Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:56:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бившите приятелки  (Прочетена 134550 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 08, 2013, 17:53:57 »

НИКАКВИ БИВШИ! Изхвърлили сме ги от животите си отдавна!  smile
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 30, 2013, 15:38:17 »

Моят бивш се обажда отвреме на време, като му прещрака нещо. Но напоследък след като разбра за сватбата звъни всеки ден, а днес би рекорда с 5 пъти sad. Ама че неприятна ситуация
Активен
Galka79
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #77 -: декември 26, 2013, 15:41:53 »

 
 Темата за бившите е много интересна. Ние с милото сме вече заедно от почти 4 г. heart И двамата имаме по един неуспешен брак зад гърба си и поучени от стари грешки градим новият си живот с любов и разбирателство. Говорим си открито за бившите си. Все пак те са били част от нашият живот и не може просто да се зачеркнат ей така....все едно тези години не съществуват. Лично аз не подържам никакви контакти с моите бивши.Нито те ме търсят - нито аз тях. Ако се срещнем някой ден на улицата, просто бих им казала : Здравей.  И ще се разминем. Милото също ме подържа контакт с бившите си. Знам го със сигурност, защото от време на време хвърлям по един поглед на неговият фейсбук. blush Женско любопитство...какво да се прави blush blush blush
 Още в самото начало на връзката ни, бившата му жена  беше изпратила съобшение, в което го питаше как е и какво прави. Милото ми прочете съобщението и отговори, че  е щастлив с мен и гради новият си живот на чисто. Бившата му съпруга повече не е писала.
 Но преди няколко месеца се появи някаква мацка, с която милото е имал кратка авантюра преди да се запознае с мен. Беше сред приятелите му във фейсбук и си седеше мирно и кротко. Докато в един момент не започна да прави разни намеци под наши общи снимки, отправени лично към мен, с което загатваше за връзката им и как  все още  имала страхотни спомени. Аз на няколко пъти с културен тон и посочих мястото - на бивша. Ако го е забравила да и напомня pleasantry beating Докато в един момент ми писна да се занимавам с глупости и просто казах на милото, че следващият и коментар ще е свързан с това как са правили секс вероятно crazy Той без никакви обяснения я махна от приятелите си и я блокира за да не се занимава с глупостите и. pardon
 Моето мнение е да не се оставяте на бившите. Трябва да им посочите мястото и да сте щастливи и горди от факта, че сте предпочетени пред останалите give_rose
« Последна редакция: декември 26, 2013, 15:45:17 от Galka79 » Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #78 -: декември 27, 2013, 09:24:34 »

Мен бивши не ме търсят,имаше само едно мнооого старо гадже,което се пробва преди 2-3 години,но няма как да го огрее.Една девойка на моя от време на време нахалства,но май вече и тя се отказа diablo
Активен
Galka79
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #79 -: декември 28, 2013, 13:39:47 »

Според мен има определен тип хора, независимо дали са мъже или жени, които не могат да приемат факта, че вече не са час от живота на някого.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 06, 2014, 12:49:27 »

А някои си поставят за цел да разделят щастливите двойки, само защото са щастливи, а те не са.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #81 -: януари 10, 2014, 10:16:48 »

Да,а това е ужасно глупаво!Как точно ти ще станеш по-щастлив,ако на другия му е гадно!?Това никога не съм можела да го разбера...
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 14, 2014, 16:07:12 »

Един от бившите ми е роднина... близка при това.
Избягваме да се засичаме, но се случва, понякога.
Активен
chesnan
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #83 -: октомври 21, 2014, 11:49:28 »

Тряа да ги изхвърлите от животите!
Активен
Besy
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #84 -: март 03, 2016, 16:32:06 »

 
 От доста години сме семейство. Още в началото попаднах на съобщение от друга жена, която го определя като мъж на живота си.  Казах, че само искам да съм наясно за съществуване на подобни приятелства, а също,че нито искам да развалям нито набърквам в нещо, което съществува от времена преди мен. Въпреки това, последваха обяснения, оправдания, че това е бивша, която цял живот не спира да го преследва, защото не може да преживее раздялата. Бивша, която за сетен път създава неприятности във връзката му и въпреки, че настоявах за обратното, ме увери, че ще сложи край на тази история насетне. След време, просто се почудих дали наистина се е случило това и попаднах на историята на контктите му. Черно на бяло сочеха, че той търси въпросната личност. В самия факт аз не намирам проблем. По- скоро в това, че е скришно от мен и съм държана настрана от тези отношения. Едно петънце остана в мен да ме боцка, че нещата не са такива каквито изглеждат. Да, аз имам всичко, което дори не съм мечтала в отношенията ни. С едно мъъничко изключение. Сексуалният ни живот се промени много след като заживяхме заедно. Борих се с това, но се отричаше проблем и месеци - 2 или 3 причина за неохотата му бяха умора и стрес и напрежение.
  Мина много време, а понастоящем за известно време сме далече един от друг. В случаен разговор разбрах, че с въпросната нещата са били някога  сериозна връзка, която е разбила сърцето и и е имало компромис- ю неангажиращ секс с години, а понастоящем са приятели. Може да съм кон с капацои, но не мога да поема това. След разговора нещата се ми сглобиха, като парченца от пъзел в ума ми. Когато попитах до колко тази жена би оказала влияние ако реши да смени начина си на живот и той започна да ми повтаря как само по конкретен въпрос я е търсил, за да се посъветва с опита и. Е да,конкретният  въпрос засяга и мен и е адски личен. Почувствах се толкова разголена, и повече от това неспособна да се боря да възкреся сексуален живот, при условие, че съм трети участник. Съответно ново отричане, че е не както аз го виждам, нови увещания, че тя има вече две деца и няма да го преследва, че е спряла от доста време да го преследва. А няма и месец от опита му да ми наложи да действаме спрямо нейните влияния, по личния въпрос за който споменах. От седмици се лутам - да му вярвам ли или не. Моля ви за друга, странична от моята, гледна точка. Как бихте постъпили на мястото ми. Не знам на себе си ли да вярвам или на него. Става въпрос за доверието.  Благодаря много.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 03, 2016, 17:49:22 »

Besy или мъжа ти трябва да приключи всякакви отношения и комуникации с нея или връзката ви ще се развали.. Седни и поговори с него, защото ако той държи на теб, ще се разбере с нея да не му се меша повече в живота..
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #86 -: март 03, 2016, 18:16:30 »

С риск да прозвуча малко крайно, аз не бих била с човек, който е толкова близък с бивша - неангажиращ секс, а сега си споделя личните проблеми с нея и иска съвет? Цял живот ще ги мислиш, колко са близки и кой кого защо преследва и кой какво чувства. Аз лично не бих си го причинила. Успех каквото и да решиш.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 03, 2016, 18:41:32 »

Друга гледна точка трудно може да се даде, защото това са "факти" пречупени през твоя мироглед.

В една връзка третият човек е винаги излишен, дори като довереник, а честно казано това е по-опасно и от сексуална връзка.

Направи ми впечатление, че му преглеждаш личната кореспонденция.....
Активен
Besy
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #88 -: март 04, 2016, 01:16:08 »

  Да, преглеждането е непоправима моя грешка, без която щях да си живея в приказка и до сега. Не ме оправдава, но на съобщението попаднах като исках да видя номер на пратка от еконт. "Обичам те" ме прикова да отворя и прегледам цялото съобщение. Последно ми приличаше на преследване но нямаше миг и нещо, където да има празнини. Освен във факта, че подобна заплаха се крие от мен, въпреки, че е създавала проблем и в друга връзка. Как да се примиря, че това "преследван"е секва просто с едно щракване на пръсти. Един преследвач не се разбира от дума. И последва второто преглеждане. Което ме убеди, че третият съм аз. Защото и да съм с него и да не съм тя винаги е била където е и ще си е там. О .К. лошо няма. Но искам да знам истината къде е и дали преследването не е в обратна посока всъщност.  Много съм благодарна за отговорите ви. Дадоха ми да съм сигурна, че съм обективна. Въпросът с преглеждането на чужда кореспонденция също е важен и не се гордея особено с тази си склонност.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: март 04, 2016, 09:03:31 »

Потърсете мнение на специалист за сексуалния ви живот, щом това е проблем. Бившата медицинско лице ли е, та търси помощта и? Или е от друг пол? Каквото и да е, ти нито ни казваш всичко, нито е редно да го правиш...Няма как да получиш адекватен отговор pardon
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines