Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:03:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотоепилацията!!!  (Прочетена 137896 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #45 -: февруари 09, 2012, 09:49:09 »

moOnlight, аз ходя на фотоепилация - около пет процедури съм направила на цели крака. Има ефект, космите се разреждат и растат по-бавно, на места изчезват и са по-меки и слаби. Само че далеч не се махат всички - поне засега, тоест, ангажиментът ти за обезкосмяване не отпада. Освен това се проточва във времето, тъй като можеш да правиш по една процедура на месец, а в това време можеш само да бръснеш (не можеш да епилираш с кола маска или епилатор между процедурите). Та ИМА ефект, само че не си решаваш генерално въпроса - това от опита ми досега. Мисля да направя още три процедури, както ме посъветваха и ще видим...
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 09, 2012, 09:52:18 »

Имам 2 приятелки,които са се подлагали на фотоепилация.Те са ми споделяли,че не са останали доволни.Аз лично не съм се подлагала.Доколкото виждам,и тук мненията не са по-различни.За мен не си заслужава,но ти вече си решила.Дано да бъде успешна процедурата. smile
Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Писали сме едновременно с розовка.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 09, 2012, 10:01:35 »

Благодаря ви, момичета  give_rose
Да, аз съм решила да отида на консултация и да ми даде цена, но до там smile Ако преценя, че цената не е много висока, може би ще се подложа на процедура, ако не ме устройва цената, няма да си правя. Аз отдавна чета в интернет и това, което ме накара да взема решение беше, че в този салон предлагат по-ниска цена. Аз се поблазних от това, което прочетох - че имало най-голям ефект на светла кожа с тъмни косми(така е при мен за зоните, които исках да третирам). Но това, което rozovka каза никак не ми се нрави sad Че то ако ще е само до разреждането и да стават по-тънки, ами аз това го постигам и с епилатор. Явно идеята ми да се 'оттърва' за по-дълго време от космите за сега ще остане нереализирана ....
Активен
smileeee
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #48 -: март 25, 2012, 11:53:09 »

m0onlight, искам да попитам ходихте ли в това студио? Благодаря предварително за отговора  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 26, 2012, 10:51:34 »

Здравей, smileeee!
Да, ходя в това студио и съм много доволна от ефекта! Не съжалявам, че се реших на такива процедури
Активен
Divinitas
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #50 -: юни 22, 2012, 09:56:22 »

Аз бях доволна докато си правих процедурите. Когато спрях ... почнаха да се увеличават. Много неприятно.  sad

Сугирно е нормално, но се бях настроила да ги елиминирам всичките  diablo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 22, 2012, 14:08:00 »

Уви, всички искаме да ги премахнем, но няма такова нещо като няма да пораснат пак nea Аз продължавам да ходя с надеждата да ги стопирам за малко повече време, но .. като чувам момичето, при което ходя, как разказва, че някои момичета като си направят пълния курс и се връщат след 3-4 месеца пак! shok А навсякъде, където съм чела пише, че като си направиш пълния курс, след това ходиш веднъж-два пъти в годината профилактично!
Аз съм се хванала вече на хорото и няма да си прекъсна курса, защото иначе съм си дала парите на вятъра ...
Ти колко процедури си направи?
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 27, 2013, 10:54:16 »

Виждам,че никой не е писал скоро,но да питам-някой има ли този уред за фотоепилация?Аз си го взех и вече съм правила 2 продцедури,но искам да чуя мнения,понеже за сега не виждам голям ефект.

 give_rose

« Последна редакция: февруари 27, 2013, 10:57:52 от matsinka » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #53 -: февруари 27, 2013, 11:03:57 »

На фотоепилация и аз ходих миналата година, но не завърших курса. Като почнаха приготовленията за сватбата нямах време. Ходила съм 3-4 пъти и тогава наистина се разреждат, ама после си е същото nea Ходих на 25 дена до 30, така ми обясниха че растат и т.н. После се ходи 2-3 пъти в годината.
След това почнах с кола маска (преди това ползвах само епилатор) и да си кажа колата доста повече ми харесва. Това киснене един час докато трае фотоепилацията хич не ми харесваше angry
За по-натам не знам, може пак да ми дойде на главата до почна, че да видим от цял курс какво става pleasantry

Муунче я сподели smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 27, 2013, 13:57:50 »

Нищо не става Wink
Два курса по 10 процедури минах в рамките от януари (или февруари не помня вече) до август. За мен с фотоепилация може да се поддържаш, ако непрекъснато правиш процедури или поне няколко години подред. Пълна заблуда е, че ако си направиш пълен курс и после край на проблема! Няма такова нещо Wink Трябва да се ходи на поддържащи процедури, но според мен са повече, отколкото тръбят в салоните (1,2 пъти годишно).
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #55 -: февруари 27, 2013, 16:42:47 »

Благодарим за отговора give_rose Няма да ходим, оставам си на колата give_rose Без друго голям спец станах blum
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 27, 2013, 16:57:44 »

 Offtopic
Не съм пробвала фото и лазерна епилация, понеже козметичката ми обясни кък се получавали петна, а ефекта не бил точно очаквания.
Като цяло за мен най-ефикасния метод е кола маска.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #57 -: февруари 27, 2013, 17:53:28 »

Петна се получават ако подлагаш епилираното място на слънце без слънцезащитен крем с достатъчен фактор Wink По не на мен така ми беше казано, но и аз от малкото си посещения петна нямам, въпреки че и на плаж съм ходила по време. Но с висок фактор smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 13, 2013, 19:38:57 »

Фотоепилация не съм пробвала, но ходих на лазерна. Направих 8 процедури, трябваха ми още 2,  но нямах време да ходя. Останаха ми много малко косъмчета, но след 3-тия месец след прекъсването започнаха да се появят нови и да стават повечко. Не съм правила поддържащи процедури. В момента имам повечеко косъмчета от края на последната процедура, но са по-малко в сравнение с началото на процедурите.
Мисля, да не се подлагам отново, заради облъчването  pardon ще си карам с епилатора smile
Активен
elenastoyanova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #59 -: април 18, 2013, 19:14:15 »

Аз съм си правила и лазерна и фотоепилация. От лазерната нямах никакъв резултат и много болеше, но от фотоепилацията сум супер доволна. Вече почти нямам косми и си правя кола на 3-4 месеца. Открих обаче един нов продукт, който се слага след кола маска и действа на косъма като фотоепилацията и наистина деиства- америкнски капки за трайно премахване на окосмяването
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines