Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:44:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотоепилацията!!!  (Прочетена 137897 пъти)
 
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 27, 2010, 14:36:33 »

Ами , аз направих 8 процедури с фотото - и докато ги правих всичко беше на 6 - даже накрая нямаше никой от гадовете... Но като спрях и два месеца след това всичко си е по старому , за съжаление...  diablo  може и бременните ми хормони (горе-долу по това време -два месеца след като спрях забременях) да са оказали въздействие, знам ли... но така се надявах с втората ми бременност да се размина с тези ангажименти - още повече като попорасне тумбата и видимостта става нулева blush

А може да съм от онези малки проценти, на които не им влияее нито фотото, нито лазера diablo (преди бях правила и лазер с 0 резултат, та затова сега надеждата ми беше във фотото, но уви... blush)
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 27, 2010, 15:44:30 »

Ако знаеш колко време ми отне да смятам как  юли 2009 пишеш че си на 4-та процедура и по-късно си бременна,а синът ти вече е на 1г.А тя новината била днешна.Ами какъв по-хубав повод от това да ти порастна косми blum
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 27, 2010, 16:27:20 »

Майче и при мен не са по цветущи нещата  diablo аз си направих около 10, като на 10 пострадах жестоко  tease изгаряния, рани, чудесии и се отказах - просто страх лозе пази  и като гледам са тръгнали пак да растът гадовете, само парите си дадохме  diablo  diablo  diablo
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 27, 2010, 16:38:20 »

Маринка, съжалявам че и при теб нещата са така  angry Мен по-скоро ме е яд, че пак трябва да се занимавам с тези гадове /не че парите са малко - добре поне, че правих пробно само триъгълник, корем и мишници, че ако трябваше да плащам и за цели крака и ръце както се бях навила diablo/

Ангелче, честно казано много се надявах с втората бременност да се отърва поне от този ангажимент /мен лично много ме дразни/, но живот и здраве важното е с бебока всичко да е наред give_rose Пък ако след време измислят нещо друго , различно от лазер и фото - аз ще съм първата... blum То що експерименти вече съм си правила с тялото, та това ли... blum
Активен
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #34 -: май 16, 2010, 15:52:21 »

Аз ползвам лазер за домашна употреба и макар и да става по-бавно има ефект.  danceg
Активен
ana_666
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #35 -: май 20, 2010, 10:46:31 »

Здравейте,аз мога да споделя опита си от фотоепилацията.В София има едни салони на испанска марка,утвърдена.Имат салон в Люлин и на Гладстон-no+vello,имат и сайт.Цените им са много добри,ама наистина много-40лв на зона,аз за подмишници напр.дадох 40 лв,за 1 крак е 40лв,за два(цели)-80.Много съм доволна,защото на първата процедура,след седмица опадаха доста косми,а другите след няколко процедури ще ги разкарам:)А и няма болка,никаква,само леко боцкане.Сестра ми живее в Испания и там от личен опит ми каза,че са добри,а като разбрах,че са отворили и в София салони-много се накефих.Надявам се да съм помогнала с информацията си на някой:)


Тези реклами ги знаем. Последно предупреждение, следва бан и триене на мненията!
« Последна редакция: май 21, 2010, 09:45:55 от Teo » Активен
ana_666
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #36 -: май 21, 2010, 09:21:52 »

Ето това е сайта им [НЕ ЧЕТА ПРАВИЛАТА И РЕКЛАМИРАМ БЕЗПЛАТНО НА ГЪРБА НА ДРУГИТЕ]
« Последна редакция: май 21, 2010, 09:44:15 от Teo » Активен
iva_dimitrova
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #37 -: май 31, 2010, 21:39:22 »

А то зависи ли на коя част на тялото прилагаш терапията??? Например, ако третираш само лицето??? А ефекта е безспорен, но трябват поне няколко процедури!!! smile

Интересно - а може ли да кажете като се направи фотоепилация има ли шанс да се получат някакви потъмнявания на кожата или странични ефекти?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 21, 2011, 11:57:30 »

Момичета, има ли някой по-прясна информация относно фотоепилацията, т.е. да си е правил и и да сподели инфо за това дали е доволен? Вече съвсем сериозно се замислям да се подложа на такива процедури, собено че сега има много примамливи оферти от сайтовете за ваучери с доста добри отстъпки, но ми се иска да чуя някакви отзиви, за да не си дам парите на празно и после да съжалявам.  pardon
Ще се радвам на всякакви коментари и информация!  Girl_hide
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 24, 2011, 02:34:06 »

и аз бих се зарадвала на информация относно този начин на обезкосмяване, започнах много да се замислям, особено за триъгълника, бръсненето е често, неприятно занимание... smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 17, 2011, 13:43:35 »

И аз и аз искам ,ама ми е много скъпо  cray
Аз ползвам лазер за домашна употреба и макар и да става по-бавно има ефект.  danceg

Би ли ми разяснила малко повече за лазера ,защото съм много навита да събера пари и да си купя.
(може и на лични ,ако тук не е удобно,тъй като става въпрос за фотоепилация)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 07, 2012, 17:43:55 »

Да побутна малко темичката smile
Гледам от известно време в сайтове за колективно пазаруване оферти за фотоепилация ... и почнах сериозно да се замислям, защото сега ми е времето-защото после бременност,раждане,кърмене... няма как да се ходи на фотоепилация.
Днес се обаждах на едно студио, което си беше публикувало оферта в един такъв сайт и дори си запазих час за консултация и евентуално първа процедура. Някой от Варна да е ползвал такава услуга в Хелена фейс? Имам малко притеснения, защото мои колежки ходят в друго студио и като си говорим малко се разминават нещата с това, което на тях са им обяснили и това, което ми каза на мен  huhhuh.gif Те ходят веднъж месечно, а на мен ми каза, че първите 3 процедури се правят на 15 дена, а следващите на около месец веднъж. Колежките ми твърдят, че за около 15 дни се появява евентуалния временен резултат ... тогава как ще ги правя аз през 15 дни.. ?
Малко съм объркана в мислите си (то личи и от поста ми) но се надявам да сте ме разбрали и да ми помогнете  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 08, 2012, 17:14:05 »

Явно няма момичета, които да са ходили в Хелена фейс за фотоепилация....
Тогава друго да ви питам - някой подлагал ли се е на PTF фотоепилация без да има ефект от процедурите? Аз доста четох и не срещнах до сега отрицателно мнение. Вашето мнение, мили момичета, е важно за мен, затова питам и вас  give_rose
Пък и не ми се иска да предплащам примерно 5 или 7 ваучера и да дам куп пари, а накрая да няма резултат  nea
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 08, 2012, 19:40:12 »

m0onlight,не искам да те разочаровам,но не съм чувала хубави отзиви за фотоепилацията.Повечето казват,че резултатът е краткотраен и незадоволителен,а процедурите са скъпи и се проточват във времето.Според мен не си заслужава. NO
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 09, 2012, 09:42:41 »

Хммм странно .. аз пък до сега не съм срещала негативни отзиви. Две от моите колежки ходят вече 5-та процедура и казват, че са много доволни. Като чета из форуми и къде ли не не срещам лоши коментари, но говоря за PTF фотоепилацията, не за лазерната. Защото за лазерната срещам доста противоречиви отзиви и по-скоро повечето са лоши. До колкото рабирам лично ти не си се подлагала на такава процедура.. или бъркам? За кои повечето говориш - твои приятелки ли?
Така или иначе имам записан час за консултация в събота, ако ми даде добра цена, може и още в събота да направя първа процедура .. пък да видим дали при мен ще има резултат smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines