Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 17:22:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 8 част  (Прочетена 156358 пъти)
 
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 24, 2009, 13:53:51 »

Благодаря KlaraFina. И аз силно се надявам, че вече доста време работим по вапроса.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: март 24, 2009, 16:14:31 »

Ох, момичета да ви се оплача. Днес пак бях на доктор. Имам два големи може да се каже залепени фоликула - единия е 26мм, а другия 21-22мм. неразбрах точно. Обаче нито един от двата не се е пукнал все още, а днес беше 15-тия ден от цикъла ми. Колко могат да продължат да растат. Докторът каза в сряда отново да отида, но мен много ме боли корема и вече започвам да си мисля дали няма да си останат така големи вътре и да не се пукнат и колко още могат да нарастнат. В предишен пост Гучи ми е писала дано да станат 18мм, а те вичи ги минаха тези размери.
Може ли да ми дадете съвет какво да правя. Пия си фолиевата киселина и витамини А, Ц, Е с цинк и селен по препоръка на лекаря, но съм доста притеснена.
Мила споко фоликулите ще се спукат няма да си останат така.Защо не говорих с доктора да ти бие прегнил за да се спукат фоликулите и да работите по въпроса.Той защо чака при такива големи фоликули ама не предизвика пукването се чудя.Нормално е да те боли при наличието на фоликулите.Писала съм ти че трябва да са поне 18мм за да се пукнат.Говори с лекаря най добре.

Аз искам да питам има ли някой от бременните дето тестовете да не са и хващали бремеността.И кой на кой ден е правил теста.Може ли според вас приемането на мн течности да повлия на теста.

Лилсан стискам ти палци да се похвалиш скоро.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 24, 2009, 16:16:57 »

Моето мнение - при все понякога да пише обратното в упътването - е, че най-добре се улавя хормона сутрин с първата урина за деня. Аз правих теста 2-3-4 дена след като ми закъсня. Не помня точно.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #423 -: март 24, 2009, 16:32:14 »

gucci, моя първи тест беше отрицателен. Трудно ми е да кажа на кой ден от цикъла го направих, защото менструацията ми е нередовна, но по мой груби сметки, трябваше да ми закъснява няколко дни. Направих го направо при акушерката, но тя ми каза, че тестовете им са с много слаба чувствителност и улавят хормона след 10-тина дни от закъснението. Аз не й повярвах, мислех, че така ми казва, за да не ме разочарова. Когато обаче ме не дойде и след още една седмица, а корема ме скъсваше от болка, си купих тестове и се тествах вкъщи, на обяд, теста беше положителен, дори два пъти се тествах, просто не повярвах. Отидох пак при акушерката, след като бях пишкала 2 пъти за последния час, налята до ушите с течностти, за да мога да се изпишкам и трети път при нея. И дори нейните нечувствителни тестове, със супер разреданата ми урина, показаха положителен резултат.

Изводите оставя на теб...
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 24, 2009, 16:39:09 »

На мен ми отчете още преди да ми е закъсняло pardon И да отбележа,че при мен нямаше обсолютно никаква болка ниско долу или нещо подобно nea така че не е задължително явно да има...
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: март 24, 2009, 17:04:59 »

Мила споко фоликулите ще се спукат няма да си останат така.Защо не говорих с доктора да ти бие прегнил за да се спукат фоликулите и да работите по въпроса.Той защо чака при такива големи фоликули ама не предизвика пукването се чудя.Нормално е да те боли при наличието на фоликулите.Писала съм ти че трябва да са поне 18мм за да се пукнат.Говори с лекаря най добре.

Говорих с лекаря си още вчера и той каза, че трябва вече да се пукнат от самосебе си. Днес болките са още по-силни и но-шпа-то не ми помага. Утре пак съм на преглед и вече ще искам да ми предизвика спукване. Да ви кажа честно моя мъж вече ме взе на подбив. Той като пиел витамини с цинк и селен, както посъветва лекаря сперматозоидите му били вече толкова силни и бързи, че щели да си свършат работата и в този случай.

Лилсан, дано болките са от най-хубавоо нещо за една жена. Пожелавам ти късмет и тези дни да се похвалиш, че ще ставаш мама.

Гучи, късмет с тестовете. и Стиснати палци от мен.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 24, 2009, 17:08:18 »

Хайде, мацки, стискам ви палци и къш от темата още тези дни  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: март 24, 2009, 17:29:18 »

gucci, моя първи тест беше отрицателен. Трудно ми е да кажа на кой ден от цикъла го направих, защото менструацията ми е нередовна, но по мой груби сметки, трябваше да ми закъснява няколко дни. Направих го направо при акушерката, но тя ми каза, че тестовете им са с много слаба чувствителност и улавят хормона след 10-тина дни от закъснението. Аз не й повярвах, мислех, че така ми казва, за да не ме разочарова. Когато обаче ме не дойде и след още една седмица, а корема ме скъсваше от болка, си купих тестове и се тествах вкъщи, на обяд, теста беше положителен, дори два пъти се тествах, просто не повярвах. Отидох пак при акушерката, след като бях пишкала 2 пъти за последния час, налята до ушите с течностти, за да мога да се изпишкам и трети път при нея. И дори нейните нечувствителни тестове, със супер разреданата ми урина, показаха положителен резултат.

Изводите оставя на теб...
В твоя пост намерих себе си доста пъти.И моята менструация е нередовна и аз имам някакви болки ниско и все си мислех че това щото ще ми идва въпреки че аз по принцип нямам болки и почти никакви симптоми освен зацапване което в момента липсва.Закъснява ми с около 5 дена.Странното  е че този път трябваше да е редовен цикъла щото правихме фоликуметрия и имах ову и спукан фоликул и т.н.Но явно мен тестовете не ме обичат щото и тестовете за ову ми бяха отрицателни пък лекарката видя фоликули как нарастват и спукания фоликул а тестовете нищо не отчетоха дори и един ден.Явно просто трябва да поизчакам още и ще пробвам пак с тест.Ако и тогава е отрицателен и няма цикъл отивам пак на гости на лекарката да видим този път пък какво има и на какво се дължи причината.Вече ми писна мацки от женски глупости.Така като чета при всеки е различно.Благодаря за мненията.

Рени стискам палци всечко да е наред и чакам да пишеш.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: март 24, 2009, 17:40:46 »

Гучи, сигурно знаеш че хормонът който се отделя при бременност е с различна концентрация при различните жени през различните дни, така че бъди търпелива  и усмихната Wink   За ранната диагностика аз правих Престо (2-3 дни преди датата да ми дойде), а след това си направих още 2-3 Шуър Чек, да не пък да е станала някаква грешка.  Всички бяха положителни, но явно съм имала късмет с хормона.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: март 25, 2009, 05:16:05 »

Лилсан, Гучи, стискам палци, милички, съвсем скоро да се похвалите с 2 чертички smile
Рени стискам палци всичко да е наред Wink
Иначе аз си продължавам с тестовете за овулация, но още няма  + резултат, та така ще чакаме Wink
Тази неделя заминаваме на почивка в Куба,стискайте палци, може пък точно там да се появи положителния тест за овулация и там да стане нашето бебенце smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: март 25, 2009, 09:45:15 »

Анита81  good - хайде да си направите едно "кубинче"  Girl_hide

Момичета, днес е Благовещение - пожелавам на всички тук по една добра вест  give_rose
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: март 25, 2009, 10:02:07 »

Здравейте,момичета!Аз по-рядко се включвам,но ви чета редовно.Миналата седмица на 19-ти си засякох овулацията с тест и разбира се се възползвахме от случая. gu6 От 2 дни ме наболява леко кръста и усещам придърпване в областта на яйчниците.Трябва да ми дойде в края на другата седмица.Та въпроса ми е ако е станало нещо рано ли е още за тези симптоми?
Рени,дано всичко е наред и скоро  PREGQ
lilsan,gucci ,дано скоро се похвалите. Wink
anita81 ,чувала съм,че смяната на климата влияе благоприятно. good Wink
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #432 -: март 25, 2009, 10:36:42 »

elinora, както вече сигурно си забелязала, при всеки е много индивидуално. Всичко е възможно, от ясни симптоми няколко дни след овулация до абсолютни никакви симптоми.
Имаше друга тема за симптоми на бременност и там ми се струва, че много момичета бяха разказали за свойте първи наблюдения.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: март 27, 2009, 14:29:19 »

Айде, Гери, чакаме мила с нетърпение да се похвалиш с добра новина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! give_rose give_rose give_rose
И на другите желая успех, борбата е безмилостно жестока, но вярвам, че накарая ще имаме положителните еммоции на бременността!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 27, 2009, 14:42:18 »

Ох, момичета след 4 дневно закъснение ми дойде cray cray cray. Много ми е гадно и ми се плаче, защото имах големи надежди, че с милото сме успели с бебчето този месец.

Гери и аз стискам палци за  PREGQ

Рени, elinora успех и скоро да ни зарадвате с положителни резлтати.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines