Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 03:58:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките - 4 част  (Прочетена 146763 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 18, 2009, 17:39:01 »

Благодаря ти! Нямам нищо против, даже ми е приятно, че съм дала идея  give_rose Препоръчвам ти и златаря ни, ако нямаш друг вариант  good
Ами аз съм от Пловдив, незнам дали ще мога да ползвам услугите на твоя в София
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 18, 2009, 18:33:38 »

ralichka Честито и от мен!Носете ги със здраве и много  обич до дълбоки старини и нека винаги да ви напомнят за любовта и щастието които са повода за тяхното закупуване.
ralichka___ , честито! Вашите са още по-красиви, отколкото модела!  Bravo Bravo
Много са сладурски. Целите ли са жълто злато? Имаш ли още снимки по отблизо или някъде има ли го модела в нета. girl_wink
Много ви благодаря!  give_rose Страшно ми е приятно да знам, че ви харесват  Girl_hide
Раличка, честито и от мен, много са красиви халките Bravo
ralichka___, като кажат думата "халка", точно твоята ми изниква в съзнанието! Страхотна е  Bravo Хайде с много здраве да ви съпътства  danceg
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 19, 2009, 11:27:19 »

Момичета, в събота ще обикаляме за халки, споделете къде в София има богат избор на готови халки( освен в Сватбен център София).Ние с милото трудно си взимаме съвпадащи почивни дни, той почива събота и неделя, за мен е абсурд да почивам тези дни, та едвам изкопчих една събота и ми се ще да се върнем с готови халки.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 19, 2009, 11:35:36 »

Имаше доста халки в West gold and silver, магазинът им е на Раковска точно до пряката, където ти писах, че е нашия златар  good
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: март 19, 2009, 13:41:45 »

Ние сме се спрели на класи4ески халки, но аз все пак искам да сложа на моята в горната част малко камъчета. Исками се да са поне толкова колко се вижда пръстена на ръката ми, а на тази част, която е към дланта ми да няма. Другото което ме притеснява е от толкова много камъчета, да не започнат да падат crazy а по практичния вариант е примерно 7 камъчета на края на халката  и толкова. Вие какво мислите, едното е много красиво с повече камъчета,а др с по малко е по-практично blush И има ли някой да е поръчвал от Скай сити на вторият етаж. Там ги харесахме нашите.  yahoo
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 19, 2009, 14:02:34 »

Няма начин камъчетата да паднат, защото (на моята халка) се захващат от двете страни със златото. То ляга отгоре върду тях
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #366 -: март 19, 2009, 14:17:04 »

Нашите халки също са от Скай Сити - NIXA - и той е на втория етаж, но не знам дали за него говориш. Аз имам 3 камъчета и са захванати както Раличка казва -отгоре и отдолу - вътре в халката са. Но зависи от модела , има и такива, които не са захванати така. Многа съм доволна  от изработката на халките ни  -станаха страхотни.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 20, 2009, 13:30:34 »

Аз да се похваля - скоро и ние ще имаме халки! Много се радвам, най-накрая yahoo! В крайна сметка ще са такива, каквито исках. На мен халката ми лепна, затова поръчахме само на мъжо. И за наш късмет ще се впишем в поръчката, която магазинът ще прави тези дни, и затова халката ще пристигне за около седмица, вместо за месец danceg. Голям късмет извадихме. Ама аз съм голяма патка, защото магазинът ми беше точно под носа, ама аз не, няма да влизам, защото ми се вижда лъскав и съм си внушила, че е скъпо. Добре, че една колежка ме завлече там и се оказа, че изобщо не е така. Голяма съм тиква. Но важното е, че сега вече всичко е наред и няма повече да се тормозя какво да си вземем. Като си ги вземем, ще ги снимам и ще ви ги покажа smile.
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 20, 2009, 22:08:01 »

Момичета, само да кажа, че днес бяхме решили да поръчаме нашите халки и хоп Златото скочило на 48 лв грама.... Така че ако ви предстои поръчка действайте, че явно продлжава да се покачва.
Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #369 -: март 20, 2009, 23:13:57 »

Момичета, помагайте!
Чувала съм, че е хубаво в халките да има старо злато, т.е. носено от някого. Затова майка ми помоли дядо ми да даде халката на баба(за мой късмет точно класическата халка, която искам). Проблема е, че ми е доста широка.
Някой знае ли къде могат да я стеснят и с наше злато да се направи още една?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 21, 2009, 00:36:35 »

Стесняването винаги личи,поне така ми казаха на мен.Може да се разширява,но стесняването личи
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 21, 2009, 09:10:13 »

Аз да кажа по темата за пожълтяващото бяло злато.

Бяло злато се получава като към жълто злато се прибавят определени премеси. 14 К бяло злато е с по-малко злато и затова си седи бяло. 18 К бяло злато е с повече злато и затова с времето пожълтява леко. Принципно и двата вида ги лъскат с родиево покритие за по-блестящ ефект, но именно при 18 К пръстени, когато то се поизтърка започва да си личи, че леко жълтенее. И винаги може да си върне белия въсшен вид с ново родиево покритие.

Не е въпрос до качество, а до количество злато. Пък ако сте си взели пръстен 18 К злато и не пожълтее леко, то тогава са ви поизмамили, а не обратното.  Girl_hide
Активен
rebeka_sch
Новак
*
Публикации: 12


Най-красивата шаферка.


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 21, 2009, 11:13:08 »

Момичета, само да кажа, че днес бяхме решили да поръчаме нашите халки и хоп Златото скочило на 48 лв грама.... Така че ако ви предстои поръчка действайте, че явно продлжава да се покачва.
Или ако имате време до сватбата изчакайте да минат абитуриентските балове,
златото традиционно поскъпва в този период.
Ние утре ще ходим да избираме и поръчваме,
а аз нямам абсолютно никаква идея какво искам huhhuh.gif
Знам само, че не искам много да жълтее.
Ще ги правим с наше злато един пръстен и жълтичка, та ако има поверие за старото злато ще го изпълним danceg
« Последна редакция: март 21, 2009, 11:58:11 от rebeka_sch » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: март 21, 2009, 11:51:45 »

момичета днес взехме годежния пръстен  *YAHOO*много е красив, притеснявам се да не ми е малко широк но ми дадоха гаранция 1 година и ще ми го стеснят безплатно, ако реша, поръчахме и халката на милото, моята не е готова още и двете ще станат на един път, ще ни ги гравират с ръкописен шрифт, изглежда много красиво, но милото иска само имената ни да пише без датата, ама като остарее и побелее и почне да забравя как ще си спомни кога имаме годишнина  give_rose
Активен
gogi_rogi
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #374 -: март 21, 2009, 13:59:33 »

А това са нашите халки.Не си личи много на снимката,но те са от жълто злато и само от външните страни има по една много тънка лента бяло злато.


* DSC_5139.jpg (44.63 KB, 398x296 - видяно 2385 пъти.)
« Последна редакция: март 21, 2009, 14:37:48 от gogi_rogi » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines