Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:32:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 8  (Прочетена 220163 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 05, 2009, 21:16:18 »

 Днес премерих това и страхотно много се харесах. И напълно неочаквано за мен, деколтето не мръдна при подскачане и стоеше много сигурно. Така че, мили дами, каквото и да си мислите за своите гърди и как нещо ще пада - първо премерете за да сте сигурни. За съжаление, обаче, за да стои правилно горната част трябва да е добре стегната, а аз не търпя такова нещо - много лесно ми спира въздуха. А така добре ми стои това деколте без презрамки cray. И тази рокля ме вкара в размисъл и за дължината. Иска ми се да е дълга, защото така е по-официално, но това беше толкова удобно и глезените ми изглеждаха толкова добре (поне да си се похваля, че няма кой да я свърши тази работа за мен blum) И сега ще се терзая.


* roklq holidaysona.jpg (14.41 KB, 266x400 - видяно 9650 пъти.)
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 05, 2009, 22:48:43 »

Горната част изглежда хубава наистина smile Иначе и аз някак досега не съм си се представяла в къса рокля и ми е трудно да възприема идеята, но щом казваш може би наистина добре изглежда и е удобно....не съм пробвала обаче такъв модел.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 06, 2009, 00:54:05 »

pebbles , страхотна е тази рокля. Много ми хареса. Ако бях по-висока само  cray . Макар, че защо пък да не пробвам нещо подобно, току виж  shok ми стои добре. Определено не бих се замислила да съм с такава дължина. Ох, много е хубава  Bravo
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 06, 2009, 09:19:25 »

Хей момичета,аз пък си мисля,че е готино да си оригинална булка.Било то за дължината на роклята или аксесоаритеи т.н.Моя дъдещ мъж например се чуди как може саума ти време да носим неудобно бельо,обувки,дрехи...А за сватбата като най-важен ден,когато да изглеждаме ослепителни сме търсели удобна рокля.  tease tease tease crazy ами иди,че обяснявай сега biggrin:D:D Та аз си мисля,че булката освен да е ослепително-възхититално-прекрасна(както е всяка булка според мен)трябва да се чувства и комфортно,за да заблести!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 06, 2009, 09:23:22 »

булката освен да е ослепително-възхититално-прекрасна(както е всяка булка според мен)трябва да се чувства и комфортно,за да заблести!
Много си права! Няма начин да блестиш, ако имаш огромни пришки от обувките или не можеш да дишаш от корсета. Просто се изнервяш.
Относно късите рокли - много са симпатични, но не стоят на всеки добре. Първото условие са красивите глезени. Моите глезени по никой начин не мога да ги харесам и за това ги скрих под дълга рокля  tease
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 06, 2009, 09:25:56 »

И аз смятам да направя така.Поради простата причина,че краката ми са много мускулести и  съм като футболист.  Wink пък и иска ми се да заложа на нещо така по-елегантничко.Нали ще ставам госпожа... Bravo Bravo Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #21 -: февруари 06, 2009, 09:32:42 »

pebbles, тази рокля не е точно къса,  такава дължина също е подходяща и "официална".  good Аз съм виждал в бутиците във Варна подобни модели, така че ако силуетът на тази ти допада, можеш да си намериш друга подобна, която няма да ти е толкова стегната smile
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 06, 2009, 09:37:17 »

АААААА  idea да допълня.Аз миналата година на бала бях с такова деколте и да ти кажа не е нужно смао да е  стегнато просто трябва да ти е по мярка без да ти спира въздуха.Аз цяла вечер се джасках с тая рокля без проблеми в конструкцията  good
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 06, 2009, 09:37:47 »

Pebbles и аз се бях засилила за тази къса рокля,защото си бях втълпила, че искам да напомня на балерина. Много е хубава и е малко ретро стил 60-те... за целта щях да си направя и такава прическа и грим стил Мерилин Монро /очна линия, силно червило/...за съжаление, обаче съм ниска и цялата идея се провали...успех на теб, обаче!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 06, 2009, 12:02:33 »

Момичета, корсетът не е стегнат попринцип, а е стегнат за мен. Аз това се опитах да напиша, че аз съм дефектна, не роклята. Аз даже и сутиени си купувам широчки, просто явно съм нервозна и ми спира лесно дишането. Аз даже и сега като си го мисля се раздишвам crazy.

 Всички пречки пред тази рокля не важат за мен, защото съм расла достатъчно (слава богу не само на широчина, макар че там се представям по-добре от желаното) и си харесвам глезените. И отново ще мисля!!!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 06, 2009, 12:07:39 »

Pebbles аз много харесвам този тип рокли и много исках мойта да е таква, но се оказа, че на мен ми седи добре с високи обувки, а младоженеца е висок колкото мен, и нямаше да върви аз да стърча над него  nea Затова бях с дълга рокля.Иначе съм с две ръце за тази страхотна е.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 06, 2009, 12:14:20 »

Роклята наистина е чудесна  good
Аз също много се изкушавам да съм с по-къса рокля, най-малкото защото е по-удобно.
Но пък не съм много висока (към 162см) и се притеснявам малко от това. Иначе късата (ако под коляното може да се нарече къса), която пробвах много ми хареса  Girl_hide Може би е добре, както казва Маги да се види и с колко високи обувки стои добре  huhhuh.gif
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 06, 2009, 12:18:15 »

Иаз бях мераклия за такава и като си копувах пробвах ама няма да ви кажа какизглеждах като бременна дропла в 9месец направо като се видях  O_Oа си мислех че ще седи хубаво така че не винаги харесаното застава на тялото
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #28 -: февруари 06, 2009, 12:28:32 »

Пебълс, в един магазин бях гледала подобна рокля, но без корсет (не такъв). Може пък да е по-удобна. Не мога да намеря снимка точно на нея, но тези са подобни:



Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 06, 2009, 13:18:10 »

Така или иначе, за да стои нещо без презрамки - корсет или не - трябва да е стегнато, така че скъпа Пебълс не те виждам с рокля без презрамки  sad щом така стоят нещата.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines