Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:52:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 8  (Прочетена 220157 пъти)
 
militrisa
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #450 -: март 01, 2009, 00:37:26 »

Здравейте момичета,

можете ли да ме ориентирате за цените на сватбените рокли в България. Ще се прибирам през април и искам да имам някаква предварителна идея. Търся нещо изчистено, без камъни, мъниста, пайети и т.н. Ако можете да ми препоръчате магазини или дизайнери в София или Бургас, към които да се насоча, ще ви бъда благодарна. Също така, имате ли идея колко време преди сватбата трябва да се поръча роклята? В Ирландия искат поне 5-7 месеца по-рано, което ми се струва доста  crazy

За да имате идея, какво търся - ето двете рокли, които вече си набелязах  smile





* рокли1-1.jpg (62.78 KB, 800x603 - видяно 1064 пъти.)
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: март 01, 2009, 00:46:16 »

militrisa, има специална тема за булките от Бургас. http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,13840.0.html Там най-лесно ще се ориентираш за това къде можеш да намериш рокля в Бургас, а в тази тема като се върнеш назад също може да откриеш нещо. Доста магазини в София се споменават. Иначе можеш да си намериш сватбена рокля от 200-250лв. до 2000лв. и дори по-скъпи зависи от фирмата и модела. Ако си намериш готова и да й се налагат само малко корекции може да стане много бързо, т.е. до два-три дни, максимум седмица.
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: март 01, 2009, 12:28:19 »

Поръчах я в M.Tyler  - те са офоциален вносител на Casablanka за България и цената е 1200лв. А цвета е ivory - слонова кост.
Активен
dosibg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 02, 2009, 09:11:33 »

Здравейте мили бъдещи булки!

искам да ви споделя, че аз не съм ходила да пробвам и да обикалям по никакви магазини, защото от момента , в който видях Роклята преди известно време в едно списани еи се вклюбих и след това всички останали ми изглеждаха не достатъчно красиви. Това е една рокля на La Sposa от 2008-модел Malva. И каква бе6е неприятната изненада , когато отидох в La Sposa Варна да си я поръчвам преди няколко седмици-ами не можело защото била от миналата година и не може да се поръчва дори и да ти я ушият. Звъня на Bridal Fashion  в София- и асистентката там ми казва същото. Почват да ми се предлагат всякакви други подобни модели, но нали знаете, че като ти легне нещо на сърцето - и край. Аз не се отказах- и започна голямото търсене- по азбучен ред на всички магазини на марката в Европа започнах да пращам мейли дали нямат роклята на склад в моя номер, който пък се оказа , че бил малък и трудно се намирал. За щастие от представителството на Ла Споса в Дания  един добър човечец ми поръча роклята, която се оказа, че имат на склад в Барселона и то в моя размер , чисто нова, никога не пробвана. И така сега до седмица си очаквам роклята-нова-новеничка.
А няколко дни след като я поръчах вече, ми звънят от София -шефката на Bridal Fashion , че можела да ми я внесе и то на най-ниската цена в Европа-след дъжд-качулка (нейната най-ниска цена бе6е със 600 лева над цената, която съм платила).
И така с моите премеждия.
Стискайте палци роклята ми да дойде жива и здрава, а аз после ще кача снимки.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: март 02, 2009, 09:14:40 »

Браво, dosibg, сбъднала си мечтата си smile Честита рокля и чакам снимки blum
Активен
dosibg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: март 02, 2009, 09:24:25 »

Още не съм я сбъднала съвсем, защото докато не дойде роклята в ръцете ми няма да се успокоя. Ето снимка на самата рокля от каталога.


* sposa_malva_n.jpg (24.89 KB, 300x420 - видяно 7315 пъти.)
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: март 02, 2009, 09:25:02 »

Прекрасна е  Girl_hide give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: март 02, 2009, 11:47:07 »

Направо невероятна  Bravo
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: март 02, 2009, 12:17:27 »

ееех, Стаси... уцели ме по болното място... Роклята ти е невероятна! Аз я мерих  преди седмица и от тогава съм толкова раздвоена... Сега и на вас ще кажа проблема си, надявам се да ме посъветвате...
Винаги съм си мечтала за принцеска рокля - с голяма  пола, много тюл и да приличам на Пепеляшка... пробвах точно такъв модел - на Деметриос, стои ми дооста добре, много се харесвам, тя е точно това за което съм мечтала... нооо, направих грешката да меря точно тази рокля (на стаси) и се оказва че и тя ми стои много добре, а и извайва страхотна линия на тялото - илюзия за бюст, тънка талия... и сега не знам какво да правя... мечтаната ми рокля или  тази супер елегантаната, с която като ме видят хората ще останат ей така: Oh my ... И с двете се харесвам, и двете ми стоят доста добре, и двете ми се струват еднакво неудобни за танци, но ще го преживея (едната е с огромна пола, а другата ням обръч и плата ти се мотка между краката), просто с едната аз ще съм happy, а си мисля че с другата хората ще ме харесват... за съжаление не мога да ви покажа снимки (принцеската съм я показвала тук, някъде към началото на темата, но вече я няма на компютъра... моля ви за съвет!
Стаси, още веднъж - невероятна рокля, с която ще бъдеш прекрасна булка!
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: март 02, 2009, 12:58:12 »

Здравейте, момичета!

Тъй като аз още не съм пробвала ни една рокля и редовно следя форумчето въпросчето ми е, как се движите с тези рокли с шлейфовете shok? Наистина стои много елегантно, спор няма, но се притеснявам, че ще омета пода на целия ресторант и всички улици на които сляза дотам, а за танцуване (а аз съм доста танцувална) направо нямам идея как може да стане  girl_impossible. Двуомя се между моделчета с лек шлейф както е даречем на dosibg и такива които да ми стигат най-много до петата когато съм на токчета.

Чакам коментарчета  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: март 02, 2009, 13:12:31 »

 Булченски рокли !!!!! част 9
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines