Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 15:56:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 8  (Прочетена 223451 пъти)
 
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 09, 2009, 16:49:25 »

Доколкото проверих Проновиас, които са от същия ранг на Ла Споса - това им е редовната цена
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #46 -: февруари 09, 2009, 16:59:00 »

Josepha , каква е материята на роклята ти? Дантела ли има? Не мога да видя добре на снимката  blush Ианче ти стои страхотно, както и булото  good
anbibian, мисля, че намалените са към хиляда и нещо
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 09, 2009, 17:06:17 »

Да кажа за Ла Споса и Ателиер Диагонал. Роклята ми е от колекция 2008 на Ателиер Диагонал. Без намалението е била 2089лв с намелението я взех 1350лв. Бяха останали малко рокли от 2008 колекция - имаше и с цени около 1600лв.

Казаха ми, че рокли от старата колекция не може да се поръчат (поне за Ателиер диагонал и специално за моята). Аз така разбрах, но дано не подведа някой.
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 09, 2009, 17:50:37 »

мерси, Слънце Bravo много си мила give_rose
Материята е сатен-органза - малко намачкан стои плата, виждала съм го и ненамачкан и тогава е доста по-нежен. Има някакви отблясъци на слънце и осветление. Иначе на бюстието има "френска дантела" - с мънички мъниста между цветята. Пона продавачката го нарече така

ralichka___, нямам думи просто. вярно, че се отнесохме малко с мойта рокля, но сега като влезеш в темата "Асеновград" и няма никаква хронология нито смисъл
« Последна редакция: февруари 09, 2009, 17:54:47 от Josepha » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 09, 2009, 19:14:27 »

 Offtopic Момичета недейте да съдите модераторите и на тях не им е лесно.По пронцип за всяко нещо си има тема.Като обясняваш къде ти е шита роклята отиваш в съответната теми и така.Все пак това е форум, не е разказ и не е нужно да има смисъл между отделните постове.А и веи си пишете тук, но бъдещите койот дойдат ще им е трудно да се ориентират и ще почнат да пишат навсякъде както и става нон стоп.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #50 -: февруари 10, 2009, 15:27:27 »

Pebbles ето още една по-къса рокля, която лично на мен страшно ми харесва! А за почитателите на дългите и тежки рокли, това е страхотна идея за втора рокля за ресторанта, или преди това за подписването през седмицата. На мен лично страшнооо много ми харесва и си търся повод да облека нещо такова  blush http://www.casablancabridal.com/collections/view/2/23
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 10, 2009, 15:37:16 »

аз лично моята рокля я избрах много ненадейно, знаех какво точно искам, но незнаех, че ще е толкова лесно да го намеря, и ето че се слчуи, в 3-ят магазин в който влязох я намерих  Bravo и съм много щастлива, сега с трепет очаквам да ми я изпратят следващия месец и да ме извикат на проба. пожелавам на всеки да открие своята рокля мечта  blum
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 10, 2009, 18:15:11 »

Pebbles ето още една по-къса рокля, която лично на мен страшно ми харесва! А за почитателите на дългите и тежки рокли, това е страхотна идея за втора рокля за ресторанта, или преди това за подписването през седмицата. На мен лично страшнооо много ми харесва и си търся повод да облека нещо такова  blush http://www.casablancabridal.com/collections/view/2/23


Рокличката е страхотна. И в дългия вариант се губи голяма част от чара й. Но все пак смятам на моята си сватба да съм с дълга рокля. Пък като се женят приятелките ми ще се снабдя и с къси роклички  smile
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 10, 2009, 18:29:24 »

Аз все още не знам какво искам, но като се прибера в БГ ще мисля на място. В едно съм сигурна, че ще чисто бяла, дълга и с дълго було.
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 10, 2009, 19:26:20 »

Ами  Ashamed ето я моята рокля....  blush   
Малко ме е срам да се покажа по нагоре....  blush
(ама ако някои настоява да види роклята по нагоре, ще си скрия рошавата глава и ще пратя снимка)  blush


* P1010020.JPG (29.06 KB, 346x461 - видяно 388 пъти.)
« Последна редакция: февруари 10, 2009, 20:13:57 от Nocturnal_dove » Активен
kalinchica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #55 -: февруари 10, 2009, 20:35:58 »

Здравейте и от мен момичета! Юни месец ми предстои да се омъжа  smile миналата седмица обаче разбрахме и че съм бременна  yahoo значи на сватбата ще бъда в 5 месец и ще имам коремче  smile та помагайте за рокли моля ви  give_rose give_rose give_rose
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 10, 2009, 20:50:26 »

Бравоооо...ами честито...
Поразрових се и открих някой рокли като за бременни...  smile Тази като че ли най ми допадна...
Има и други де...

П.п предполагам че на теб няма да ти личи чак толкова.  smile


* grey.JPG (18.64 KB, 341x455 - видяно 382 пъти.)
« Последна редакция: февруари 10, 2009, 20:56:47 от Nocturnal_dove » Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 10, 2009, 20:53:34 »

И това също ми се вижда хубаво...  smile


* dress_narrowweb__200x303,1.jpg (6.69 KB, 200x303 - видяно 3525 пъти.)
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 10, 2009, 23:07:20 »

Nocturnal_dove честито рокля, много ти е хубава , точно такива принцески рокли харесвам, пожелавам ти да си много щастлива булка
Колкото до рокля за бременни харесва ми повече втората по нежно ми стои
kalinchica честито за двете прекрасни новини, но те съветвам роклята да избереш най накрая и то зависи от това как ти расте коремчето, има бременни които в 5-я месец едва им личи а има и със сериозно коремче, така че сега само инфо сибирай и така, успех!
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 11, 2009, 00:42:14 »

Здравейте, момичета!

Успех с намирането на рокли за бременни - стискам палци!

Харесала съм си един нежен стил рокля, но тези които са в оригинал ми се струват доста скъпи, не ми се дават 2000 за рокля. Някой да знае къде във Варна мога да намеря подобен стил? Знам, че може и да дам поръчка да се шие, но не живея в Бг и ще е невъзможно за проби и т.н.

Благодаря ви преварително  give_rose !
Ето и какъв стил рокля си търся, както и такъв тип воал / було:
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines