Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 11:32:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките - 4 част  (Прочетена 146816 пъти)
 
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 12, 2009, 19:51:40 »

Момичета, кажете ми вашето мнение за моите халки - фаворити. Това е женската:



А това е мъжката:

http://shop.bulgari.com/bulgari/us/product/product.jsp?prod=AN852423

На когото ги покажа, все не ги харесва :'(. Не приличали на сватбени халки, особено с този надпис и т.н., и т.н. Ох, кажете, че не знам вече какво да правя. То и не съм сигурна дали ще ги издиря, но ще пробвам. Днес намерих в един магазин, ама от жълто злато, а не го харесвам. Питах за поръчка, не можело beating. Аз вече станах досадна с тези халки, ама какво да направя, много ми е криво.
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #286 -: март 12, 2009, 19:52:26 »

 И понеже и аз съм на етап халки и си позволих да надникна във форума blush ви искам да ви каза че съм ви много благодарна . Girl_hide
¤ Enigma ¤страхотни са !!!
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 12, 2009, 19:56:48 »

да енигма много са хубави! (ние се венчахме с халки от китайски магазин),важното е вие двамата да си ги харесвате!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 12, 2009, 20:30:32 »

Момичета, благодаря за подкрепата, че имах нужда give_rose!
Тези, които смятам да си вземем са имитацийки и струват около 400 лв. Нямаме парички за оригиналите pardon. А най-хубавото е, че където ги намерих във Варна, грамът на златото е 40 лв., включително и на брачните халки yahoo
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 12, 2009, 20:33:01 »

Много са хубави, Енигма! Въобще не слушайте другите, ако питаш мен Wink Аз постоянно правя тази грешка и после съжалявам... така че слушайте само себе си  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 12, 2009, 21:01:48 »

Момичета, кажете ми вашето мнение за моите халки - фаворити. На когото ги покажа, все не ги харесва cray. Не приличали на сватбени халки, особено с този надпис и т.н., и т.н. Ох, кажете, че не знам вече какво да правя. То и не съм сигурна дали ще ги издиря, но ще пробвам. Днес намерих в един магазин, ама от жълто злато, а не го харесвам. Питах за поръчка, не можело beating. Аз вече станах досадна с тези халки, ама какво да направя, много ми е крив.
прекрасни са, важното е,че вие си ги харесвате.Модела е толкова стилен.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 12, 2009, 21:49:03 »

По принцип ми харесват халките, но за имитации...не знам, аз лично не бих си взела такива, не ми допада. Много е очевидно просто, както имитациите на Луи Вюитон например. Да са имитации на някаква марка без надписи и лого е по-добре според мен, но както си решите.
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 13, 2009, 16:49:54 »

Мен също ме дразнят как си правят реклама с тези надписи.
При нас също се получи така. От вътрешната страна, където са ни гравирани имената и датата, до тях е и логото на фирмата  diablo . Така се ядосах като ги видях, ама беше късно. Много се издразних!  beating
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 13, 2009, 16:51:35 »

Мен също ме дразнят как си правят реклама с тези надписи.
При нас също се получи така. От вътрешната страна, където са ни гравирани имената и датата, до тях е и логото на фирмата  diablo . Така се ядосах като ги видях, ама беше късно. Много се издразних!  beating
а коя беше фирмата?
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 13, 2009, 17:02:48 »

Фирмата е Valentin, имат магазин в Цум и на Витошка. Принципно годежния ми пръстен е от там и си харесахме и там халките  smile. Инъче съм довална от тях.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 13, 2009, 17:11:05 »

Това, за което говоря аз е различно. Едно е лого от вътрешната страна, което само ти си знаеш, че е там, а съвсем друго е върху цялата халка. То в случая няма лошо да го има, но като е имитация не върви според мен.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 13, 2009, 17:57:49 »

Мен също ме дразнят как си правят реклама с тези надписи.
При нас също се получи така. От вътрешната страна, където са ни гравирани имената и датата, до тях е и логото на фирмата  diablo . Така се ядосах като ги видях, ама беше късно. Много се издразних!  beating
не може ли да се заличи
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 13, 2009, 18:45:59 »

Разгледах темата и видях страхотни модели, но вчера като говорихме с милото стигнахме до решението халките ни да бъдат класически, изчистени с надпис отвътре на имената ни и датата. Говорихме и стигнахме до решението, че трябва да личи че това са халки,а не някакви халкоподобни пръстени. Май това ще бъде.
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 13, 2009, 18:50:18 »

¤ Enigma ¤ моля те кажи ми къде гледа халки на 40 лв грама във Варна да погледна и аз. Аз до сега минах през едни магазини по центъра от Черно море към козирката и цените бяха между 42-48 лв за грам. В един магазин Тринкетс цената е 45 лв на грам за едноцветни, но за двуцветни искат още 100 лв за комплект и така цената отива към 55 лв на грам. После се разходих по Пискюлиев към колхозния, там на едното място харесах халки с камъчета, но ми заявиха, че не може мъжката да е без , направо паднах, хич не приемам мъжка халка с камъчета  crazy, иначе там грама беше 42 лв. В друг магазин цената беше 50 лв за грам, а халките бяха пълна пародия, чуствах се като в магазин за дрехи от сорта на Ню Йоркър, т.е. 5 вида и от всички имали номера, само избираш и ти го дават, имат ги готови. На фона на тези цени, които ми обявиха ми стана много съмнително като ми обявиха в един магазин до пощата цена за грам 36-38 лв. Та така продължавам с обикалянето във Варна. Ако има друг от Варна нека да сподели наблюдението си. girl_wink
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 13, 2009, 19:35:15 »

Sisilla, магазинът се намира между пощата и "Дилайт". Не помня как се казваше, но по този ред има много магазини за дрехи. Аз днес ходих пак да нахалствам там този път с мъжо, но не можело да ми ги поръчат, предложиха ми да ги изработят, но щели да станат по-тежки и от девет кладенеца почнаха вода да ми носят. С две думи - ще се откажа от тези халки. Пък и в магазина имаше една жена, която се оплакваше, че пръстенът й от бяло злато бил от тях и се изтъркал за един месец. Аз го видях, направо беше станал медено червен sad. Така че не се знае пък като е по-евтино, дали няма да съжалява човек. Аз в крайна сметка май ще се преорентирам към "Сара Трейд". Просто нищичко не ми харесва по магазините.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines