Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:30:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване!  (Прочетена 189469 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 26, 2009, 14:02:19 »

За съжаляние нямам Морзила нито Нетскайп така че ще си продължа да пробвам през интернет експлорера

Тъй като и аз имах същия проблем при регистрацията. Мисля, че за да се регистрираш не е небходимо да вписваш и номера и вида на картата. Една приятелка ми каза, че не ме пуска да се регистрирам тъй като има мерки за сигурност. Затова пробвай без да попълваш полетата за кредитната карта.  girl_wink Успех.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 26, 2009, 14:08:23 »

Фиамаа мила благодаря ти - вече се регистрирах и найстина стана без да пища номер на карта yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 26, 2009, 14:14:45 »

Значи с Виза електрон на ОББ не може,всички останали може-моята е мастро мисля ,пак на ОББ и нямам проблем,но с тази не става good
Благодаря за отговора!  give_rose Като намеря време, ще се регистрирам.  Girl_hide
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 26, 2009, 14:20:14 »

Според мен е долен чаршаф с ластик good,това е калъфка за завивката http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=51020836&productid=324095891&documentid=207609 ,а това възглавница http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=51020839&productid=324095887&documentid=207609
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 26, 2009, 14:37:29 »

Момичета,ами аз нямам никакви карти и какво означава това huhhuh.gif,че не мога да си поръчвам ли?
Пак ще питам,ако е удобно blushдали не може някой да ми поръча с неговата поръчка а после да ми прати пратката с наложен платеж на мен? blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 26, 2009, 15:31:07 »

Кръгли цени -> http://www.laredoute.fr/achat-prix-ronds-ah08.aspx?categoryid=57463665&omniturecode=001RQ0711
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 27, 2009, 21:14:04 »

Някой може ли да ми обясни за картите кенгуроо crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 27, 2009, 21:23:36 »

Някой може ли да ми обясни за картите кенгуроо crazy
За тях знам,че дават отстъпка,но само ако поръчваш неща във Франция-на принципа на кредитните карти са,но са само за Франция. Това поне помня,може и да бъркам smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 27, 2009, 23:49:05 »

Айде и аз тук да се пльосна..... И аз чакам едни две поръчки, ама честно да си кажа не помня какво точно чакам.Върти ми се яке на 55DSL но не съм сигурна.  crazy crazy crazy crazy
Междудругото, ще ми простите  Offtopic Offtopic Offtopic, но след като вече и такава тема имаме, нашият форум започва притеснително много да напомня един друг.......... Чудя се дали това ми харесва, или не  nea nea nea nea Ама живи и здрави да сме де, излишно се задълбочавам.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 28, 2009, 00:17:53 »

Erreur d'informations sur la carte Famille Nombreuse :
- Vérifier le nombre de caractères saisis
- La date de validité est incorrecte
Ето това ми дава и вече незнам-преведох го ама файда никаква

Rodi,

Сайтът ти дава тази грешка, защото най-вероятно в момента на плащането си избрала Carte famille nombreuse, което преведено е "Карта за многобройно семейство" (и такива неща съществуват във Франция - дават ти я когато имаш 3 или повече деца и се радваш на привилегии), така че просто трябва да внимаваш да избереш правилната карта, когато плащаш.

Иначе продуктът за който питаше наистина е долен чаршаф, но от тези с ластик.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 28, 2009, 10:09:04 »

Аз най-после успях да се регистрирам и сега чакам и-мейл за потвържение, обаче пощенската ми кутия е в mail.bg  и се чудя това да не е проблем. После ако успея да си пусна поръчката ще ви покажа какво съм си поръчала.
И наистина - успях да се регистрирам през Мозила и без да въвеждам номер на сметката.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 28, 2009, 10:12:40 »

Междудругото, ще ми простите  Offtopic Offtopic Offtopic, но след като вече и такава тема имаме, нашият форум започва притеснително много да напомня един друг........

С тази разлика, че тук хората са много по-приятелски настроени и много по-отзивчиви от другия форум. Толкова пъти ми се е случвало да попитам нещо в другия форум и глас в пустиня - ако нямаш поне 10 000 мнения никой не те брои за човек, а ако някой случайно нещо ти отговори то ще е за да те разкритикува а нещо.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 28, 2009, 11:09:31 »

С тази разлика, че тук хората са много по-приятелски настроени и много по-отзивчиви от другия форум. Толкова пъти ми се е случвало да попитам нещо в другия форум и глас в пустиня - ако нямаш поне 10 000 мнения никой не те брои за човек, а ако някой случайно нещо ти отговори то ще е за да те разкритикува а нещо.

Напълно подкрепям Zahira и съм на мнение, че не е излишна и такава тема  good Напълно възможно е да има и бъдещи булки, които да се възползват  от услугите на този сайт.....така като гледам има интересни неща, току виж и булченски  girl_wink
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 28, 2009, 11:13:22 »

Никъде няма ограничения къде каква тема да се публикува , затова са форумите , а и както Вики и Фиама са казали - защо да няма и тук тема , след като всички са съгласни !!!  girl_wink Който иска пише все пак smile

И сега един въпрос... мъжките ризи отговарят ли на БГ размерите?  girl_impossible
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 28, 2009, 11:13:56 »

Не мога да платя нито с Виза електрон на ПИБ, нито с American Exrpress. Направо толкова трудно става всичко в тоя сайт...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines