Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 06:55:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1001 нощи - binbir gece - турски сериал по Нова тв.  (Прочетена 87879 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 26, 2009, 13:00:32 »

Да пораздвижа малко темата blum Днес ми казаха че актрисата, която играе свекървата на Шехерезада е от български произход. Напуснала е България на 8години, но често идва на Българското Черноморие.
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 26, 2009, 15:33:52 »

хм... много интересно, а аз бях убедена , че е туркиня
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 26, 2009, 23:38:05 »

това е много интересно.А някои може ли да й даде 40 години. Защото ж сайта на филма я дават 66-67 набор
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 27, 2009, 11:35:31 »

На мен още в първия момент ми заприлича на българска баба и не се учудвам, че наистина е така. Иначе и на мен не ми прилича да е 66-67 набор.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 27, 2009, 11:58:48 »

Tomris Incer - родена на   16 Mart 1948. smile в България
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 25, 2009, 15:02:38 »

А да не би да умря Шехрезада? Нещо не мърдаше накрая.
Много гадно ми стана. Хем знам, че е филм и  пак ми стана мъчно за бебчето.  sad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 25, 2009, 15:16:45 »

Аз не следя сериала и незнам какво се е случило, но днес в "На кафе" при Гала говориха за него и казаха, че днес е последен епизод от този сезон и Нова телевизия се кани да купи и третия сезон при първа възможност. Сега не можело, защото в Турция имало още 5 епизода да минат и тогава мисля, че ще могат и ще го пуснат.  good
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 25, 2009, 23:09:53 »

Да беше последния. Казаха също че имало още 20  или 25 серии, но пък един колега на мъжа ми миналат седмица каза че по турската са някъде към 100 серия и имало още. И това немога да го разбера, освен ако там една серия е 30 мин.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 26, 2009, 00:27:34 »

Оффф, аз днеска се побърках с тая последна серия и не можах да се сдържа и гледах 2-3 серии в youtube, макар и на турски:))))) Беше много смешно, защото освен "таман" нищо не отбирам на турски, но по картинките и реакциите разбрах какво става, ама няма да ви развалям изненадата:))))))
Ами ядосах се, щото като ги знам наште, докато купят другия сезон, ще ми е минал мерака, а така се вълнувам!:)))))))))))))))))))))))))))))))
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 26, 2009, 01:17:17 »

Ами ядосах се, щото като ги знам наште, докато купят другия сезон, ще ми е минал мерака, а така се вълнувам!:)))))))))))))))))))))))))))))))
Точно това обсъждаха сутринта при Гала, че трябва колкото се може по-скоро да купят и пуснат новите серии докато не се е загубил интереса на хората и една госпожа от Нова телевизия обеща, че няма да се бавят!  good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 26, 2009, 08:36:16 »

Оффф, аз днеска се побърках с тая последна серия и не можах да се сдържа и гледах 2-3 серии в youtube, макар и на турски:))))) Беше много смешно, защото освен "таман" нищо не отбирам на турски, но по картинките и реакциите разбрах какво става, ама няма да ви развалям изненадата:))))))
Ами ядосах се, щото като ги знам наште, докато купят другия сезон, ще ми е минал мерака, а така се вълнувам!:)))))))))))))))))))))))))))))))

ВЪЗМОЖНО ЛИ Е НА ЛИЧНИ ДА МИ КАЖЕШ какво написа че гледа продължението, че и аз немога да чакам наще да се наканят да купят сериите. Моля те  blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 26, 2009, 09:56:23 »

Сега пускат някакъв руски сериал на мястото на 1001 нощи и само се надявам да изгледаме и оставащите серии от 1001 нощи преди да пуснат новия турски сериал "Мелодията на сърцето". Някакво инфо за него? Аз четох някъде, че имало в момента един много касов пак турски "Листопад", обаче явно няма да ни го пуснат.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 26, 2009, 10:08:33 »

Момичета относно сериала - по турската телевизя като изключчим рекламите е около 90 мин - дават го през седмица и в момента на 31.03.2009 ще дават 96 серия smilesmile
Освен този сериал има още доста сериали като този който са много успешни  - Въпросният " Листопад " (Yaprak Dokumu) - в момента дават последен сезон - наистина добър сериал.
Друг интересен сериал - поне за мен е "Doktorlar"- Лекарите - който е адаптация по Анатомията на Грей- много сполучлив сериал, освен него има и " Есен " -Son Bahar - също смятам че ще Ви бъде интересен:)smilesmile
Но определено ще ви хареса новия сезон на 1001 нощи smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 26, 2009, 23:11:16 »

Определено новия сезон на 1001 нощ ще е хубав Вероника беше пуснала един блок и от там знам какво става по натам,макар че не всичко е описано де  pardon но наистина е много добър сериал  good
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 29, 2009, 14:01:31 »

момичета имам страхотна новина  вече има качен 67 епизот  *YAHOO*скоро ще качт и субтитрите *THUMBS*ето саита от които аз си свалям всички епизодиhttp://www.bananabg.com/details.php?id=10140&viewcomm=9779#comm9779тук маи ги качват първи yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines