Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 15:25:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени куриози  (Прочетена 84248 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 27, 2006, 14:26:35 »

Хе хе! 8PВълнуват се хората! *db*Сватба е все пак!На някои не им понася!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 07, 2006, 14:33:37 »

http://www.vbox7.com/play:1b2cc152

http://www.vbox7.com/play:472cd491
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 29, 2007, 17:13:16 »

На нашата сватба аз бях клоуна.
Тази, която водеше ритуала не си знаеше репликите много добре и правеше едни дъъъъълллги паузи, търсейки да види докъде е стигнала. Та като дойде моят ред да кажа "Да" се извиках малко не на място преди да е дошло времето.  Иначе високо и ясно да ме чуят всички. Цялата зала много се смя, моята рода най-много.  ROFL
Младоженецът се почувства много желан  sarcastic
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 29, 2007, 19:26:49 »

При нас нямаше неприятни куриози, всичко мина като повода, даже валеше малко в самия ден!!! girl_wink CHEERS
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 14, 2007, 20:58:02 »

Като малка ходих на една сватба, и макар да беше много отдавна още си спомням куриозния случай.
При извеждането на булката нали тя хвъля чиния и жито,стотинки и яйце. Е зад булката беше кумата и за най-гомял нейн късмет яйцето падна точно на крака на кумата и се размаза по цялата и обувка. Наложи се да се преобуе, добре че все пак яйцето се счупи на крака й, а не на друго място
star
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #20 -: февруари 14, 2007, 20:59:49 »

Като малка ходих на една сватба, и макар да беше много отдавна още си спомням куриозния случай.
При извеждането на булката нали тя хвъля чиния и жито,стотинки и яйце. Е зад булката беше кумата и за най-гомял нейн късмет яйцето падна точно на крака на кумата и се размаза по цялата и обувка. Наложи се да се преобуе, добре че все пак яйцето се счупи на крака й, а не на друго място
star

 ROFL Докато четях историята си помислих че ще кажеш, че яйцето се е размазало на главата на кумата.  sarcastic Тогава щеше да е още по-голяма авария.
« Последна редакция: февруари 14, 2007, 21:02:10 от didibaby » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 16, 2007, 13:45:03 »

Като малка ходих на една сватба, и макар да беше много отдавна още си спомням куриозния случай.
При извеждането на булката нали тя хвъля чиния и жито,стотинки и яйце. Е зад булката беше кумата и за най-гомял нейн късмет яйцето падна точно на крака на кумата и се размаза по цялата и обувка. Наложи се да се преобуе, добре че все пак яйцето се счупи на крака й, а не на друго място
star

 ROFL Докато четях историята си помислих че ще кажеш, че яйцето се е размазало на главата на кумата.  sarcastic Тогава щеше да е още по-голяма авария.

И аз това си помислих, даже си мислех, че е паднало на главата на булката!!! Oh my ...
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 19, 2007, 14:17:44 »

на сватбата на брат ми беше много топло ,  бяхме вече в църквата и като отворих свещите, така бяха умекнали ... ужас !!

оказа се, че имат фризер и ги бях сложила малко !

но като държеше кума едната свещ по време на церемонията, тя така се огъна и беше толкова смешно, че кума не спря да смеееее !!!! smile дано да не се случи и на нашата така че пак ще е жегичка
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 19, 2007, 14:20:13 »

хихихихи голям майтап
ние като ставахме кръстници пак беше много топло и моето мило го има на една снимка в църквата как си подухва в деколтето ROFL
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 19, 2007, 14:22:32 »

а пък бонбоните бяха станали на течен шоколад, но имаше магазин на близо и купих други !!!  smile smile но така тичах smile
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #25 -: февруари 19, 2007, 15:41:18 »

На сватбата на моя приятелка на излизане от тях когато риташе чашата с вода политна и чехлата й, *ROFL*обу си чехлата и после вече ритна силно чашата и най-после се счупи....много се смяхме ROFL
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #26 -: февруари 20, 2007, 00:28:48 »

На сватбата на моя приятелка на излизане от тях когато риташе чашата с вода политна и чехлата й, *ROFL*обу си чехлата и после вече ритна силно чашата и най-после се счупи....много се смяхме ROFL

Аз затова не искам да съм с обувки тип чехли на сватбата... ROFL
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #27 -: февруари 20, 2007, 09:59:32 »

Сетих се за онзи епизод на Сексът и градът, в който на кумата листчето с тоста се подпали от свещите на масата, а булката Шарлот си поля роклята с червено вино...

Аз ще си нося препарат против петна, защото съм сигурна, че и мен ще ме залеят с нещо все в един момент... а после на снимките...  diablo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #28 -: февруари 20, 2007, 10:14:37 »

Сетих се за онзи епизод на Сексът и градът, в който на кумата листчето с тоста се подпали от свещите на масата, а булката Шарлот си поля роклята с червено вино...

Аз ще си нося препарат против петна, защото съм сигурна, че и мен ще ме залеят с нещо все в един момент... а после на снимките...  diablo
И аз така си мислех но ми се размина,единствено в църквата от свещите си накапах роклята....но така и не я изчистих... Плачещо момиче
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 21, 2007, 18:18:32 »

Сетих се за онзи епизод на Сексът и градът, в който на кумата листчето с тоста се подпали от свещите на масата, а булката Шарлот си поля роклята с червено вино...

Аз ще си нося препарат против петна, защото съм сигурна, че и мен ще ме залеят с нещо все в един момент... а после на снимките...  diablo
Препарат против петна  ohmyПовярвай ми едва ли ще имаш място за него.А въобще няма да се сетиш за препарата.Ще имаш много по приятни задължения girl_in_love
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines