Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:39:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бившите приятелки  (Прочетена 134546 пъти)
 
Besy
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #90 -: март 04, 2016, 13:34:44 »

  Тя- от женски пол е - не е бивша, а някаква част в живота му. Дано животът ме опази да разбера, защото нямам смелост. Да. Защото тези отношения са му част в живота, те са изграждани двустранно и са устояли на времето на обстоятелствата и на всичко, което ги поставя по този начин. Трябва да съм пълно ку-ку, за да ритам колата, чийто път съм препречила несъзнателно. Не знам колко е емоционална, колко е интимна, но тази близост(е е медицинско лице, но има опит и дава насока за изход за мен :-( не е рухнала не знам в колко сродни на моята ситуация. Тя не се появява, не се изравя от кореспонденции, а е там. Част от него, която недоумявах какво точно е и ровчих за да стъпя на земята. Не ми е лесно да си кажа в прав текст, но така стоят нещата.  Правилно е да бягам, да изчезна без драми. Знам. Спира ме, естествено, че ще е срив за двамата. Спира ме, че не ми пречи, а ме плаши, защото не знам до колко има влияние и контрол в живота му, след като е повлияла мнението му и ми го пробутва относно споменатия проблем(със ставите на коленете). Ни така, ни така. Трябва да имам сила или да приема да си живея в страха и всичко да си обяснявам с присъствието й в живота ми/ни/им. Или да изчезна и да заживеем без да ме има.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #91 -: март 04, 2016, 18:37:22 »

Не се измъчвай heart Сподели тревогите си с роднина или близък човек, на когото имаш доверие и чуй какво ще те посъветва. Спокойно само и не взимай прибързани решения. good
Активен
Besy
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #92 -: март 06, 2016, 05:50:10 »

 Така и се случи, съвет от близък, че не бива за минали неща да се узлобявам.
  От недумлъвки и отменяне на темата, аз съм си измайсторила собствени обяснения:  вадя минали неща  подреждам настояще, адекватно на дяволите, дето са ме хванали. crazy Премълчавал е , да , но не за да действа неморално, а защото е очаквал да реагирам зле след като ми сподели.  nea Така реагирам, защото не е споделил и голяма драма настана.  cray
Много е важно да се говори открито, за да не се стига до такива каши.
 Надявам се и двамата да научим едно и също нещо - да си вярваме повече един надруг тоест. Аз да не проверявам, той да споделя с мен. И двете касаят доверието, така е, нали? blush
Активен
hortenzia_92
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #93 -: август 26, 2016, 10:03:17 »

Ако се научите да споделяте и да реагирате зряло на затворени страници от живота ви ще е хубаво.Ако примерно има подозрения,че нещо старо се е завърнало вече е друго.
Активен
optimeon
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #94 -: януари 26, 2018, 11:52:50 »

Слава богу нямаме такива проблеми! Чак се учудвам  shok
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines