Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:06:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо мъжете се страхуват от брака???!!!  (Прочетена 49195 пъти)
 
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 01, 2011, 19:34:35 »

Мъжете ги е страх, точно толкова колкото и жените, всичко е въпрос на това да намериш човека, ние ще сключим граждански брак година и половина след като се събрахме, само защото преди това имахме планове за дом и преместване в друг град, сега като ги осъществихме дойде ред на сватбата, иначе от първия ден мъжа ми ме нарича с неговата фамилия и го мисли много сериозно smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #46 -: юни 01, 2011, 19:58:07 »

Лично за мен не бих казал, че се страхувам от брака. Просто не виждам какво по-различно може да ми даде той. Ако всичко между двама души е тип-топ, то брака не е необходимост (от мъжка гледна точка. За жените е ясно, че това е денят в който те са най-специалната личност на света)

Мисля, че е до човек и разбирания. Моя годеник иска да се оженим повече от мен дори! И двамата не искаме сватба и подписването ни е най-важното, съответно не може да се каже, че искам да се омъжа за да съм принцеса за един ден  tease .
Току що го питах защо иска да се оженим и какво ще му даде брака и той каза, че иска да съм официално негова и иска да сме колкото е възможно по-обвързани ( biggrin ) , защото не може да си представи по-добра жена за него и по-добра майка за бъдещите му деца и иска всички да знаят това.  pardon
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #47 -: ноември 18, 2011, 17:57:33 »

Мъжете се страхуват от брака не по малко от колкото жените от това да ли са с принца на мечтите си или с блед негов образ..... yahoo
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 06, 2012, 10:35:01 »

Нито аз се страхувам, нито годеникът ми. Поне аз свързвам този страх с нежеланието или чувството, че не си готов. Когато си сигурен, че това е човекът - няма страх, а само очакване на голямото събитие. Поне така го чувствам аз, може да има различни интерпретации по въпроса.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines