Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:17:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване!  (Прочетена 177433 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: август 08, 2009, 18:49:21 »

Аз ще разгледам сайта и ще ти кажа какво искам...Търся си някакви хубави боти, дано си харесам нещо...И нещо като халатче за дома (незнам дали имат, сега ще видя).
Ти кога смяташ да пускаш поръчка?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: август 08, 2009, 19:14:47 »

Ами понеделник-вторник най-късно смятам да пускам поръчката.
Като цената на доставката ще се определя по следния начин цената на доставката/цената на поръчката=получената сума се умножава по цената на стоката (пример 40$/150$= 0,27 ,ако обувките са 22 $,0.27*22=5.94 $ дължиш за доставка) good
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #422 -: август 09, 2009, 14:41:49 »

Някой писал ли е писмо на ларедутци за неполучена поръчка, че ми трябва помощ?
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: август 09, 2009, 14:52:35 »

Колко време я чакаш, че искаш да пишеш писмо вече?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 09, 2009, 15:02:10 »

Някой писал ли е писмо на ларедутци за неполучена поръчка, че ми трябва помощ?
Пишеш тук : http://www.laredoute.fr/Contact_us/ContactUs.aspx?etap=2&category=1&subCategory=1

Ето и шаблон (взет от http://geocities.com/ina_bg/pisma ) 
   
Cher service clientele,     
Le ......... /дата на поръчката/ j'ai fait passer ma commande sur le site laredoute.fr. Ma commande contenait les articles suivants:.................... /изброявате артикулите в поръчката/ Son numero c'est:................... /номерът на поръчката/ J'ai paye avec ma carte de credit. Jusqu'a present - le......... /датата, на която изпращате писмото/ je n'ai pas encore recu mon colis. Pourriez vous verifier s.v.p. l'etat de ma commande et me donner plus d;information?     

Трябва да получиш автоматичен отговор,че запитването е получено,можеш и на английски да ги питаш. Ако не получиш автоматичен отговор до няколко часа,пак им пиши.
Поръчката ти трябва да е от поне 7-8 седмици,за да питаш за нея. Ти за тази от 26.06 ли искаш да питаш? Търси ли си я в пощата/митницата?

Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #425 -: август 09, 2009, 15:09:52 »

Да, за тази от 26.06
Всичко написах само че има едно поле Le numéro de ma commande: което разбирам че е номера на поръчката. В мейла за потвърждение имам само  Mon N° de client :     565524461    Явно не е едно и също защото когато искам да изпратя писмото ми дава грешка че Le numéro de ma commande трябва да съдържа 10 или 14 символа  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: август 09, 2009, 15:13:36 »

Да, за тази от 26.06
Всичко написах само че има едно поле Le numéro de ma commande: което разбирам че е номера на поръчката. В мейла за потвърждение имам само  Mon N° de client :     565524461    Явно не е едно и също защото когато искам да изпратя писмото ми дава грешка че Le numéro de ma commande трябва да съдържа 10 или 14 символа  pardon

Tова ти е клиентския номер ,а номера на поръчката ти е в  Suivre mes commandes -> кликваш върху датата която е в зелено в твоя случай 26/06/2009 и после ще видиш под картинката с кашонче
Commande N° ****************** du 26/06/2009   
« Последна редакция: август 09, 2009, 15:15:19 от miss™ » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #427 -: август 09, 2009, 19:04:53 »

Мисче, много ти благодаря  give_rose
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: август 13, 2009, 18:31:12 »

Ина и на мен очите ми останаха!Аз имам подобни,ама Л не Л това лято никак не можах да се намъкна в тях :girlhide:Та дрехи вече догодина като видя накъде ще съм с размера tease
Момичета можете ли да ми препоръчате български сайт за парфюми,че искам да си поръчам някой на ниска цена,че както си сменям вкусовете напоследък...Аз гледах в 2 Аукро и Парфюм БГ,ама не знам кой е за предпочитане =]Та ако някой има идея да помага girl_wink

Аз май късничко се включвам с отговор, сигурно вече си си купила, ама и аз да кажа. Мои познати са си взимали от get.bg и казват, че са доволни. А едната ми колежка си взе от Aukro.bg, обаче каза, че бил супер нетраен и хич не беше доволна. А иначе да ти кажа аз си купувам парфюмчета на по-ниска цена от едно магазинче на Колхозния пазар. Ако те интересува, ще ти пиша къде точно се намира. Доволна съм и собственичката е супер готина мацка и супер търпелива.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: август 13, 2009, 18:44:29 »

А иначе да ти кажа аз си купувам парфюмчета на по-ниска цена от едно магазинче на Колхозния пазар. Ако те интересува, ще ти пиша къде точно се намира. Доволна съм и собственичката е супер готина мацка и супер търпелива.
Мен ме интересува smilesmilesmileblum

Аз наскоро си взех от Мол-а един парфюм - Thierry Mugler - Alien. Страхотен парфюм. Малко обаче ми идва силничък и тежък за лятото, така че ще го оставя за зимата, а за сега ще си потърся друг.

А иначе една моя позната си пазари постоянно парфюми от тук и каза, че е много доволна. Парфюмите били хубави и трайни...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: август 13, 2009, 20:54:40 »

Много хора поръчват парфюми и козметика от тези сайтове
http://www.fragrancedirect.co.uk/Fragrance/icat/fragrance
^ тук е обяснено колко излиза доставката http://www.fragrancedirect.co.uk/Delivery/Deliveries/page/delivery
http://oth.strawberrynet.com/perfume/
^тук козметиката се доставя безплатно,а на парфюмите се слага 10% върху стойността pleasantry
http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/sasa/home.jsp
^ доставка над 75$ е безплатна
Аз лично ако си купувам от България ще е от козметичен магазин,иначе бих заложила на интернет магазините които ви дадох,някак им имам по голямо доверие за качеството на неща от българските интернет магазини  blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: август 14, 2009, 13:01:02 »

Хихи,вече си помислих,че няма кой да ми отговори :girlhide:Добре,че случайно погледнах girl_wink
vilence ще съм ти много благодарна,ако ми обясниш на лични къде се намира това магазинче.
miss™ съгласна съм с теб,ама аз последните пъти се разочаровах тотално от няколко маркови парфюмерии,включително и от Бюти зона и вече имам чувството,че започнаха да продават ментета и те,като слагат оригиналните само на тестерите :\А няколко пъти си взимахме от такива "нелегални" места и бяха къде,къде по-трайни...Пък имам няколко дето обаче сега ми идват тежички,а искам да си взема 2 по-леки и свежи,но нали се сещате,че в момента предпочитам да дам 100-200 лв. за бебо,а не за себе си и някак ще ми е гузно,та затова питам за по-евтини girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: август 19, 2009, 20:28:47 »

Ето още един сайт за козметика,с безплатна доставка .... Feelunique
Aз вече направих една поръчка  blush има доста интересни предложения на много по ниски цени,отколкото се продават тук. Пише,че доставят от 3 до 5 дни.
 Тони,в този също има парфюми и цените им не са високи(на някои от тях де Wink ) good
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: август 20, 2009, 22:19:16 »

Miss-че, ще чакаме да кажеш отзиви като ти пристигне поръчката. И аз му хвърлих няколко погледа на този сайт и има доста добри оферти, сравнени с цените тук. А и щом е безплатна доставката, това вече си е направо супер. Айде и да не забравиш да се поФалиш. girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: септември 10, 2009, 00:01:36 »

Поръчката ми дойде много бързо,максимум 5 работни дни и беше при мен  yahoo Доволна съм от нещата,получават се в пощата и доставката е напълно безплатна. А с този код LFW10 - Save 10% Off Everything in The Hair Care Department from Feel Unique when using this Exclusive Voucher Code ... дава 10% отстъпка.
Поръчката и от Манго ми дойде  yahoo ,чрез посредник ми излезе 20-25 лв.(като в сумата,която платих беше вкл. и 8 лв.куриер) по евтино,отколкото ако бях я поръчала аз и беше дошла направо у дома.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines