Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:25:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислите за сапунените сериали?  (Прочетена 7766 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« -: февруари 02, 2009, 21:06:20 »

Обичате ли да гледате сапунени сериали и мислите ли, че те донякъде компенсират неща, които не можем да имаме в реалния живот? Дали гледането на сериали може да доведе до влошаване на комуникацията между съпрузите?
Съжалявам, ако дублирам темата, но никъде не намерих подобна.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 02, 2009, 22:29:57 »

Ами аз гледам сапунки за убиване на времето, когато не излизаме по цял ден с дребо, докато спинка, примерно гледам сериалите!
Определено НЕ мисля, ч емогат да доведат до влошаване на отношенията между съпрузите, моят например се смее, ако му кажа, че следя някой и започва да прииначава заглавието, много се забавляваме!
Не мисля, че с гледането на ТВ сапунки, мога да компенсирам, това, което нямам в реалния живот, все пак те са измислици!!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 03, 2009, 12:30:14 »

И аз гледам когато няма какво да правя, това им е хубавото когато и да ги пуснеш винаги можеш да разбереш какво се случва във филма и да хванеш последните 20 серий които не си гледал, та като много ми е тъпо гледам сериалите на БТВ Wink
Не мисля че влошават семейния живот защото не ги гледам когато мъ жа ми е вкъщи, не го пренебрегвам заради тях и не търся себе си в нито една от героините  good
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 03, 2009, 17:12:20 »

амиии ние всяка сутрин си пием кафенцето от 6 до 7 и вече изгледахме цял сериал, който дават по това време... сега сме по средата на втория .. ама по друго време ми е трудно да гледам, пък и специално латино-сериалите ми изпъват нервите и гледам да ги избягвам...  tease

относно това, дали сериалите компенсират нещо, което нямаме в реалния живот, дори не съм се сещала да помисля от тази страна... сериалите изобщо не ги взимам на сериозно.. относно личната ни комуникация като двойка, много добре ни действат, защото си ги гледкаме сутрин заедно, говорим си, обсъждаме ги, а пък често са като фон - говорим си и за наши си неща като цяло
« Последна редакция: февруари 03, 2009, 17:20:02 от блясъчко » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 03, 2009, 17:18:51 »

Обичате ли да гледате сапунени сериали и мислите ли, че те донякъде компенсират неща, които не можем да имаме в реалния живот? Дали гледането на сериали може да доведе до влошаване на комуникацията между съпрузите?
Съжалявам, ако дублирам темата, но никъде не намерих подобна.
Аз не виждам едното какво общо има с другото. Гледам сериали,ама не мога да кажа че всички са сапунени,милото и той гледа<ама не точно сапунени> и това нито спомага,нито вреди на отношенията ни. Може би единственото е ,че има сериали които гледаме заедно,ама пък няма как "от местопрестъплението' да повлияе на отношенията ни sarcastic или "Лас Вегас'' nea
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 03, 2009, 17:22:18 »

Аз също гледам сериали, но не латино сапунките, а по-скоро от типа серия за серия -  "От местопрестъплението", "Закон и ред"(този много ми харесва) и някои от сериалите по Холмарк (имат добри попадения)  smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 03, 2009, 18:49:01 »

Аз гледам точно сапунените, но мъжът ми ги ненавижда, и все по- често ми казва, че ми влияят. crazy Но не казва в какво се изразява това влияние nea nea nea
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 19, 2009, 10:53:25 »

аз преди да започна работа от нямане на какво да правя си бях създала един режим на сапунени сериали, и то по някои ме запали моята свекърва
до толкова ги бях хванала, че  crazy crazy crazy
единия особенно "Неопитомени красавици" ми допадна най- много. Сега се боря за "Отчаяни съпруги" и понякога ми коства доста усилия  funnytooth
Ванеса мила, има ли мъж дето да го влечат сапунките  girl_impossible
Ама има и такиа сапуни че да се чудиш с кой акъл са ги снимали... crazy
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 23, 2009, 12:41:05 »

Здравейте и от мен.По латино сериали въобще не си падам.Яко ми лазят по нервите. :angry:Но няма да бъде честно ако не си призная че харесвам сериали като "Приятели","Отчаяни съпруги" ,"Анатомията на Грей","Всички обичат Реймънд" и чакам с нетърпение да започнат. yahoo Някак си се разтоварвам,  а и това си е моят 1 час пред телевизора.... girl_wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 23, 2009, 22:32:25 »

Кате и аз съм като теб good
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #10 -: февруари 24, 2009, 16:17:56 »

и аз също гледам сериали. понякога и латино сапунките, въпреки че вкъщи постоянно си имаме спор на тази тема, но аз ( и вие най-вероятно) не караме половинките ни да гледат и затова немога да разбера защо са против....  pardon  slap
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 23, 2009, 00:49:45 »

Така като гледам май само аз гледам всички сериали наред  blush,но какво да направя,когато сега съм без работа и съм си по цял ден в нас  badgirl.Разбирасе,че се ровичкам и тук във форума и когато имам работа покрай ремонта,но през останалото време...пред телевизора
Активен
iliana_mode
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 14, 2009, 21:03:51 »

гледам сериали,по 1-2 на ден,не всички!
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 15, 2009, 14:46:13 »

добре, че са сапунки  *THUMBS*че наближава зимата и ще се излиза по-молко по разхотки   angry
Активен
bebe_27
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #14 -: ноември 19, 2009, 18:54:00 »

аз гледам сапунки за убиване на времето
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines