Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:21:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А КАК СЕ РАЗБИРА ВАШИЯТ МЪЖ С ТЪЩАТА И ТЪСТА  (Прочетена 38107 пъти)
 
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 17, 2008, 10:02:28 »

И моето мило много добре се разбира с родителите ми. Той много уважава баща ми и се вслушва в неговите съвети. Най-хубавото е, че си помагат взаимно за много неща. Напоследък си разменят книги... А пък като седнат заедно на маса, няма ставане ви казвам. С мама също се разбират страхотно, чуват се от време на време и без мое знание  Wink Силно се надявам нещата да останат такива каквито са  good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 17, 2008, 10:23:19 »

как не съм я видяла тази темичка, абе те се обичат с майка и татко - наистина.
дори се шегуват един с друг, което е много показателно, чувстват се много близки. yahoo yahoo
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 17, 2008, 10:53:10 »

моето мило се разбира поне на този етап перфектно с майка ми и баща ми - даже понякога се засягам, че вниманието на родителите ми е насочено изцяло в него, да му угодят, да го поглезят, но не мисля, че е лошо, защото не искам да си преставям обратния вариант!!!  Wink blum
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 17, 2008, 11:01:45 »

Здравейте, и моето мило се разбира много добре с нашите.В началото беше много притеснен от баща ми, защото той е бивш военен и нали знаете митовете за тях, че са много строги и здраво командват положението, което всъщност не е така.Баща ми е много толерантен и добър и излиза от рамките , в които вписват военните.А за майка ми да не говоря тя направо като чуе за зет си и мед и капе от устата.И при милото е така много си ги обича и уважава.Даже на годежа ни майка ми му каза: " Ние с удоволствие ти я даваме" и аз я погледнах изненадана и й викам така лесно ли ще ме дадете, а тя се смее - " Ние знаем в какви ръце те даваме и затова.Много си го харесваме и знаем, че ще си щастлива с него"  yahoo Bravo
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 18, 2008, 11:51:41 »

Уаааааау, невероятно! Досега никой не се е оплакал - тази тема е от 4 стр., а темата за свекървата ... - 64! Защо ли? Wink
Наистина жените сме големи гадини, големи! В отношенията си една към друга. Може би защото се знаем какво представляваме (мрънкане, фасони) и затова някои майки са доста притеснени дали разлигавените синчета ги отглеждат достатъчно добре или лееееекичко ги тормозят и превъзпитават (което е тежка, непосилна и почти невъзможна задача). А майките на момичетата знаят, че са ги научили да се справят с всякакви ситуации и не се притесняват толкова. Нещо такова. Не че не са нащрек.
Моите родители в началото не харесваха много мъжа ми, защото беше мнооооооого ревнив, направо ме побъркваше sad Но въпреки това се държаха добре и приятелски с него. После той се кротна и сега нещата са наред, харесват се, говорят си и т.н.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 01, 2008, 17:57:19 »

Аз да си се похваля и моето мило се разбира чудесно с родителите ми, за което съм много благодарна. Той дори ми е казвал, че те страхотни хора, възпитали са ме чудесно и трябва да се гордея с тях (а аз така и правя  lol.
А баща ми винаги е искал да има и син и мойто мило му се явява нещо такова. Споделят си по мъжки, говорят си, пийват си, подкрепят се.. страхотен тандем са. За мен това е много важно - все пак те са хората, които те обичат и които ти обичаш. Най-добрият вариант е и те да се обичат помежду си. При мен се получи и това ме прави много щастлива  Dance2
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 09, 2008, 17:33:44 »

При нас положението е като при Sabina...като кажем, че отиваме на гости при моите родители и се започва едно звънене по телефона - какво обича, какво да му сготвим, с какво да го поглезим и т.н....а аз като кажа на мама, че ми се хапва нещо сготвено от нея / защото няма какво да се лъжем мама винаги готви най-вкусно/ и тя започва да увърта, че ставало бавно, че нямала част от продуктите... cray , но започнах да свиквам вече...
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 10, 2008, 08:46:37 »

И ние сме в групичката на разбиращите се зет-тъща girl_wink ! По същия начин, като се прибираме и тя пита какво обича той, какво иска, ама иска ли нещо по-специално! Ако пък с милото се сдърпаме за нещо, тя веднага ще каже че аз не съм права. pardon Много си го глези тоя зет, а ма и той все й угажда! Много си ги обичам и двамата! Flower
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 10, 2008, 09:03:06 »

При нас има кандидат-зет и кандидат-тъст и тъща,за сега се разбират много добре и даже на моменти,да не кажа винаги майка ми и приятелят ми са на едно мнение и винаги 'срещу' мен,но пък аз  не се сърдя,че много често пък кандидат свеки е на моя страна 'срещу' него.... Така,че при нас за сега<дай боже винаги> има еднакво '+' разбирателство както между него и моето семейство,така и между мен и семейството на приятеля ми give_rose
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 10, 2008, 09:53:46 »

..........аз забравих момичета да ви се оплача какво се случи на рождения ден на майка ми /тъщата /.... моя мъж и подари такава кошница с рози, каквато на мен не знам дали някога ще ми подари cray cray beating дори малко изревнувах...и го накарах да обещае пред всички , че и аз ще получа такава ...скоро
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 10, 2008, 10:05:28 »

И аз да се присъединя към групата на разбирателството  good Много съм щастлива, че бъдещия ми съпруг  blush се разбира с мойте родители. Угаждат му постоянно, само гледат да е нахранен и напоен  Wink  spiteful Но по-добре така отколкото да има неразбирателства  Cow-boy
« Последна редакция: април 10, 2008, 11:21:03 от fiamaa » Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 10, 2008, 22:12:41 »

Засега добре. Той е тих и притеснителен и не говори много като сме с тях, така че не е имало повод за конфликти досега.
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #57 -: май 15, 2008, 12:58:36 »

и аз няма да се цепя до тук написаното Wink,нашите и милото се разбират чудесно,даже понякога се шегувам че баща ми и милото са като баща и син,толкова си приличат и мислят еднакво,че не е за вярване Oh my ...
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 08, 2008, 08:30:20 »

разбират се направо великолепно :bravo:още от първия ден Bravo Bravo Bravo
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #59 -: август 08, 2008, 09:14:30 »

Вапреки, че жсе още не са официално тъща и зет, се разбират отлично. Ама те са една зодия и един асцендент и дайе доста често се съюзяват срещу мен, хихихи!   secret
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines