Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:14:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А КАК СЕ РАЗБИРА ВАШИЯТ МЪЖ С ТЪЩАТА И ТЪСТА  (Прочетена 38116 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 11, 2007, 20:07:40 »

Абе разбират се ,но защото не живеем заедно!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 11, 2007, 20:11:14 »

Абе разбират се ,но защото не живеем заедно!
определено си права, fiibi   good  твърдо подкрепям тезата, че да се разбират родителите ( и на двете страни) с младото семейство, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да живеят отделно. Дори ние като се изнасяхме имаше възможност той да дойде при мен с нашите, но аз категорично отказах. Казах, че или ще живеем отделно от родителите, или няма въобще да се изнасяме  smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 11, 2007, 20:15:59 »

нашите също се разбират с милото,с татко винаги чепкат някой футболен тим,а мама само гледа да го тъпче.и тъй единият се грижи да има за пиене,а  другият за ядене laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 12, 2007, 00:14:41 »

но наистина родителите на момичетата са по-толерантни

Напълно съм съгласна с това. На нашите това ще им е втори зет и направо го убожават. Особено майка ми, щото освен това и е адаш. Сестра ми и тя направо си умира за него, а пък с мъжа на сестра ми са си просто лика прилика. Много добри баджанашки отношения, ама това е друга тема..... Хей аз що не взема да отворя една тема за баджанаците, а? Какво ще кажете?

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 12, 2007, 03:00:38 »

Моите родители броят дните докато милото си дойде!На всяко 11 число му се обаждат и му казват:Остана един месец по-малко! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 12, 2007, 19:30:44 »

Моето мило и родителите ми се разбират прекрасно и много се обичат и уважават, за което много се радвам!!! Bravo
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 14, 2007, 14:46:16 »

Според мен отношението на нашите родители към мъжлетата ни зависят и от отношенията помежду ни!!!Ако ние обичаме и уважаваме нашите мъже,то и родителите ни ще го обичат и уважават,но ако не е така, то майките и бащите ни веднага beating beating beating
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 15, 2007, 22:18:00 »

Ех,че хубава тема.....Моят бъдещ съпруг от край време/около 6 години вече/ е любимец на моята майка-наистина много се уважават и разбират.Тя дава всичко за него/дори и мен blush/,а той не съвсем всичко за нея,но наистина я гледа и много уважава.Сега майка ми ще постъпва за операция в болницата и той настоява ние да я закараме и да се погрижим за нея.Ние сме в Русе,а тя ще е в клиника в Плевен.Общо взето приказката "зет като мед" е при нас и дано продължи.Засега живеем у дома,но ако се изместим тя остава сама и няма да й е много приятно и тогава евентуално ще има дразги,но временни.Ох пак стана дълго
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 16, 2007, 07:26:16 »

Нашите като виждат, че момчето е свястно, отговорно и се държи добре с мен и сме щастливи, какъв може да им бъде проблема с него.Вярно е по-горе написаното че отношението на родителите ни към момчетата ни зависи от отношението на самата двойка един към друг.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 16, 2007, 08:27:17 »

моя ме пита"Мога ли да им казвам мама и тати?' laugh
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 16, 2007, 08:34:38 »

Стига бе!!! Аз съм дала строго вето на всякакви такива неща от рода на аз да викам на неговите мамо и татко а той на моите /недай си боже да го чуя аз или те/ да им вика бабо и дядо. Караме си по емина, аз поне, на него му неудобно, ама аз си ги плещя направо.А ти какво му отговори?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 16, 2007, 08:48:00 »

той на бъзик, сигурно на майка си не казва мамо, та на мойте ли?
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 16, 2007, 15:10:52 »

Аз честно да ви кажа досега не съм чула някой мъж да нарича родителите на съпругата си "мамо и татко" crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 16, 2007, 17:27:44 »

Аз честно да ви кажа досега не съм чула някой мъж да нарича родителите на съпругата си "мамо и татко" crazy

Мъжа на сестра ми вика на майка ни "мамо", а на баща ни по име. Странно, но факт. явно всеки както си го чувства.  pardon
Активен
elena88
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #29 -: май 17, 2007, 15:51:05 »

Милото много добре се разбира още от пърчия ден и с тъщата и с тъста Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines