Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:57:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 177365 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 18, 2009, 22:09:36 »

Много благодаря и на двете.  give_rose Може ли на ЛС да ми пратите с кои агенции сте били, за да знем към кого дасе насочвам.

Хармония, аз разбрах, че си доволна от агентката си. Пиши ми на ЛС от коя агенция е. Твоята с украсата в ресторанта занимава ли се е?


П.С. Май украсата си е отделно ноистина. Аз гледах сега сайта на Сватбарите и си имаше отделно цена за украса.
По принцип координатора няма нищо общо с украсата ! Ако е мащабна украса тя се прави с доста повече хора и се започва минимум 3-4 часа преди тържеството ! Вече ако я помолите да сложи някои елементи като подаръце на гостите или нещо друго това си по лична договорка !
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #61 -: април 19, 2009, 00:28:01 »

Да, разбирам, че е така. Просто аз съм си избрала по-проста украса и за това така си питам. за мен в ума ми просто не е толкова сложна задачата...но така или иначе вече видях, че цените за украсяването са си отделно от присъствието на деня и като му дойде времето ще се говори с агенцията. Видях цените и съм много щастлива, че този форум го има! аз какво бях гледала не знам , но бях сигурна, че координаторът излиза към 700-900лв, а всъщност може да се приключи до 200лв!

Сега имам друг въпрос - поръчвахте ли куверт и за координатора? Все пак си мисля,ч е е редно...цял ден да се занимава...

И на коя маса седи???
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 19, 2009, 09:20:18 »

Да,куверти имаше и за двамата DJ-и,ФОТО И ВИДЕО.Координатора седи на тяхната маса.Поне така беше при нас.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 19, 2009, 18:29:39 »

И при нас беше така - една маса близо до изхода на кухнята и сервитьорите за четирима - фотограф, 2 видеооператоти и агентката. За тях също имаше куверти, както и за ди - джея
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #64 -: април 21, 2009, 12:42:31 »

Няма ли момичета от Търново.....исках да ви попитам за конкретно за една агенция blush
Активен
happyfoto
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 37



« Отговор #65 -: април 22, 2009, 17:47:02 »

Няма ли момичета от Търново.....исках да ви попитам за конкретно за една агенция blush
На лични-мога да ти дам инфо за всички-тук във форума реклама няма да правим.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 22, 2009, 22:53:21 »

Няма ли момичета от Търново.....исках да ви попитам за конкретно за една агенция blush
В темата -/http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,17644.0.html Има ли булки от Търново/ ,момичетата са доста информирани за агенциите там и за всичко останало !  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 23, 2009, 12:29:04 »

Момичета отзиви за агенция Сбъднати мечти - мисля да наема координатор от тях т.е двама give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 24, 2009, 00:58:51 »

Момичета отзиви за агенция Сбъднати мечти - мисля да наема координатор от тях т.е двама give_rose
Аз мисля ,че ако ти е допаднал човека от среща и те е  накарал да се чувстваш по спокойна и сигурна значи това е твоят сватбен агент ! Много е важно да има лесен диалог между вас и най вече да чувстваш че този човек / агентката ти/ приема сватбата ти лично а не като задължение или поредната ! Каквото и да ти каже някой като мнение ти най добре можеш да прецениш дали ще се сработите с дадения човек ! Не че не е хубаво да се допиташ ,напротив колкото повече информация толкова по добре ,но крайното решение ще го вземеш след няколко срещи с дадения човек дори  и да не си го наела официално е хубаво да се видите и да поговорите ! Дано да съм ти помогнала !  good
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #69 -: април 24, 2009, 07:27:12 »

Аз мисля ,че ако ти е допаднал човека от среща и те е  накарал да се чувстваш по спокойна и сигурна значи това е твоят сватбен агент ! Много е важно да има лесен диалог между вас и най вече да чувстваш че този човек / агентката ти/ приема сватбата ти лично а не като задължение или поредната !

напълно съм съгласна с Наси... аз се срещнах с няколко агенции и се чудех коя от тях да наема... и така  до срещата, на която се видях с моята агентка. Колкото и банално да звучи веднага разбрах че тя е моя човек. Някак си бяхме на една вълна, със сходни идеи... и ме разбираше с няколко думи. Изключително съм доволна. Освен координация тя ми помага и за много други неща и проблемчета, които възникват. Дори пазарува разни дреболии вместо мен, понеже нямам много време. Препоръчвам я от сърце.
« Последна редакция: април 24, 2009, 08:14:17 от buboleche » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 24, 2009, 08:27:00 »

напълно съм съгласна с Наси... аз се срещнах с няколко агенции и се чудех коя от тях да наема... и така  до срещата, на която се видях с моята агентка. Колкото и банално да звучи веднага разбрах че тя е моя човек. Някак си бяхме на една вълна, със сходни идеи... и ме разбираше с няколко думи. Изключително съм доволна. Освен координация тя ми помага и за много други неща и проблемчета, които възникват. Дори пазарува разни дреболии вместо мен, понеже нямам много време. Препоръчвам я от сърце.
може ли да споделиш коя е тя може и налични give_rose
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #71 -: април 25, 2009, 10:30:03 »

Бухтичка, би ли ми пратила на личния твоя координатор?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #72 -: април 26, 2009, 17:21:15 »

Момичета, имате ли представа координаторът дали помага като сватбеният агент примерно в преговрите с управителя на ресторанта или идва само на сватбата и другите неща не са му в задълженията? Дали координаторът би ми съдействал да си изовювам това масите да се сервират след влизането или някакви подобни детайли?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 26, 2009, 20:17:24 »

Момичета, имате ли представа координаторът дали помага като сватбеният агент примерно в преговрите с управителя на ресторанта или идва само на сватбата и другите неща не са му в задълженията? Дали координаторът би ми съдействал да си изовювам това масите да се сервират след влизането или някакви подобни детайли?
Зависи каква ви е уговорката ! Дали ще го наемете за организацията кто цяло или  частично или само за деня на сватбата ! Би трябвало да си имат опция различни хонорари в зависимоста какво точно искате от него !
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #74 -: април 26, 2009, 20:37:43 »

Бих искала само за деня и за това се чудя. Чувах отзиви за много работливи координаторки, които са помогнали за много неща, макар и наети само за деня.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines