Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 17:22:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени куриози  (Прочетена 84252 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 07, 2008, 13:14:53 »

 Другия голям куриоз за които писах в друга тема е че на младоженеца му откраднаха телефона на сватбата   beating
Активен
Choco
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #106 -: октомври 11, 2008, 13:23:51 »

Ще им върви по вода...
Активен
missdenny
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #107 -: ноември 30, 2008, 22:26:32 »

определено smile give_rose
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: декември 04, 2008, 13:20:49 »

Немога да кажа, че на нашата сватба имаше гафове, само където сами си изнесохме тортата, защото тъпия сервитьор не се появи  beating ноооо мишлето (мъжо) хвана количката на която беше тортата аз го хванах за кръста и фактически бяхме като влакче аз, той и 5 етажната ни торта  pardon  laugh laugh получи се много много ефектно  yahoo yahoo
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 03, 2009, 22:59:43 »

Здравейте, и аз да се разпиша тук. Нашият най-голям гаф беше, че за първият ни сватбен танц, в четирите края на дансинга трябваше да се запалят четири фонтана (заря), но вуйчо ми, който отговаряше за пиротехниката малко подрани и с милото трябваше да ги изчакаме да изгорят и тогава да ни започне танцът, защото преди него водещата трябваше да каже някои неща, а и ние н. Иначе от сутринта започнаха да ми късат нервиците с постоянни звъненета, че немогат да чакат за букета, че се закъснява за еди къде си, или с това че кумата закъснява малко (тя е от др град) и няма кой да я забере, а аз през цялото това време съм на фризьор и малко няма как да стане аз сама да си ходя за букета или за кумата и такива други неща, направоооо... tease . Важното е, че само с това се разминахме. Все пак и такива моменти трябва да има, та после като си гледаме сватбите да има да се посмеем, нали 
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 07, 2009, 14:40:28 »

При нас когато хвърлих букета една девойка от бързане да го хване се подхлъзна и заби главата си в облегалката един стол от масите.След като се разбра че не се е удала падна голям смях laugh laugh laugh laugh laugh sarcastic sarcastic sarcastic laugh laugh laugh DANCE DANCE DANCE
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 07, 2009, 14:44:11 »

катееее май е паднало голям смях аз се смях много като го прочетох...  funnytooth
това ми напомня за една сватба на която бяхме поканени с милото ми, чакайте да разкажа...
нареждам се аз с момите да чакам букета ама се бях нахъсала много  crazy funnytooth и булката го мята и аз се хвърлям като някоя вратарка, одрах едно момиче хванах букета и се засилих към една от колоните на DJ-я  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth после гостите и младоженците дъъълго време говореха за това хващане  pardon pardon pardon pardon
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #112 -: януари 10, 2009, 16:11:42 »

Хайде и аз да се разпиша. Сватбата мина почти изцяло по план и нищо не успя да помрачи настроението ми. Бях толкова щастлива, че и на дребните нещица се смеех. Църковният ни брак беше в Кремиковския манастир и в началото на церемонията в църквата влезе една кокошка и взе да се върти около нас. Голям смях падна докато я хванат(ще пусна и снимка, ако някой ме светне как blush ). След това кагото попа ни сложи халките, милото си я напъха така, че когато кума трябваше да разменя халките милото не можа да си я извади доста дълго време (и това го имам на снимките). Общо взето за това се сещам, въпреки че може да е имало и други неща, но настроението беше твърде високо, за да обърна внимание на такива дребни неща.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 10, 2009, 16:38:16 »

Хайде и от мене две случки:
Първата е лична. На сватбата на бъдещите ни кумуве преди три години в ресторанта след като минаха обичаите по захранването  и т.н. кумувете и младоженците вдигнаха сватбен тост. След като отпиха ди джеят попита кума "Куме хубаво ли е виното"? А той горкият така се беше шашнал, че отговори "Превъзходно е!"  Ди джеят пак го пита "А не е ли малко горчиво" А той "А не, много е хубаво" и тръгна да гледа каква е марката, че да я каже. Добре, че някой му подвикна от масите за да се сети да каже горчиво.
Втората ми я разказа наскоро една приятелка. Била на изпити в Русе и имали време за убиване до автобуса. Били в градинка пред ритуалния дом (не знам дали е един или са няколко в Русе/ и присъствали на следната случка. Пристига сватбата пред ритуалния дом и явно е имало време до часа за церемонията и почнали да си правят снимки, да си приказват и т.н. При което младоженецът стоял с група приятели и си приказвал. В един момент някой го викнал и той се обърнал рязко. Обаче отзад била булката и без да искал й настъпил роклята. А тя му зашлевила страхотен цигански шамар. Той милия преглътнал и абсолютно нищо не казал. Влезли в залата и 5 мин. по-късно изхвърчал младоженезът с майка си, качил се в една кола и запрашил на някъде. Горкия, явно се е усетил навреме.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 21, 2009, 21:23:17 »

по време на църковния ни брак изведнъж взе да звъни някакъв тел...гостите взеха да се споглеждат а видеото сочи отчето...по едно време попа вдига расота взема тел и вика ЕЕЕ НЕ МЕ ТЪРСИ БЕ НА РАБОТА СЪМ, до къде бях стигнал не че има значение'' Всички паднахме да се хилим
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 05, 2009, 08:38:18 »

нашата сватба изобилстваше от куриози. първо бяхме се събрали вече всички /ние и гостите/ в градината на ресторанта ама понеже валеше леко и хората се бяха събрали под навеса. ние влязохме вътре и чакахме малко да спре за да излезем за церемонията. дж-ят каза на гостите да се настанят пред арката и ние тъкмо да излезем и като заваляя и дж-ят вика на гостите да влезат вътре. и те горките само напред-назад.
после по време на церемонията усетих че роклята ми се отпусна нещо, а то ената презрамка отзад се разкопчала. милото като ме прегръщал и я закачил. кумата я видяла ама нямало как да я оправи и си стоях така известно време shok
след това трябваше да минем да поздравим родителите, а милото от вълнение не пусна мен да мина първа както си му е редът, а почти ме прегази да мине преди мен и баща му му вика" чакакй де, чакай. първо булката".
в късните часове пък разбрах, че на една приятелка й се смъкнала роклята и гърдите й изкочили и някой хора са се насладили на гледката.
имаше и други ама тези бяха най-фрапиращите.laugh

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 05, 2009, 13:24:55 »

преди няколко години бях на една сватба и се бях наредила да хващам букета, доста момичета бяха и си беше ожесточена битка, и така булката хвърля букета, при което една малка женчка изкочи пред мен, казвам малка щото беше 1,50 и някак изотдолу ми излезе, след което направи огромен скок и хвана букета, но от този скок роклята и се смъкна до кръста, а отдолу беше гола. трябва да призная че тайничко злорадствах, защото си беше доста нахална, а после разбрах че вече е била женена и има дете на 5, но както и да е smile
 на моята сватба нямаше гафове, като цяло мина по план, замо малко с речта на кума имаше проблемче, така застанали кумовете на дансинга до ДЖ , а точно зад тях имаше  тераса със стълби по които се излиза на двора и моята малка племеница(3г.) беше с леля ми на двора и точно тогава решиха да влизат, но стъклата бяха отвън тъмни и те не могат да видят какво става и така гробна тишина кума почва речта и изведнъж някакъв ужасен звук, врата се отваря ама така скърца, че думи нямам и кумът се спича и млъква, защото врятата е зад него и той реално не знае какво става, явно и леля ми се се притеснила, защото спира, кумът тъкмо почва пак и леля ми пак пробва да влезе и пак същия ужасен звук и като почнаха всички да се смеят, много беше забавно
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 12, 2009, 14:02:37 »

Мале момичета направо сълзи ми тръгнаха от смях tease  Сиси , борбата за букета е била жестока sarcastic. Мърче, и твоят разказ за кума направо ме разби. Той и милото като бяхме кумове преди 5 г се изцепи "много е добро", сега му пратих твоя разказ да се посмее и той funnytooth ROFL
1. Когато нашите кумци, бяха кумове на една сватба, най ужасния момент е бил, че тъкмо са станали от официалната маса да танцуват и тавана е паднал точно на масата им. Всички ястия и неща по масата са били тотално сасипани. Чист късмет е че не е имало някой в момента.
2. На първата сватба на която хванах букета беше много смешно. Хвърля го булката и така полетя, че в моите ръце, но върха му в момичето до мен. Държа аз с една ръка букета, а с другата тегла момичето за косата,еее какво да ме прави отказа се. После имах от нейната коса на пръстите си. А каквато беше пълна, как не събори DANCE
3. На нашата сватба, попа ми викаше да пия по бързичко, че кумата зад мен се облизвала за винце, а на кума му говореше да внимава, че както я е надигнал тази чаша ще се напие до ресторанта. Докато обикалях в църквата и кумата си закачи тока на пода и всички спряхме, тя дърпа той не излиза, и попа викаше : "малее, отиде кумата" sarcastic После в ресторанта ДЖ, стоил родителите да танцуват и обявява, че младоженците ще им поднесат подаръци, милото излиза, а булката я няма- фал старт,оправях се, а ДЖ вика ще танцувате докато не дойде булката,ееее танцуваха 30 минути. И накрая на братовчедка ми и лъснаха прелестите на едно от хорцата *YAHOO*Весело ни беше...
Забравих за най-големия гаф, настъпвам милото в ритуалната и роклята нали е обемна, обръча се закачи за тока на обувката и политнах назад, милото не очаква да падна и се обръща назад и " има булка, няма булка", ми добре, че е кума и бързо ме изправи sarcastic
« Последна редакция: август 12, 2009, 14:20:00 от petrova83 » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 30, 2009, 21:01:32 »

И аз да ви покажа няколко смешки в снимки.


* IMG_0532.jpg (39.12 KB, 448x298 - видяно 367 пъти.)
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 30, 2009, 21:03:52 »

Тук,момчето като тръгна да се снимаме така ме награби,че ме прегърна отдолу и аз трябваше да си вдигна ръката и да го прегърна през врата.Само,че ...работите ми изкочиха от роклята.


* IMGP3240.JPG (63.97 KB, 314x235 - видяно 2822 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines