Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:52:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 8 част  (Прочетена 156056 пъти)
 
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 02, 2009, 16:15:15 »

Незнам още,тази сутрин ми вземаха пак секрет за изследване,утре на обяд ще са готови резултатите... =]Дано да са се изпарили smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 02, 2009, 18:05:59 »

solecito , Рени   благодаря ви от сърце give_rose
Преслава,а нещо друго казаха ли ти на прегледа?Стискам палци за утрешните резултати! good
Рени,а при теб нещата нормализираха ли се?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 02, 2009, 23:11:50 »

Тони, нищо не се е нормализирало. В четвъртък съм на преглед при една приятелка на вуйчо ми, която е шеф на родилното в окръжна болница в Сливен. Дано поне тогава разбера защо са тези проблеми в цикъла. Ако трябва ще направим всички изследвания наново. То и без това мина доста време, но ако пак ми изписват да пия дуфастон, повече на лекар няма да отида, честно си казвам. Вече искам да ми се появи една хубава обилна лелка и да се захващаме отново сериозно с бебеправенето. Ако продължават така нещата, трябва да се местя при изчакващите.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 02, 2009, 23:31:36 »

Тонитка  good стискам палци при лекаря,на всички пожеравам да им е за последно в тази тема.Късмет момичета.И аз съм още тук пък да видиме до кога.
Активен
magynzeto
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 03, 2009, 09:01:31 »

И аз се записвам тук при вас,момичета! Дано за всички ни това е последното записване в тази тема pleasantry
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 03, 2009, 10:23:17 »

Оффф аз съм нещастна  cray дойде ми за 2 път през последните 24 дни.... и бебе съответно няма  diablo просто вече не знам при кой да отида, за да се нормализират нещата....явно с лечението Дуфастон и Сиофор няма да стане. Сладурки някоя от вас да е била на същото лечение?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 03, 2009, 10:31:22 »

Фиама, като ти дойде два пъти през последните 24 дни единия път преди да пиеш дуфастон ли беше? Защото ако е така приема на Дуфастон също предизвиква цикъл, ако няма бременност. Може от това да е. Сегашния ти цикъл обилен, нормален цикъл ли си е или само леко прокървяване, защото аз като бях 6 месеца на дуфастон беше много слабо кървенето. Защо не попиташ лекарката си да не се получава някаква реакция от комбинацията със Сиофор-а?
Късмет ти пожелавам си скоро да ни напуснеш!!!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 03, 2009, 10:32:39 »

fiamaa не бъди тъжна,какво казва доктора ти за това че ти е дошло два пъти в рамките на 24 дни.Може да е от лекарствата.На мен ми се е случвало от хормонални лекарства да не ми понесат и да ми дойде през 7 дни два пъти.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 03, 2009, 11:04:01 »

Рени, мила то ми дойде при приема на Дуфастон, тъй като ми е предписан да го пия на 14 след лелката и съответно ми дойде на 6 ден от према на Дуфастон - случвало ли се е нещо такова и при теб. При мен също не е обилно, просто зацапване. А относно Дуфастон и Сиофор, гинеколожката си знае, а и съм чела, че много жени са забременяли при това лечение....

kali_gali все още не сам ходила при гинеколожката ми, но ще трябва да я посетя до края на седмицата, че то така не се издържа. Тъкмо си бях казала, че този месец ще сме редовни в бебеправенето, а то какво стана  pleasantry   човек като си направи планове и винаги ще има нещо, което да ги развали  nea
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 03, 2009, 11:41:40 »

Момичета,извинете ме за невежеството give_rose,но за какво се пият тези лекарства-дуфастон,и...не ги запомних другите?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 03, 2009, 11:48:03 »

за регулиране и лечение на различни хормонални смущения.За предизвикване,за задържане-май е нещо като пенкелер при АГ проблеми.При различна клинична картина за празлични неща.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 03, 2009, 12:05:47 »

Аз понеже миналия път при доктора много се бях притеснила и нищо не го питах, а той само ми каза "имаш киста, пиеш /оргаметрил/ пет дни сутрин и вечер и после ще ти дойде и като ти свърши идваш на преглед", обаче не го попитах колко време да чакам да ми дойде.... вече три дни от както не го пия, а пак не ми идва, дали това означава че не се е спукала кистата или да почакам още  crazy
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 03, 2009, 12:11:17 »

Аз понеже миналия път при доктора много се бях притеснила и нищо не го питах, а той само ми каза "имаш киста, пиеш /оргаметрил/ пет дни сутрин и вечер и после ще ти дойде и като ти свърши идваш на преглед", обаче не го попитах колко време да чакам да ми дойде.... вече три дни от както не го пия, а пак не ми идва, дали това означава че не се е спукала кистата или да почакам още  crazy

Не се притеснявай, трябва да ти дойде до 7 дни след като свършиш с оргаметрила  Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 03, 2009, 13:07:59 »

Гери, Фиама е права до 7 максимум 10 дни след приема трябва да ти дойде. Ако дотогава не стане ще трябва отново да се консултираш.

Миме (fiamaa), аз пиех дуфастон от 16-тия ден на цикъла. Първият месец когато го пих ми дойде на 4-тия ден след приема. След което започнах да си броя въпросните 16-дни само, че ми дойде 4 дни преди това. Така отново започнах да броя и след това ми идваше точно на същия ден, на който и предишния месец само, че е като зацапване, не е точно нормален цикъл.

Преслава, дуфастона специално се изписва при липса на лутеална фаза, за предизвикване на цикъл или за задържане на плода при момичета, които имат проблеми с това, кавато съм и аз. Дано не ти се налага да разбираш какво е. 
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 03, 2009, 13:32:07 »

Гери, не се притеснявай излишно, както са казали момичетата имаш 1 седмица в която да ти дойде, ако случайно не стане, трябва пак да отидеш на преглед.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines