Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:32:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Координатор на сватбата!  (Прочетена 176506 пъти)
 
Boryana_Nik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #15 -: септември 07, 2007, 10:40:10 »

Координатори на моята сватба ще имам и азТе, обаче няма да бъдат близки хора, защото си мисля, че преди всичко на сватбата ми трябва да се забавляват, затова двете сватбени агентки, които ми организират сватбата ще бъдат и мои координаторки  Bravo

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: септември 11, 2007, 12:26:48 от maria_lakova » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 07, 2007, 13:00:11 »

При мен ще е сложно и ще са ми нужни няколко координатора, защото надали един ще познава всички гости. Мисля да си ги разделя по групи и всеки да си се оправя с неговата си - един за моите приятели, един за тези на милото, един за родата и приятелите на свекитата (той ще има най-много работа, че те са много хора) и един за моите роднини good Така го мисля, но това е само за настаняването в ресторанта. За останалите неща не знам кой да натоваря с тази задача трябва да измисля, ако ли пък не ще стане както милото се опасява, че ние ще си вършим сами всичко cray
« Последна редакция: септември 11, 2007, 12:28:41 от maria_lakova » Активен
RONY
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #17 -: септември 11, 2007, 11:39:00 »

Наистина е по-добре да има организатор на сватбата отколкото да хванеш някой твой роднина или познат и да се чувства неловко в повечето ситуации nea
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 08, 2007, 19:01:03 »

Какво мислите за водеща на сватбата ви ?  Присъствал ли е някой на сватба със  водеща ?
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 06, 2008, 08:29:08 »

да видим....ще си имам двама шафери-сестрата и зетя на младоженеца...те ще закичват гостите с цвете по време на наздравето за добре дошли....ще си имам и 4-ма малкишафери-едното момиченце ще ми носи шлейфа на роклята, ще си имам и човек които да следи нещата в ресторанта-братовчед ми които е бивш барман...и мисля че това е достатъчно yahoo
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #20 -: септември 10, 2008, 12:20:45 »

Здравейте момичета,
днес май не ми е ден - улучвам само проблемни теми /от една страна е добре да си подготвен, от друга - малко натоварват и все пак са полезни  good/, но както и да е.
Искам да попитам дали някой от вас има впечатления от Глория палас - Дипломатическия корпус, от персонала, обслужване и т.н. Какво да очаквам  pardon
Вече сме капарирали, но всяка информация ще ми от полза...
Благодаря ви предварително give_rose

А също така - имали ли сте човек, който да е "отговорник" за това какво се случва в ресторанта - дали на всички е сервирано, дали някой от персонала не злоупотребява с внесения алкохол и пр. един вид надзирател на персонала  beating Аз лично смятам, че това е отживелица и е егоистично да лишиш свой гост /при това със сигурност ще е някой близък/ от възможността да се забавлява. Но след всичко, което изчетох.....
Дайте съвет  blush
Активен
roskish
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #21 -: септември 26, 2008, 10:23:50 »

Здравейте момичета,
днес май не ми е ден - улучвам само проблемни теми /от една страна е добре да си подготвен, от друга - малко натоварват и все пак са полезни  good/, но както и да е.
Искам да попитам дали някой от вас има впечатления от Глория палас - Дипломатическия корпус, от персонала, обслужване и т.н. Какво да очаквам  pardon
Вече сме капарирали, но всяка информация ще ми от полза...
Благодаря ви предварително give_rose

А също така - имали ли сте човек, който да е "отговорник" за това какво се случва в ресторанта - дали на всички е сервирано, дали някой от персонала не злоупотребява с внесения алкохол и пр. един вид надзирател на персонала  beating Аз лично смятам, че това е отживелица и е егоистично да лишиш свой гост /при това със сигурност ще е някой близък/ от възможността да се забавлява. Но след всичко, което изчетох.....
Дайте съвет  blush

Ние ползвахме сватбената агентка. Тя се беше заела с всичко от ритуалната зала до украсата на ресторанта и настаняването на гостите. Също така следеше кога да се сервира основното ястие и следястието. Наблюдаваше алкохола (ние имахме такса за отворена бутилка) и дали се сменят пепелниците редовно. Ако искаш да наемеш човек само за ресторанта в сватбения ден, цената е около  150 лв.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 25, 2008, 23:50:03 »

аз определено съм за  good Вече говорих с няколко агенции цената на тази услуга варира от 150-700 лв в зависимост от агенцията. Някой слагат високи цени защото само с това не им се занимава  diablo, но по принцип аз бях нещо като координатор на сватбата на една приятелка и честно да си призная нищо не видях от сватбата, добре че имаше видео после  blush По-добре да е някой който има стриктен план за деня, но е на работа и е длъжен да се придържа към него ако иска да вземе парички  blum това е мое мнение де, а другите гости на сватбата  danceg
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #23 -: октомври 26, 2008, 14:12:30 »

Най-добрее да натоварите агенцията с тази задача. И без това има техен човек в ресторанта. А ако нямате такъв, най-доре кажете на управителя или на главния сервитьор,празните бутилки да ги връщат в кашоните при пълните и така после може да си ги преброите и да видите колко ви липсват.Ако не липсва нито една, дайте една или две на персонала да се почерпят и те са хора. smile
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #24 -: ноември 02, 2008, 01:10:26 »

Здравейте ще ви кажа нещо от опит. Голяма грешка е да се постави на вратата близък роднина, който да познава всички гости и той да ги посреща. Присъствах на една сватба, на която разсъждавайки именно, че е най-добре да е човек, който познава всички, сложиха брата на младоженеца. При което стана една опашка, защото всички го заприказваха на входа по пет минути, защото го познават, ама не са се виждали отдавна. Имаше и доста дърпане на бузи от лели и баби и изказвания на далечни роднини...."Еееее..последно майка ти ми показва твои снимки..ти какво завърши..." Предполагам, че вече добре си представихте нещата.

Варианта с таблото също не е добър. Струпват се гостите и се започва вадене на очила.

Най-добре е или координатор, напълно непознат на всички, който ги посреща със списък по азбучен ред. Или същото да направи някой от сервитьорите на ресторанта.

Дано да съм помогнала.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 26, 2008, 20:23:00 »

Здравейте ще ви кажа нещо от опит. Голяма грешка е да се постави на вратата близък роднина, който да познава всички гости и той да ги посреща. Присъствах на една сватба, на която разсъждавайки именно, че е най-добре да е човек, който познава всички, сложиха брата на младоженеца. При което стана една опашка, защото всички го заприказваха на входа по пет минути, защото го познават, ама не са се виждали отдавна. Имаше и доста дърпане на бузи от лели и баби и изказвания на далечни роднини...."Еееее..последно майка ти ми показва твои снимки..ти какво завърши..." Предполагам, че вече добре си представихте нещата.

Варианта с таблото също не е добър. Струпват се гостите и се започва вадене на очила.

Най-добре е или координатор, напълно непознат на всички, който ги посреща със списък по азбучен ред. Или същото да направи някой от сервитьорите на ресторанта.

Дано да съм помогнала.
Абсолютно съм съгласна със това ! А и сватбения агент  определено  спестява много нерви на младоженците !  Той не само настанява хората ,но и през цялото време контролира персонала ,какво се изнася от кухнята и бара . Гостите по всяко време могат да се обърнат към него за всякакви въпроси ,а младоженците постоянно имат човек под ръка за всичко 1
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #26 -: ноември 26, 2008, 20:33:56 »

Абсолютно съм съгласна със това ! А и сватбения агент  определено  спестява много нерви на младоженците !  Той не само настанява хората ,но и през цялото време контролира персонала ,какво се изнася от кухнята и бара . Гостите по всяко време могат да се обърнат към него за всякакви въпроси ,а младоженците постоянно имат човек под ръка за всичко 1

Е как няма да си съгласна....като самата ти си сватбен агент........Според мен изказаването ти е пристрастно.....Не винаги сватбения агент спестява на младоженците......точно обратното. В БЪлгария е пълно с псевдо агенти, които не разбират нищо от работата си, а мислят че работят добре. Това е много дълга и обширна тема.....сред масата агенти е трудно да уцелиш истински добрите.......
А и да отбележа става дума за координатор при разпределянето на гостите.....а не за агент!
« Последна редакция: ноември 26, 2008, 20:36:01 от bibsi » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 26, 2008, 21:06:34 »

Е как няма да си съгласна....като самата ти си сватбен агент........Според мен изказаването ти е пристрастно.....Не винаги сватбения агент спестява на младоженците......точно обратното. В БЪлгария е пълно с псевдо агенти, които не разбират нищо от работата си, а мислят че работят добре. Това е много дълга и обширна тема.....сред масата агенти е трудно да уцелиш истински добрите.......
А и да отбележа става дума за координатор при разпределянето на гостите.....а не за агент!
  Това да работиш във Сватбена Агенция и да си сватбен агент или координатор /което е едно и също казано по два различни начина / е съвсем различно ! Обикновенно сватбените агенции имат точно определени и обучени хора , които изпълняват тази роля - координатор ! Аз определено не работя това и нямам желание да го работя !
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 27, 2008, 10:39:40 »

ей,

мацки, на моята сватба имах  координатор, който ми го осигури агентката;

разположи хората по масите без проблем, по мои списъци, а не ги познаваши изобщо;

същото това момче ми преброи бутилките - пълни, празни и пр.;

следеше за вечерята и обслужването на гостите;

водещата пък се грижеше всичко да е по програмата, а честно казано - от ресторанта не спираха с простотиите; но освен те (водеща, координатор, персонал) и аз, никой друг не разбра;

за подаръците - имахме уелкъмдринк в началото и шаферките с шафепите прибраха всички подаръци по колите;

и след това всички се забавляваха и си бяха като гости;

а наетите за тази цел хора - си гледаха работата - програма, вечеря, торта сервиране, обслужване и пр.





Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 27, 2008, 15:21:58 »

от коя агенция?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines