Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:35:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1001 нощи - binbir gece - турски сериал по Нова тв.  (Прочетена 87754 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« -: февруари 02, 2009, 17:44:21 »

Това е нов сериал за нашия ефир и още повече турски. Отварям тема за него, за да мога да споделя с вас, тъй като Нова тв го излъчват 1-во в доста тъпо време - 13 часа от понеделник до петък и 2-ро филма започна без да се каже и дума или реклама за него.


Ето линк към една статия на "Монитор", която достатъчно говори за филма.
http://www.monitor.bg/article?id=184906

официален сайт на сериала
епизоди на български   : vbox7, tvnovelasbg, bgshare.com или youtube

саундтрак и музика от сериала :
КАРАЧ:
"Siyah Gece" http://www.youtube.com/watch?v=HyzR75mqHyE

Endamın Yeter
http://www.youtube.com/watch?v=ekfEH5RJjT8
Hayalimdeki Resim     http://www.youtube.com/watch?v=P_MvoqAz9eI
Sana Mecburum  http://www.youtube.com/watch?v=mnuFzSfdWuw
« Последна редакция: февруари 02, 2009, 17:48:32 от Вероника » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 02, 2009, 17:45:45 »

Верче страшна фенка съм на филма. Не си падам по сериали, но този е уникален.  Като го изпусна го гледам в интернет!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 02, 2009, 17:52:26 »

Aз пък хич не си падам по сериали  smile
Този го гледам по някаква случайност от 1-ви епизод -попаднах случайно на начлото още на имената и като чух че са турски го почнах, мислейки че е просто филм - един епизод е 80 мин.
В бг мама са изписали вече 11 теми, някои неща съм пренесла от там - исках да споделя и тук, защото наистина както пише в монитор сериала е доста различен от колумбийските сапунки или американските глупости които сме свикнали да гледаме.
Другото любопитно е, че от скоро самите главни герои са в любовни отношение и турската преса постоянно ги следи с въпроса за сватба  danceg
Та така, имаме си мами които могат да го гледат (ако има разрешат малчуганите) а останалите  в сайтовете, където го качват (по-горе пише).
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 02, 2009, 17:55:43 »

Аз даже четох, че в Турция този филм бил много нашумял, но имало някакъв "Листопад", по който всички били луднали в Турция. Даже мислех да пиша до Нова тв дали няма да го пуснат случайно като свърши този. А Онур и Шехерезада ли са в любовни отношения?
На мен филма много ми харесва, с това, че показва животът такъв, какъвто е, без излишни преигравания и сюжетите са съвсем реални като в живота.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 02, 2009, 17:59:57 »

Да Халит Ергенч -Онур и  Бергюзал Корал-Шехерезада имат връзка от скоро - четох в др форум  Wink
Да, това е 1-вия такъв сериал за нас, но в Турция има и други подобни. Аз говорих за този сериал с колегата на Дими -турчин, светнаха му очичките като чу, той потвърди, че е един от хитовете сериали, както и сподели, че там го дават по епизод на седмица от 2006 година.
Знам, че Онур е 1970г роден и син на актьор, а Шехерезада аз съм я гледала в един много реален турски филм за Ирак - "Долината на вълците" - Valley Of The.Wolves Iraq, тя е 1982г родена и е дъщеря на семйство актьори.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 02, 2009, 19:18:44 »

Аз в бг мамма съм виждала/чела темата,но т.к. късно я видях все се каня ако го има някъде в нет-а,да го сваля от първи епизод,защото сега и да започна да го гледам няма да схвана нищичко pleasantry
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 03, 2009, 13:47:07 »

Нека и аз да се разпиша smile
Това е един от любимите ми сериали  по турската теливизия го дават по Канал Д - всеки вторник от 22.30 - smile не съм изтървала епизод Wink

Има толкова много турски сериали (които с в пъти  по добри от Бразилските сапунки - лично мнение smile )
Убедена съм - че с напредването на сериала ще Ви бъде още по- интересен
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 03, 2009, 13:50:35 »

Свекървата го следи този сериал, но по турските тв-та.Аз за съжаление не научих и две думи на турски та камоли цял сериал да гледам и сега мисля да си го гледам от нета.Иначе за сериалите им съм на едно мнение със Селвет.Имат много и са доста добри по отзивите който съм чувала, а и киното им не е лошо.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #8 -: февруари 03, 2009, 14:11:38 »

И аз случайно попаднах на сериала миналата седмица, доката бях болна и много ми хареса. Жалко,че го дават по такова кофти време и нямам възможност да го гледам. Иначе наистина е много различен от познатите ни сапунки. Много  ми бяха интересни отношенията между хората, традициите им и снимките правени навън  good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 03, 2009, 14:39:34 »

А сега до коя серия е вече? Че ме зарибихте, ама сигурно няма да мога да го схвана ако е много напред?
 crazy

Аз даже четох, че в Турция този филм бил много нашумял, но имало някакъв "Листопад", по който всички били луднали в Турция. Даже мислех да пиша до Нова тв дали няма да го пуснат случайно като свърши този.

Ми аз съм писала до Нова ТВ и отговор не получих, не по тоя повод, питах ги ще дават ли пак "забранена любов" но така и не ми отговориха, така че не се надявай  blush   Offtopic
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 03, 2009, 14:51:18 »

айде и аз да се запиша.Гледам филма от 1 епизод, добре че майка ми ми каза че ще почва някакъв нов сериал и аз реших да си го пусна и да видя дали ще ми хареса. Страхотен е, по не на мен много ми харесва. А две седмици подред си купувам вестник "ТВ сага" и там пишеше за живота и на двамата. А за мен времето по което го дават е идиално, защото малкия ляга по него  време.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 04, 2009, 21:32:26 »

и аз го гледаХ, но сега като съм на работа иииии немогаааа  Boy cry ANGRY
гледам го от кажи речи първите епизоди... ЯД ме е че немога да го гледам  Boy cry
Страхотен филм с красиви актьори и актриси- евала, това е СЕРИАЛ а не онези сапунени мехурчета, с които ни заливат. judges judges judges
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 05, 2009, 09:51:14 »

Сиси можеш да го гледаш във vbox7.com. Има една потребителка дето казва всички серии. Вярно е че са разкъсани на по 4-5 клипчета, но това е единствената алтернатива общо взето като не можеш през деня. Всъщност ето линк:

http://vbox7.com/channel:54942
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 05, 2009, 11:30:22 »

Не очаквах да ми хареса филма, но е така. Не го хващам често, но когато мога го гледам!  good
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 08, 2009, 00:31:24 »

оо, супер, щом всички мнения са положителни - ще се гледа!
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines