Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 03:59:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А КАК СЕ РАЗБИРА ВАШИЯТ МЪЖ С ТЪЩАТА И ТЪСТА  (Прочетена 38106 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« -: май 11, 2007, 12:15:58 »

Не видях има ли такава тема, но щом коментираме как ние се разбираме със свъкървите, ми хрумна да кажете как вашите момчета се разбират с вашите родители, т.е. техните тъстови и най-вече ТЪЩИ laugh
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 11, 2007, 12:18:26 »

Та като повдигнах този въпрос, е редно и да кажа как е при нас. Моите родетили много харесват моето мило и винаги са на негова страна, особено майка. Винаги него защитават, все за него да има и т.н. И той много обича моята майка, направо мед им капе от устата като заговорят един за друг hysteric
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #2 -: май 11, 2007, 12:27:43 »

"Зет кат мед" -казали са го хората и мисля че важи в пълна сила.За снахата няма да казвам,има друга тема.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 11, 2007, 13:11:53 »

И при нас е така!!!Нашите умират за него girl_in_love,а пък мама постоянно му купува някакви неща!!!И той много ги уважава и много им помага!!!Немога да се оплача в това отношение!!!Много се радвам,че се обичат и разбират и се надявам винаги да е така!!! danceg
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 11, 2007, 16:45:56 »

ооооооо моят се разбира много добре с майка ми-разменят постоянно някакви готварски рецепти,все за нещо намират приказка,а с баща ми най им върви лафа на маса и на чашка blum
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 11, 2007, 16:47:32 »

мойте родители са влюбени в милото, обожават го, което мнгоо ме радва

постоянно това за Данката(така му викат), онова за Данката а за мене, но много се радвам че е така
по-хубаво от това родителите ни да харесват нашите мъжлета няма DANCE
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 11, 2007, 16:49:10 »

даааа *THUMBS*добре че сме уцелили тази комбинация,че иначе тези приказки за тъщите hysteric
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #7 -: май 11, 2007, 16:50:18 »

Хехе, ами какво да кажа--срещали са се само 2 пъти (но единия път беше за по-дълга ваканцийка в БГ). Разбират се чрез моя превод.  laugh Но след като се върнахме с половинката тук, един ден той ми каза "Липсват ми родителите ти и БГ" и на мен ми стана много мило. А сега ги чака с голямо нетърпение да дойдат за сватбата след 2 седмици.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 11, 2007, 16:51:47 »

май тук няма някой който да даде за пример своята половинка и лошата тъща.......тази комбинация pleasantry
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 11, 2007, 16:56:10 »

май тук няма някой който да даде за пример своята половинка и лошата тъща.......тази комбинация pleasantry
явно това е отминало с течение на годините
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 11, 2007, 19:52:21 »

О по тая тема и аз да добавя.Ние като ходим на гости при нашите започват да се приготвят едни баници едни чудесии.И все ми се карат:"Не му брой ракиите на момчето  laugh,не му се карай  beating,остави го да яде"!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 11, 2007, 19:55:09 »

И моето момче се разбира много добре с родителите ми, но все пак според мен има значение, че те са и доста по-млади от неговите. Той ми е казвал, че се чувства добре в тяхната компания  DANCE
 аз смятам, че родителите на момичето винаги са по-толерантни и разбрани ( ще ме извиняват нашите момчета, но  pardon )
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 11, 2007, 20:03:39 »

Ох, какви ли свекърви ще сме и ние след време  diablo diablo diablo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 11, 2007, 20:04:27 »

може да са добре засега, danceg а иначе с времето всеки си показва рогата! Cray
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 11, 2007, 20:06:42 »

ААААААААА ние за толкова време каквото е имало сме си го показали, но наистина родителите на момичетата са по-толерантни
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 11, 2007, 20:07:40 »

Абе разбират се ,но защото не живеем заедно!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 11, 2007, 20:11:14 »

Абе разбират се ,но защото не живеем заедно!
определено си права, fiibi   good  твърдо подкрепям тезата, че да се разбират родителите ( и на двете страни) с младото семейство, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да живеят отделно. Дори ние като се изнасяхме имаше възможност той да дойде при мен с нашите, но аз категорично отказах. Казах, че или ще живеем отделно от родителите, или няма въобще да се изнасяме  smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 11, 2007, 20:15:59 »

нашите също се разбират с милото,с татко винаги чепкат някой футболен тим,а мама само гледа да го тъпче.и тъй единият се грижи да има за пиене,а  другият за ядене laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 12, 2007, 00:14:41 »

но наистина родителите на момичетата са по-толерантни

Напълно съм съгласна с това. На нашите това ще им е втори зет и направо го убожават. Особено майка ми, щото освен това и е адаш. Сестра ми и тя направо си умира за него, а пък с мъжа на сестра ми са си просто лика прилика. Много добри баджанашки отношения, ама това е друга тема..... Хей аз що не взема да отворя една тема за баджанаците, а? Какво ще кажете?

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 12, 2007, 03:00:38 »

Моите родители броят дните докато милото си дойде!На всяко 11 число му се обаждат и му казват:Остана един месец по-малко! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 12, 2007, 19:30:44 »

Моето мило и родителите ми се разбират прекрасно и много се обичат и уважават, за което много се радвам!!! Bravo
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 14, 2007, 14:46:16 »

Според мен отношението на нашите родители към мъжлетата ни зависят и от отношенията помежду ни!!!Ако ние обичаме и уважаваме нашите мъже,то и родителите ни ще го обичат и уважават,но ако не е така, то майките и бащите ни веднага beating beating beating
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 15, 2007, 22:18:00 »

Ех,че хубава тема.....Моят бъдещ съпруг от край време/около 6 години вече/ е любимец на моята майка-наистина много се уважават и разбират.Тя дава всичко за него/дори и мен blush/,а той не съвсем всичко за нея,но наистина я гледа и много уважава.Сега майка ми ще постъпва за операция в болницата и той настоява ние да я закараме и да се погрижим за нея.Ние сме в Русе,а тя ще е в клиника в Плевен.Общо взето приказката "зет като мед" е при нас и дано продължи.Засега живеем у дома,но ако се изместим тя остава сама и няма да й е много приятно и тогава евентуално ще има дразги,но временни.Ох пак стана дълго
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 16, 2007, 07:26:16 »

Нашите като виждат, че момчето е свястно, отговорно и се държи добре с мен и сме щастливи, какъв може да им бъде проблема с него.Вярно е по-горе написаното че отношението на родителите ни към момчетата ни зависи от отношението на самата двойка един към друг.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 16, 2007, 08:27:17 »

моя ме пита"Мога ли да им казвам мама и тати?' laugh
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 16, 2007, 08:34:38 »

Стига бе!!! Аз съм дала строго вето на всякакви такива неща от рода на аз да викам на неговите мамо и татко а той на моите /недай си боже да го чуя аз или те/ да им вика бабо и дядо. Караме си по емина, аз поне, на него му неудобно, ама аз си ги плещя направо.А ти какво му отговори?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 16, 2007, 08:48:00 »

той на бъзик, сигурно на майка си не казва мамо, та на мойте ли?
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 16, 2007, 15:10:52 »

Аз честно да ви кажа досега не съм чула някой мъж да нарича родителите на съпругата си "мамо и татко" crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 16, 2007, 17:27:44 »

Аз честно да ви кажа досега не съм чула някой мъж да нарича родителите на съпругата си "мамо и татко" crazy

Мъжа на сестра ми вика на майка ни "мамо", а на баща ни по име. Странно, но факт. явно всеки както си го чувства.  pardon
Активен
elena88
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #29 -: май 17, 2007, 15:51:05 »

Милото много добре се разбира още от пърчия ден и с тъщата и с тъста Bravo
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 23, 2007, 11:54:04 »

И при мен цари голямо разбирателство,хем живеем с татко.Аз много се радвам от този факт. DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 23, 2007, 12:02:35 »

И аз мога смао да се радвам на отношенията между милото и моите родители!!! Даже вчера милото отиде за малко до наще (без мен) и си бяха седнали на маса и си хапваха... красота..., аз по телефона контролирах положението!!! laugh
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 23, 2007, 12:04:45 »

Ех момичета, като чета забелязвам, че нашите родители се разбират чудесно с мъжте ни, за разлика от мненията в темата за свъкървата. Защо се получава така Oh my ...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 23, 2007, 12:06:51 »

Ех момичета, като чета забелязвам, че нашите родители се разбират чудесно с мъжте ни, за разлика от мненията в темата за свъкървата. Защо се получава така Oh my ...

Честно казано и аз това се чудя... Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 23, 2007, 12:21:11 »

Ех момичета, като чета забелязвам, че нашите родители се разбират чудесно с мъжте ни, за разлика от мненията в темата за свъкървата. Защо се получава така Oh my ...
да така е
аз го наричам майчина ревност, просто немогат да разберат че тяхните момченца са вече големи и трябва да имат собствен живот и да създадът семейство
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 23, 2007, 21:15:28 »

Не само това ,аз си мисля ,че друга причина е ,че са лишени от първото място. Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 23, 2007, 21:19:03 »

Не само това ,аз си мисля ,че друга причина е ,че са лишени от първото място. Girl_sing

Мдаааа, може и това да е!!! Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 25, 2007, 10:01:55 »

Не само това ,аз си мисля ,че друга причина е ,че са лишени от първото място. Girl_sing
оооо дааааааааа определено и това го има на 100%
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 31, 2007, 18:58:02 »

Мойто мило много добре се разбира с майка ми и баща ми, въпреки че не му харесвакак моя баща ме командва понякога. Майка ми също много го харесва. Криси говори малко български и общо взето си носи речник и успяват да се разберат.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #39 -: януари 15, 2008, 13:00:55 »

Моят мил обожава майка ми, а тя него- два пъти повече. Понякога си звънят да се чуят без моето участие или присъствие! Милото целува майка ми по няколко пъти на ден, когато сме на гости или тя е дошла при нас, а тя постоянно го пита искаш ли това, яде ли ти се онова. good Даже сега като си бяхме в Монтана за празниците и после като се прибрахме, милото ми заяви, че не му било хубаво тука, не съм го била глезела като майка ми! Oh my ... Той обича да й дава съвети за разни неща, от които разбира, никога нищо не й е отказал, а тя пък вече се научи какво обича да хапва и винаги го приготвя. А как го залива с подаръци... и той много държи на нея пък да купуваме хубави подаръци.
Мога само да се надявам това разбирателство да е винаги толкова силно! good
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #40 -: януари 15, 2008, 13:15:45 »

Аз имам по малка сестра която се омъжи първа и случи на чудесен мъж ,а за родителите ми прекрасен зет наистина вече 4 години сестра ми и зет ми живеят в нашата къща ,но на друг етаж и до сега да чукна на дърво не са се спречкали дори.Аз се омъжих миналото лято и в началото нашите си го харесаха мъжа ми още като им го показах на снимка по късно като се запознаха той им направи толкова добро впечетление ,че баща ми сега с кеф си казва на всички , че е случил и с 2мата зетя.Разбират се чудесно дано да продължи така.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 15, 2008, 13:25:28 »

Нашите също много харесват милото, разбират се добре и до сега не са имали нито конфликти, нито противоречия, да чукна на дърво да не стават такива работи. На всички ви пожелавам да има разбиратество между половинките ви и родителите ви!
Активен
tigri
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #42 -: януари 15, 2008, 14:36:46 »

Разбират се добре.Забелязвам, че в повечето случай  родителите на момичето се разбират  с мъжете ни, за разлика от свекървата.  diablo Защо ли???  crazy
И аз досега не съм чула някой мъж да нарича родителите на съпругата си  "мамо и татко"  bad
А те са нейни родители.Но понеже са негови родители, тя да ги нарича "мамо и татко"?Традиции ли...Как ли пък не!  tease
Традициите не бяха това,което са!  diablo yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 15, 2008, 15:55:07 »

чак сега я виждам тази темичка!!милото обожава майка ми и тя него като го види и не спира да го гали и прегръща и целува!!очудващо е но го приема като нейно дете много го обича и все за него пита милата така се радвам че са и такива чуствата!!
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 16, 2008, 22:30:11 »

Моите двама мъже се разбират без проблеми.Но аз съм виновна,че баща ми е взел малко страха на милото,в началото,за да го респектирам често го плашех с бъдещия тъст.И сега като,че ли малко се притеснява от него...Тъща поне моя приятел си няма,трябва да черпи много за това girl_wink
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 17, 2008, 10:02:28 »

И моето мило много добре се разбира с родителите ми. Той много уважава баща ми и се вслушва в неговите съвети. Най-хубавото е, че си помагат взаимно за много неща. Напоследък си разменят книги... А пък като седнат заедно на маса, няма ставане ви казвам. С мама също се разбират страхотно, чуват се от време на време и без мое знание  Wink Силно се надявам нещата да останат такива каквито са  good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 17, 2008, 10:23:19 »

как не съм я видяла тази темичка, абе те се обичат с майка и татко - наистина.
дори се шегуват един с друг, което е много показателно, чувстват се много близки. yahoo yahoo
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 17, 2008, 10:53:10 »

моето мило се разбира поне на този етап перфектно с майка ми и баща ми - даже понякога се засягам, че вниманието на родителите ми е насочено изцяло в него, да му угодят, да го поглезят, но не мисля, че е лошо, защото не искам да си преставям обратния вариант!!!  Wink blum
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 17, 2008, 11:01:45 »

Здравейте, и моето мило се разбира много добре с нашите.В началото беше много притеснен от баща ми, защото той е бивш военен и нали знаете митовете за тях, че са много строги и здраво командват положението, което всъщност не е така.Баща ми е много толерантен и добър и излиза от рамките , в които вписват военните.А за майка ми да не говоря тя направо като чуе за зет си и мед и капе от устата.И при милото е така много си ги обича и уважава.Даже на годежа ни майка ми му каза: " Ние с удоволствие ти я даваме" и аз я погледнах изненадана и й викам така лесно ли ще ме дадете, а тя се смее - " Ние знаем в какви ръце те даваме и затова.Много си го харесваме и знаем, че ще си щастлива с него"  yahoo Bravo
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 18, 2008, 11:51:41 »

Уаааааау, невероятно! Досега никой не се е оплакал - тази тема е от 4 стр., а темата за свекървата ... - 64! Защо ли? Wink
Наистина жените сме големи гадини, големи! В отношенията си една към друга. Може би защото се знаем какво представляваме (мрънкане, фасони) и затова някои майки са доста притеснени дали разлигавените синчета ги отглеждат достатъчно добре или лееееекичко ги тормозят и превъзпитават (което е тежка, непосилна и почти невъзможна задача). А майките на момичетата знаят, че са ги научили да се справят с всякакви ситуации и не се притесняват толкова. Нещо такова. Не че не са нащрек.
Моите родители в началото не харесваха много мъжа ми, защото беше мнооооооого ревнив, направо ме побъркваше sad Но въпреки това се държаха добре и приятелски с него. После той се кротна и сега нещата са наред, харесват се, говорят си и т.н.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 01, 2008, 17:57:19 »

Аз да си се похваля и моето мило се разбира чудесно с родителите ми, за което съм много благодарна. Той дори ми е казвал, че те страхотни хора, възпитали са ме чудесно и трябва да се гордея с тях (а аз така и правя  lol.
А баща ми винаги е искал да има и син и мойто мило му се явява нещо такова. Споделят си по мъжки, говорят си, пийват си, подкрепят се.. страхотен тандем са. За мен това е много важно - все пак те са хората, които те обичат и които ти обичаш. Най-добрият вариант е и те да се обичат помежду си. При мен се получи и това ме прави много щастлива  Dance2
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 09, 2008, 17:33:44 »

При нас положението е като при Sabina...като кажем, че отиваме на гости при моите родители и се започва едно звънене по телефона - какво обича, какво да му сготвим, с какво да го поглезим и т.н....а аз като кажа на мама, че ми се хапва нещо сготвено от нея / защото няма какво да се лъжем мама винаги готви най-вкусно/ и тя започва да увърта, че ставало бавно, че нямала част от продуктите... cray , но започнах да свиквам вече...
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 10, 2008, 08:46:37 »

И ние сме в групичката на разбиращите се зет-тъща girl_wink ! По същия начин, като се прибираме и тя пита какво обича той, какво иска, ама иска ли нещо по-специално! Ако пък с милото се сдърпаме за нещо, тя веднага ще каже че аз не съм права. pardon Много си го глези тоя зет, а ма и той все й угажда! Много си ги обичам и двамата! Flower
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 10, 2008, 09:03:06 »

При нас има кандидат-зет и кандидат-тъст и тъща,за сега се разбират много добре и даже на моменти,да не кажа винаги майка ми и приятелят ми са на едно мнение и винаги 'срещу' мен,но пък аз  не се сърдя,че много често пък кандидат свеки е на моя страна 'срещу' него.... Така,че при нас за сега<дай боже винаги> има еднакво '+' разбирателство както между него и моето семейство,така и между мен и семейството на приятеля ми give_rose
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 10, 2008, 09:53:46 »

..........аз забравих момичета да ви се оплача какво се случи на рождения ден на майка ми /тъщата /.... моя мъж и подари такава кошница с рози, каквато на мен не знам дали някога ще ми подари cray cray beating дори малко изревнувах...и го накарах да обещае пред всички , че и аз ще получа такава ...скоро
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 10, 2008, 10:05:28 »

И аз да се присъединя към групата на разбирателството  good Много съм щастлива, че бъдещия ми съпруг  blush се разбира с мойте родители. Угаждат му постоянно, само гледат да е нахранен и напоен  Wink  spiteful Но по-добре така отколкото да има неразбирателства  Cow-boy
« Последна редакция: април 10, 2008, 11:21:03 от fiamaa » Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 10, 2008, 22:12:41 »

Засега добре. Той е тих и притеснителен и не говори много като сме с тях, така че не е имало повод за конфликти досега.
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #57 -: май 15, 2008, 12:58:36 »

и аз няма да се цепя до тук написаното Wink,нашите и милото се разбират чудесно,даже понякога се шегувам че баща ми и милото са като баща и син,толкова си приличат и мислят еднакво,че не е за вярване Oh my ...
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 08, 2008, 08:30:20 »

разбират се направо великолепно :bravo:още от първия ден Bravo Bravo Bravo
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #59 -: август 08, 2008, 09:14:30 »

Вапреки, че жсе още не са официално тъща и зет, се разбират отлично. Ама те са една зодия и един асцендент и дайе доста често се съюзяват срещу мен, хихихи!   secret
Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 30, 2008, 18:14:47 »

Ами да, то и аз няма да кажа нещо по-различно от вас. Разбират се чудесно.  Bravo Дано така продължава и занапред
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #61 -: септември 02, 2008, 08:55:41 »

Чудесно си се разбират, да не им е уроки  smile Жоро просто боготвори баща ми и се допитва повече до него, отколкото до собствения си баща - било нещо по колата,  било по ремонтаджийски теми и прочие..майка ми я гледа в очите и казва "мамче,ти си пич"  Bravo
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 02, 2008, 12:18:31 »

Перфектно, много се обичат , те си ни знаят от деца заедно! Знам нашите колко си го харесват , а той тях също.Сега сме на седмото небе точно преди сватбата ни подариха кола , тъй като татко си взе нова! yahoo Аз нямам книжка , предпочитам все да ме возят blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 02, 2008, 16:39:19 »

Мчи кък - перфектно. Най ме радват като седнат да ядат в кухнята (аз понеже свършвам бързо и отивам да зяпам ТВ) и почнат да си обсъждат разни неща (включително и мен huhhuh.gif). Направо - отиде 2-3 часа.

Дано да продалжават все така да се разбират Bravo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 10, 2008, 08:28:29 »

За сега много добре! Надявам се така и да продължат нещата!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 29, 2008, 16:15:47 »

аххх...аз какво да кажа...ба6та ми сигурно обича повече зет си от колкото 6терката... beating
а и преди години о6те преди да се познавам с половинката са били приятели с ба6та ми и са се разбирали много добре...понеже работиха заедно... лудница някаква...после вече когато стана всичко ясно и ние двамката Dance2 ба6та ми бе6е на 7-то небе от 6тастие че сме заедно...с майка ми пък се разбират страхотно...не мога да кажа ло6а приказка...много си се глезят един на друг...и така...от това по хубаво няма  heart
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #66 -: септември 11, 2009, 23:22:28 »

 С удоволстви се "включвам" в тази тема, за която и не подозирах, че съществува. Благодаря на bubka за това "откритие". Моята тъща и моят тъст / последният вече покойник / са уникални като хора и като призвание. Хора земни и хора човечни. Отношението им към мен лично беше като към син. Аз самият в по късен етап също се отнесох към тях подобаващо като към собствени баща и майка. За съжаление обаче живота на човека се оказа нещо като много кратко "явление". Не ни достигнаха дните за един съвместен по-добър живот заедно. Тъстът ми бе стълба на едно нормално българско семейство. След неговата смърт нещата се завъртяха на 180 градуса. Причина - неговите внуци.
 Знаете ли, колко неудобно на мен лично ми е било да му кажа татко. Напълно разбирам всички снахи - аз се поставям на тяхното място и не одобрявам крайните мнения за това да наречеш някого "татко" или "майко" с чисто човешкото обръщение по задължение или по състояние. Всеки трябва да се отнася нормално с хората или по-точно близките около него по начин, който той счита за нормален. А да ли това е правилно - ще каже другата страна  и хората около Вас.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 12, 2009, 13:59:47 »

моя съпруг обича повече моите родители от колкото неговите собсвени и това на моменти си проличава с държанието му..навярно е нормално защото баща ми не е спирал да ни помага от първия миг на нашата връзка и винаги ни е бил подкрепа и материална и морална
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 13, 2009, 09:08:12 »

Мъжа ми и майка се разбират супер, не се виждат много често понеже живеем в различни държави, но като се видят майка само го глези и защитава, като цяло е на негова страна за всичко, ама и той като и каже майче мед му капе от устата, направо я разтапя  girl_wink ако имах баща и с него сигурно щеше да се разбира добре, такова ми е милото злато. Цялата рода са се влюбили в него, а недай си боже нещо да му се скарам, всички го защитават тцтцтц.
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 15, 2009, 09:02:37 »

няма такова глезене като тяхното... от годежът, който беше през януари, моите родители като го видят и просто мед им капе на сърцето... само се хвърчи насам-натам, готвят му се любимите неща, постоянно му купуват подаръци и през 10 мин слушам "намали телевизора, че зетя спи отатък, да не му пречиш..."  smile
той се кефи разбира се  Bravo в общи линии предпочита да сме на гости при моите родители, отколкото при неговите.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 16, 2009, 13:31:00 »

Разбират се повече от прекрасно, много се уважават и взаимно си помагат yahoo
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines