяка поръчка минаваше през нея! И накрая се погрижи всички цветя и подаръци да бъдат транспортирани до нас. Следеше за ритуалите с ди-джея и така... Сигурно пропускам нещо, но определено пести не само нерви, а и доста пари в ресторанта good
А за нас остава само забавлението tease
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #54 -: април 18, 2009, 10:40:37 »

Може ли някой да ми каже какъв е нормалният хонорар на координатор. Вие колко сте плащали?

аз много се притесних за сметката и надписването и, както и за кражбите на алкохола...мислех, че с хонарара на агентката ще се припокрият двете неща, защото си мислех, че взимат по 700-900лв. Обаче като гледам, май нещо съм се объркала. Ако взимат, както няколко момичета споменават около 150-200лв, тогава си заслужава да се наеме.

а координаторът отговаря ли за украсата на ресторанта, тейбълки и т.н.? Тези нещо влизат ли в задълженията им или ще се оправяме сами за тях?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 18, 2009, 10:45:27 »

Зависи как се разберете. Имат различни пакети с услуги. Нищо не ти пречи да направиш среща с организатор. мисля че за това не се заплаща.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #56 -: април 18, 2009, 11:26:56 »

Мерси, Валя. То идеята ми е от снощи и е прясна, прясна и изобщо нищо не знам и не ми е подредено в главата.

Мен ме притесняват най-вече цените. Да не ми поискат за това нещо 600лв, защото за нещо такова няма да ги дам. Но цена от 200лв ми се вижда много прилична.
Псах на ена съфорумка да ми каже коя е била нейната агенция, предоставила й координатора, дано ми отговори!

Вие също споделяйте опит  Wink
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 18, 2009, 13:22:47 »

Ние също платихме 200 лв. миналата година, като това е цената само за сватбения ден, но тя свърши много повече работа от уговореното - аз вече писах малко по-горе good
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 18, 2009, 13:30:48 »

Цената на моята агенция за присъствие в деня на сватбата е 150 лв. Украсата мисля, че си е отделно.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #59 -: април 18, 2009, 13:38:58 »

Много благодаря и на двете.  give_rose Може ли на ЛС да ми пратите с кои агенции сте били, за да знем към кого дасе насочвам.

Хармония, аз разбрах, че си доволна от агентката си. Пиши ми на ЛС от коя агенция е. Твоята с украсата в ресторанта занимава ли се е?


П.С. Май украсата си е отделно ноистина. Аз гледах сега сайта на Сватбарите и си имаше отделно цена за украса.
« Последна редакция: април 18, 2009, 13:40:54 от Amelia » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines