Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 19:27:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени куриози  (Прочетена 84275 пъти)
 
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 25, 2007, 08:00:09 »

Вижте как се пие първото сватбено шампанскоо  laugh
http://www.vbox7.com/play:027a123e

Хахаахаааа  laugh сладури
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 25, 2007, 12:52:51 »

 laugh laugh laugh eeeee супер сладко клипче  yahoo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 25, 2007, 13:20:05 »

Голям смях падна и викам на милото - ние да се разбрем а, да не кръстосваме ръце а - хихихи  laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 25, 2007, 13:23:42 »

аз имах също куриоз! :laugh:в ритуалната като ни поискаха личните карти и аз само "опа мило аз нямам забравих я в къщи" laugh laugh :laugh:всички така се смяха че накрая и сватбата забавихме докато чакахме да ми я донесат :laugh:и милото и той изпадна в истеричен смях laugh
и после и халката като не ми стана леле натиква милото халката тя не ще да влезе Oh my ... и аз му метнах букета и сама си я сложих laugh и в църквата 5 минути кумата се мъчи ама нали е инатка та накрая успя да ми я пъхне laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 25, 2007, 13:26:28 »

Голям смях падна и викам на милото - ние да се разбрем а, да не кръстосваме ръце а - хихихи  laugh
Определено е хубаво да се разберете дали ще си кръстосвате ръцете!  good
Ние не се бяхме разбрали, но аз бях решила, че няма да ни е удобно и в ритуалната аз тръгвам да отпивам вече от чашата, а милото ме гледа учуден и ме пита "Ама, ние няма ли да си кръстосваме ръцете?"  huhhuh.gif и аз през зъби, за да не разберат всички му викам "Не, бе, пий!"  laugh
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 25, 2007, 13:29:13 »

Мими ти направо си му се скарала .... ха ха ха !!:)

ние се разбрахме, че няма да кръстосваме , за да не се изложим нещо !!! smile а така сме се смяли на кумовете преди две години , те ги кръстосваха, ама нали кума тежи два пъти колкото кумата и му беше малко трудно и такъв смях падна !!!! smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 25, 2007, 13:34:43 »

Голям смях падна и викам на милото - ние да се разбрем а, да не кръстосваме ръце а - хихихи  laugh
Определено е хубаво да се разберете дали ще си кръстосвате ръцете!  good
Ние не се бяхме разбрали, но аз бях решила, че няма да ни е удобно и в ритуалната аз тръгвам да отпивам вече от чашата, а милото ме гледа учуден и ме пита "Ама, ние няма ли да си кръстосваме ръцете?"  huhhuh.gif и аз през зъби, за да не разберат всички му викам "Не, бе, пий!"  laugh
Еее Миме, голяма изненада е било за него - хихихи
И ние ще се рабрем (след клипчето) че не се знае кой какво ще рече да прави и да не стане 2-ри сватбен куриоз   laugh
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 08, 2007, 13:41:51 »

Преди 6 години майка ми и баща ми ги бяха поканили за кумове на една сватба тук в София. Аз не присъствах поради лични ангажименти, но после разбрах от мама какви ги е свършил кумът. Когато вдигал традиционния тост с ракия, завършил с НАЗДРАВЕ, вместо с ГОРЧИВО. Тогава, за да го подсети, бащата на младоженеца го питал на висок глас: "Куме, как е ракията?" И вместо кумът да каже, че е ГОРЧИВА, той отпил и казал:
drinkz "...ХУБАВА Е!"  olele
« Последна редакция: декември 08, 2007, 13:44:41 от Alannah » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 08, 2007, 15:33:03 »

а моя мъж като кумувахме като го питаха горчи ли шампанското и каза  "не" ROFL sarcastic
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 11, 2007, 09:39:38 »

Едни познати тази година за пръв път кумуваха та дошло време кума да произнесе реч и започнал той "Събрали сме се днес в този ТЪЖЕН ден.... funnytooth laugh опа в този радостен ден.....извинете" та като ми го разказваха щях да падна от смях  ROFL pardon
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 11, 2007, 10:19:07 »

Незнам дали е куриоз,но когато започна ритуалът,жената която го водеше така говореше,така се вживяваше в ролята си,че мен като ме напуши един смях funnytooth,и мъжът ми само ме подбутваше,ама на мен ми беше толкова смешно....и всички се оглеждат и се чудят какво става.

Тук едвам се сдържам да не започна да се смея sarcastic
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 11, 2007, 11:08:52 »

ох ми един кум ма не нашия той милия се беше сцепенясал от страх да не сгафи и като го питали какво е виното и той "ми мерло мисля ако не се лъжа" ROFL ROFL *ROFL*е как мерло бе куме горчиво е а нашия си знаеше и само ни крещеше щяше да ни набие още малко "бе горчиво бееее горчиво"
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #87 -: декември 11, 2007, 11:33:48 »

а моя мъж като кумувахме като го питаха горчи ли шампанското и каза  "не" ROFL sarcastic
При нас като го попитаха кума за първи път какво е шампанското каза,че е добро!  :girlhide:Е, след това вече си знаеше и казваше,че е горчиво.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 07, 2008, 08:40:39 »

А аз като сетя ,от притеснение бяха забравили чашите и шампанското за ритуалната зала girl_impossible,а и милото като го попитаха дали е съгласен да ме вземе за съпруга той отговори,че са го докарали насила shok,но аз бях подготвена предварително ;)а всички останали така се шашнаха funnytooth
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 07, 2008, 08:59:38 »

А аз като сетя ,от притеснение бяха забравили чашите и шампанското за ритуалната зала girl_impossible,а и милото като го попитаха дали е съгласен да ме вземе за съпруга той отговори,че са го докарали насила shok,но аз бях подготвена предварително ;)а всички останали така се шашнаха funnytooth

той и милото нещо такова искаше да правим, но в ритуалната нямаше време хи хи хи !!!!!!!! иначе е било готино и смешно и добре, че си го очаквала иначе  boxing boxing хи и хи smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines