Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 01:28:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени куриози  (Прочетена 84329 пъти)
 
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 29, 2008, 15:18:42 »

Аз бях на една сватба, на която дядото на булката хвана букета ...  Bravo при условие, че имаше толкова много други желаещи, като МЕН например. Не помня дали булката го хвърли много накриво или той се беше установил, където няма работа? Но важното е, че се усети човека и веднага го пробута на една наша съученичка, която беше най-близо до него! smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 20, 2008, 15:25:24 »

Аз имам горчив гаф от нашат асватба от суматохата забравихме да се снимаме с родителите  cray Добре че в съвета ни снимаха и пред църквата , ама не е същото girl_impossible
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #92 -: март 18, 2008, 17:40:19 »

Имаше бая гафове на наща сватба,но най-видният беше с питката с мед.Меда е нещото,което мразя от дъното на душата си(свекърва ми обаче не знаеше за това).
Дойде момента когато ще ни захранва с питката и като намаза един голяяям залък с мед и ми го поднесе към устата на мен взе да ми се повдига,лапнах го и ми се насълзиха ми се очите а кумата знае колко мразя мед и ми подаде една чаша с вино да преглътна,а аз само където не тръгнах към тоалетната да плюя.Какви физиономии правих докато го глътна,всичко се е записало на камерата.
В крайна сметка накрая нямаше човек,който да не знае,че не обичам мед.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 17, 2008, 16:03:42 »

А при нас какво стана...понеже в рода на милото не са правили досега сватби  *crazy*аз бях човека ,който през цялото време давах наставления кое след кое е и каква е традицията и накрая,при влизането ни в ресторанта какво да гледам наредили мама да ме захранва Oh my ...,направо полудях  :bqsnasym:а аз не спрях да повтарям кой какво трябва да прави и накрая ......ама вече при свършен факт няма какво да говоря и само да се дразня cray
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 01, 2008, 14:23:47 »

Хм отдавна няма мнения май в тая темичка, ама айде аз да се разпиша. Най големият куриоз беше че младоженеца ми звънна че са почти пред нас, а аз му казах че не съм готова и той "абе нищо оправи се на спокойствие, ние ще поиграем пред блока" и аз "амааа не бе мило, аз съм още във фризьорския салон"  Oh my ... Той горкия е обиколил цяла Враца докато му звъннах да му кажа че съм се прибрала, и докато се качвах по стълбите в бллока чух клаксоните на колите  funnytooth А аз си бях само с грим и прическа, нито се бях обличала, абе нищо....  :no:ПОсле естесвено на видеото се видя кой е главният виновник да подранят с един час, но не ми се говори за това.....  blush Иначе всичко друго мина по мед и масло...и завърши в басейна на ресторанта  bouncinggirl
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 19, 2008, 10:29:20 »

Здравейте, не видях дали има такава тема, затова я пускам тук  blush извинявам се ако не е на точното място или вече има такава ...
Мисля, че ще е забавно да разкажем за гафовете, които са станали на нашите сватби good

Сватбата ни беше на 21.06.2008 ... най-щастливия ден  yahoo и разбира се не липсваха гафове  pardon хубавото е че бях супер спокойна и от самото начало приех факта че нищо няма да е идеално и много се забавлявах  danceg Започвам от сутринта ... сестрата на скъпото ми мъжленце ни събуди рано сутринта по телефона, за да не се успим ... а сватбата беше вечерна  crazy Фризьорката каза, че за 2 часа ще ми направи косата, а и отне повече от 3 ... съответно закъснях за грима и там доста ме притупаха там  nea  Вече идваха да ме вземат, когато приждаха още гости  huhhuh.gif В Обредния дом беше голяма жега и едва дишахме  pardon Ресторанта ни беше на две нива и трябваше да влезем от един таен вход ... и да слезем по едни стълбички ... но се оказа, че вратата е заяла и няма как да влезем ... в същото време чувахме как ни посрещат с аплодисменти  Oh my ... ... в крайнасметка успяхме и пак ни посрещнаха с овации  Yes Разбира се порциите не бяха това което очаквахме  pardon Някакви "ДОБРОЖЕЛАТЕЛИ" - съседи изпратиха полиция понеже било много шумно  beating

Въпреки всичко ... това беше най-хубавия ми ден, и бих го изживяла съвсем същия без да променям нищо  smile На всички бъдещи булки, които искат всичко да е идеално ... ще кажа да не мислят за нищо на сватбения си ден и да се наслаждават на момента ... Успех момичета  give_rose
Активен
Natalia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


сем. Димитрови


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 20, 2008, 07:49:08 »

Здравейте и от мен.
На моята сватба, която беше на 14.07.2007г, нямаше големи гафове. Или поне ако е имало такива, аз не разбрах за тях и през цялото време се веселихме. Цял ден двете майки, както и по - голямата ми сестра тичаха насам натам и оправяха създалите се проблеми. Едва няколко дни след сватбата разбрах, че е имало проблем, напр. с тортата, с това че е нямало кой да настани гостите и майката на мъжа ми се е справяла сама, с това че на стаите които бяхме резервирали за гостите от провинцията им бе изчезнала резервацията. Колкото и каквито и гафове да е имало всички ние си спомняме за тях с усмивка.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 20, 2008, 09:00:23 »

Ура за новата тема!!!  Bravo Bravo

Много има да се пище тук, аз лично скоро ще я напълня със случки от моята сватба и от сватбата на сестра ми - толкова много има за разправяне, дано само време да имам  yahoo
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 20, 2008, 15:56:07 »

И моята сватба премина в общи линии доста благополучно, но естествено не може да мине без някои малки гафчета. Ето и тези, за които аз разбрах... А за другите ще чакаме да стане готово видеото и като ги видя ще споделя  blum
1. Докато сестра ми и братовчедка ми се пазарили за мен и колегите затискали вратата отвътре, моето мило решило да връхлети с взлом, но колегите бързо подпрели вратата и затворили и на сестра ми тока (който между другото беше повече от 10 см.) . за щастие нямаше никакви по-сериозни поражения.. само сестра ми малко се понацупи, но бързо й мина  Wink
2. Другия гаф беше от страна на попа.. Беше почнал там да си чете от книжка, но явно ни е забравил имената и по едно време само "Вие как се казвате?" Oh my ... crazy Бях потресена.. Но по-добре така, отколкото да ни ги обърка pardon
3. Третия и най-голям гаф естествено беше дъжда, който се изсипа... Съжалявам единствено за това, че трябваше да се простим с романтиката, която усещахме докато седим на терасата на брега на реката, но и вътре в ресторанта не беше зле.. ДОбре че реагирахме бързо.. Пострада единствено стойката за сърцето на официалната маса, но жената от агенцията прояви разбиране  pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 21, 2008, 08:15:41 »

Ами при мен се почна с гафовете още от сутринта - фризьорката и гримьорката ме направиха буквално 5 минути преди да дойдат да ме вземат, фотографката ме дърпа да ми прави снимки, роднините ме дърпат да ме видят, едва успях да скрия обувката, после, в мойта стая, нямаше кой да ме пази, та фотографката ме пазеше, после аз сама smile
После в ритуалната зала, след поздравленията, много от хората наизлязоха навън, където нямаше условия за снимки, та нямаше и кой да се сети да ги извика, пък аз бях в някаква еуфория и изобщо не обърнах внимание колко хора има около мен... Та сега с много от хората нямам снимки и ги няма на общите снимки... После с фотографката говорехме, че може в ресторанта да се снимат с мен, и аз й викам "Ми добре", мислейки си, че при 5 часа все ще може да се отдели някакво време за снимки... Е, да, ама не... Там успях да си направя снимки с кумовете, с някои приятели, ама просто не успях с всички - те почнаха да се разотиват, тези 5 часа минаха просто като 1 миг за мен...  И сега ме е яд, че не съм се сетила по-рано по някакъв начин да се организира и това.

Друг гаф беше, че по време на първия танц паднах, после постоянно си настъпвах отзад роклята (най-вече по време на хората), исках да отрежа висящия тюл от кринолина, за да не го настъпвам, ама леля ми като вика "Не, как ще го режеш?" и аз само дигнах нагоре обръча, а то стоеше малко грозно така, ама карай да е весело - не ми пукаше.  danceg blush

П.П. А сега се сетих, че по време на фотосесията, като слизахме по едни решетъчни стълби, на мен ми се заклещи токчето и ми се събу обувката, та трябваше младоженецът да ме обува  laugh

Но най-големият проблем в крайна сметка се оказаха снимките...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 08, 2008, 17:24:17 »

Чак големи гафове, които да попречат на радостното събитие нямаше, но пък имаше най-разнородни малки гафчета.
Фризьорът ми например ми прави косата 4 часа - от 10 до 2 и 30, а аз в 2 и 30 трябваше вече да съм на грим. Закъснях за грим, след което закъснях с прибирането вкъщи по график, обличайки роклята я омазах цялата с грим и си счупих лилиума в косата. След което буквално  cray Цветето го понаместихме криво ляво, гримът успяхме да изчистим с мокри кърпички и вместо ние да отидем да вземем кумовете ни накрая те дойдоха да спасяват положението. Закъсняхме за фотосесията... blush По време на нея си настъпах роклята с токчето и тя буквално потъна в земята и се изцапа с пръст този път.
По време на церемонията от притеснение като ми се появи една хрема ми идваше да потъна в земята blush.
После вече гафовете бяха изцяло от страна на персонала на р-т "На върха". Не бяха осигурили столчета за възрастните хора по време на церемонията, не бяха приготвили маса за подаръците каквато ни беше предварителната уговорка. Както вече споменах и във въпросната тема за тях на много хора не са сервирали на кой основно, на кой предястие, на кой торта. На други пък са им вдигали храната недокосната докато са танцували. Но това е положението в общи линии.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 27, 2008, 05:37:16 »

При нас гафовете започнаха , когато пристигнахме с кумовете и се оказа ,че никой не се е сетил да изнесе чашите за ритуала в градината. Добре че беше моя кум и спаси положението. После баща ми , докато ме водеше към съпруга ми , роклята се закачи на нещо и съответно един дълъг шнур се подаде от роклята. Музикантите, които бях уговорила бяха без усилвател, така че музиката почти не се чуваше. На всичкото отгоре от вълнение забравих , какво трябваше да правя , когато ни посрещат в ресторанта. На първото хоро , обръча на роклята падна  sarcastic . Но само го изтеглих и захвърлих и продължих с хорото:D . С ресторанта нямаше проблеми ,само с това ,че много забавиха обяда, а те чакали ние да минем да поздравим гостите. Да не говорим ,че от куфеене и танци нищо не остана от прическа и грим. Но се забавлявахме максимално!
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 27, 2008, 23:43:31 »

и аз да се разпуша тук.И ние имахме много гафове,като влизахме в рестураната аз като видях толкова много хора и като станаха всички и взеха да ръкопляскат аз забравих на каде съм трагнала *crazy*взех да дърпам милото да си седнем на масата,но в  един момент забелязах едно малко момиче с носия.И се сетих че трябва да идем на дансинга да ни посрещнат.Най големият куриоз беше че младоженеца забрави в ритуалната зала да си изпие шампанското :funny:Тябваш е му доста време ,за да зацепи че трябва да го изпие на екс  и чак тогава weddingday
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 28, 2008, 21:19:29 »

А пък писето,след,като ни обявиха за съпруг и съпруга,толкова се беше ошашкал,че мина пред кума да го поздрави-все едно кума се женеше! funnytooth
Активен
superr
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #104 -: октомври 07, 2008, 11:55:01 »

Понякога и така се случва




ох, това е много смешно - хи хи хи
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines