Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:27:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките - 4 част  (Прочетена 146640 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 28, 2009, 16:02:17 »

благодаря ви, момичета smile
И на мен ми харесват много !  Bravo
А един въпрос - без камъчета ли сте ги направили?
моята е с 3 малки диаманта само
Mucito,  наистина са много фешънски Bravo Bravo Bravo


 Искам да ви попитам , по колко грама долу горе са ви халките?
моята е 7, на мъжо малко повече
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 28, 2009, 22:14:37 »

Да се похваля, че и ние си поръчахме халки...  danceg
От Сара трейд са... Ами обикаляхме и в София и в Стара Загора и навсякъде ни вадят по един поднос с халки и като не харесаме нищо ни подават каталога на Сара трейд... И преди няколко дена като пътувахме от Стара Загора за София решихме да се отбием... вече бяхме приели факта че халките ни ще са на тая фирма..та да ви разкажа... влизаме в Раковски, ама явно от грешната страна на града - едни дупки - като кратери, едни слхлупени къщурки, никъде ни един човек... сякаш сме в някое изоставено селище... лутахме се насам, натам и някакси стигнахме до една сградичка, на която пишеше САРА ТРЕЙД. Паркираме отпред, слизаме от колата и виждаме че всъщност мястото където са златата е едно малко (по-малко от гаражче) магазинче... Спогледахме се с милото и си казахме - "в какво се забъркахме?!" Ама все пак влезнахме вътре, и какво стана тааам  Oh my ... момичетата като взеха да вадят едни подноси с халки... ама мноого, свят да ти се завие... дори когато очаквахме вече да ни извадят все пак каталог със снимки... те продължиха с още халки... Спряхме се на няколко варианта и в един момент и двамата с милото спряхме погледите си на една... Сложих си я на пръста - залепна ми, и не само това - наистина почувствах че това е халката, която винаги съм искала, и която с радост ще нося през остатъка от живота си... Не я взехме, защото беше мостра, но поръчахме и след около седмица ще са готови!!  Girl_hide тогава ще ви ги покажа на живо, а сега само на снимкаа...
(само да кажа, че на живо е 100000 пъти по-красива, даже ако я бяхме видели само на снимка, а не на живо сигурно никога нямаше да се спрем на нея)
а, и на милото халката няма да има камъчета!

Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #392 -: март 28, 2009, 22:27:20 »

Момичета, въпроса може да ви се стори глупав, но на коя ръка се носят халките? Ние ги пробвахме на лявата, но после ми казаха, че се носят на дясната. А съм срещала и двете. Има ли някакво значение?
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 28, 2009, 22:29:16 »

Роси, страхотни са!!!  good
Това вашето си е бил чист късмет  give_rose , честито за красивите халки!
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 28, 2009, 23:15:02 »

Благодаря, Слънчо!  give_rose
Значи, аз знам че годежната халка се носи на безимения пръст на лявата ръка, защото той  бил свързан със сърцето... (нещо такова беше), а халки съм виждала само на дясна ръка, пак на безимения пръст. За последния също има едно китайско обяснение, ако някой се интересува може по-късно да го обясня (днес или утре).
Активен
Kosio
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #395 -: март 30, 2009, 10:58:36 »

В магазина на "Джулиани" да речем в мола в София а най добре на Ул. Раковски зашото са по любезни предлагат едни халки на някакъв немски дизайнер много са хубави, скъпички но хубави предлагат и лазерно гравиране проверете
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 30, 2009, 14:28:30 »

Здравейте, момичета  girl_wink

Някой може ли да ми даде съветче за магазин за брачни халки в Добрич, които могат да разботят и по снимка или които имат каталог на Сара Трейд. Много ще съм благодарна на всякакви предпожения. Нямам време да ходя и обикалям из Варна, защото ще съм в страната за малко.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #397 -: март 30, 2009, 14:34:01 »

Момичета, предполагам на тази фирма Сара Трейд цените на халките също зависи от грамажа...колко е грамът злато там???

Моят годежет пръстен се оказа, че май доста соленичко ни е излязъл...
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 30, 2009, 20:40:40 »

всяко злато се определя като на грам се гледа цената винаги е било така...цената е 41лв на грам
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #399 -: март 30, 2009, 20:47:17 »

Браво, значи сми прецакани. Но няма да се повтори с халките!
Благодаря, Лива!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 30, 2009, 20:48:43 »

зашо кой ви излъга за халките те ли...така пише на моята бележка а и аз питах като бяхме каква е..
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 30, 2009, 21:10:19 »

Има и магазини в които моделът просто струва една цена, независимо от размерa му. Тези които сме си харесали са така.
Но може би това е повече практика в чужбина. 
« Последна редакция: март 30, 2009, 21:16:26 от minalina » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 30, 2009, 21:11:30 »

Браво, значи сми прецакани. Но няма да се повтори с халките!
Благодаря, Лива!
вие колко дадохте за грам злато, защото цената в различните градове и на различните места е различна
аз гледах във велико търново на няколко места по 36, 39, а за определен модели по 50 лв. на грам
а в софия на патриарха гледах по 39 лв, по 55 лв, а нашите са по 45 лв грама от еспер но в момента имат 10% отстъпка за годежни пръстени и халки и ще ни излязат по-малко
тъкмо ще компенсират матрицата за моята халка, тя е по снимка и самата матрица ми излезе 100 лв
« Последна редакция: март 30, 2009, 21:15:00 от anbibian » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 30, 2009, 21:19:21 »

ами при нас грама е фиксиран става въпрос за 18 карата и за двете ни искаха 620лв
като са гравирани.. good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #404 -: март 30, 2009, 21:21:54 »

Не че са ни излъгали, а сами сме се прецакали, защото ние дадохме 49лв мисля за грам още миналата година. И сега като гледам май за тогава си е било доста. Все пак щом тази година може да се намери за по 40лв, за миналата година е трябвало малко повече да търсим. Иначе нашият магазин беше в подлеза на Шератон, но сега го махнаха заради строежа. Забравих как се казваше фирмата.

Иначе си има сертификат пръстена.


Сега разгледах сайта на Сара Трейд и си харесах 2 модела. Кажете някое друго име - да прегледам и техните халки.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines