Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:55:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А КАК СЕ РАЗБИРА ВАШИЯТ МЪЖ С ТЪЩАТА И ТЪСТА  (Прочетена 38104 пъти)
 
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 23, 2007, 11:54:04 »

И при мен цари голямо разбирателство,хем живеем с татко.Аз много се радвам от този факт. DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 23, 2007, 12:02:35 »

И аз мога смао да се радвам на отношенията между милото и моите родители!!! Даже вчера милото отиде за малко до наще (без мен) и си бяха седнали на маса и си хапваха... красота..., аз по телефона контролирах положението!!! laugh
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 23, 2007, 12:04:45 »

Ех момичета, като чета забелязвам, че нашите родители се разбират чудесно с мъжте ни, за разлика от мненията в темата за свъкървата. Защо се получава така Oh my ...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 23, 2007, 12:06:51 »

Ех момичета, като чета забелязвам, че нашите родители се разбират чудесно с мъжте ни, за разлика от мненията в темата за свъкървата. Защо се получава така Oh my ...

Честно казано и аз това се чудя... Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 23, 2007, 12:21:11 »

Ех момичета, като чета забелязвам, че нашите родители се разбират чудесно с мъжте ни, за разлика от мненията в темата за свъкървата. Защо се получава така Oh my ...
да така е
аз го наричам майчина ревност, просто немогат да разберат че тяхните момченца са вече големи и трябва да имат собствен живот и да създадът семейство
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 23, 2007, 21:15:28 »

Не само това ,аз си мисля ,че друга причина е ,че са лишени от първото място. Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 23, 2007, 21:19:03 »

Не само това ,аз си мисля ,че друга причина е ,че са лишени от първото място. Girl_sing

Мдаааа, може и това да е!!! Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 25, 2007, 10:01:55 »

Не само това ,аз си мисля ,че друга причина е ,че са лишени от първото място. Girl_sing
оооо дааааааааа определено и това го има на 100%
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 31, 2007, 18:58:02 »

Мойто мило много добре се разбира с майка ми и баща ми, въпреки че не му харесвакак моя баща ме командва понякога. Майка ми също много го харесва. Криси говори малко български и общо взето си носи речник и успяват да се разберат.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #39 -: януари 15, 2008, 13:00:55 »

Моят мил обожава майка ми, а тя него- два пъти повече. Понякога си звънят да се чуят без моето участие или присъствие! Милото целува майка ми по няколко пъти на ден, когато сме на гости или тя е дошла при нас, а тя постоянно го пита искаш ли това, яде ли ти се онова. good Даже сега като си бяхме в Монтана за празниците и после като се прибрахме, милото ми заяви, че не му било хубаво тука, не съм го била глезела като майка ми! Oh my ... Той обича да й дава съвети за разни неща, от които разбира, никога нищо не й е отказал, а тя пък вече се научи какво обича да хапва и винаги го приготвя. А как го залива с подаръци... и той много държи на нея пък да купуваме хубави подаръци.
Мога само да се надявам това разбирателство да е винаги толкова силно! good
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #40 -: януари 15, 2008, 13:15:45 »

Аз имам по малка сестра която се омъжи първа и случи на чудесен мъж ,а за родителите ми прекрасен зет наистина вече 4 години сестра ми и зет ми живеят в нашата къща ,но на друг етаж и до сега да чукна на дърво не са се спречкали дори.Аз се омъжих миналото лято и в началото нашите си го харесаха мъжа ми още като им го показах на снимка по късно като се запознаха той им направи толкова добро впечетление ,че баща ми сега с кеф си казва на всички , че е случил и с 2мата зетя.Разбират се чудесно дано да продължи така.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 15, 2008, 13:25:28 »

Нашите също много харесват милото, разбират се добре и до сега не са имали нито конфликти, нито противоречия, да чукна на дърво да не стават такива работи. На всички ви пожелавам да има разбиратество между половинките ви и родителите ви!
Активен
tigri
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #42 -: януари 15, 2008, 14:36:46 »

Разбират се добре.Забелязвам, че в повечето случай  родителите на момичето се разбират  с мъжете ни, за разлика от свекървата.  diablo Защо ли???  crazy
И аз досега не съм чула някой мъж да нарича родителите на съпругата си  "мамо и татко"  bad
А те са нейни родители.Но понеже са негови родители, тя да ги нарича "мамо и татко"?Традиции ли...Как ли пък не!  tease
Традициите не бяха това,което са!  diablo yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 15, 2008, 15:55:07 »

чак сега я виждам тази темичка!!милото обожава майка ми и тя него като го види и не спира да го гали и прегръща и целува!!очудващо е но го приема като нейно дете много го обича и все за него пита милата така се радвам че са и такива чуствата!!
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 16, 2008, 22:30:11 »

Моите двама мъже се разбират без проблеми.Но аз съм виновна,че баща ми е взел малко страха на милото,в началото,за да го респектирам често го плашех с бъдещия тъст.И сега като,че ли малко се притеснява от него...Тъща поне моя приятел си няма,трябва да черпи много за това girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines