Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:08:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за гражданския брак ...  (Прочетена 171905 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 13, 2009, 11:08:52 »

Ние смятаме да сме само с родителите.
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 13, 2009, 11:16:27 »

А ние мислим да сме с изнесен ритуал и накрая като свърши, агентката ми да упъти хората към ресторанта... така ще избегнем тези поздравления, защото и двамата с милото не разбираме защо трябва сто пъти да ни честитят?! нали в ресторанта по време на наздравицата пак се прави същото - "Честито, бла бла" , "Мерси"...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 13, 2009, 11:19:11 »

Аз го знам Младоженци, Кумове, Родители и толкова (не че това е малко де  angry ).
И на мен не ми харесва тази част, а после като я гледам на диска - съвсем не ми харесва. Дори си мисля да помоля оператора да не я снима и слага въобще  nea
rosi09, и аз така мислех да направя, и ние ще сме с изнесен; но при нас пък се оказа, че след църквата имало почерпка (т.е. това с бонбоните) и сигурно ще е там. Освен ако не измисля как да го пропуснем  blush
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #408 -: март 13, 2009, 11:32:10 »

rosi09 вариантът ти е страхотен. Това би било перфектно! И на мен поздравленията в редичка са ми малко протоколни. Чудя се дали, ако нямаме след църковния като вас, а само в ресторанта, дали няма пък родителите на милото да се обидят, че не са получили поздравления. Може би трябва да обсъдя възможността да нямаме поздравления с него и ако се съгласи, че няма проблем, напълно да изчистя този момент.

bubka , относно почерпката ми хрумна следното. Махаш поздравленията и пускаш шафери и шаферки с подносчетата и кошничките между гостите, а вие, докато бъдат почерпени всички, се щракате около черквата само двамцата. И без това преди да започнат снимките с гостите има един момент, в който повечето са като мухи без глави и се обикалят един друг и си приказват. Та може и почерпката да е тогава.

Аз не исках да изхвърля изцяло поздравленията именно заради почерпката, защото в нашата ще има едни много специални изненадки и държа гостите да се почерпят на всяка цена от тях. Хихихи. Но ето че сега ми хрумна тази идея и вероятно ще се самовъзползвам от нея.  Girl_hide

Много ви благодаря за бързите отговори!  give_rose
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 13, 2009, 22:12:28 »

Момичета, само внимавайте наистина накой от родителите да не се обиди, че няма да бъде поздравен. Иначе относно филма - ами на нашия изобщо не го сложихме това, защото не мисля, че бих го гледала изобщо. Операторът нямаше претенции, дори сам предложи.
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 30, 2009, 22:01:20 »

А някои може ли да ми каже дали може да се смени ритуала - ще поясня - като се записвахме в граджанстовото във Варна избрахме класчески ритуал, но сега искаме да го сменим с битов. Някой знае ли дали е възможно, аз мисля че не трябва да е проблем но все пак на някой случвало ли му се е
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 31, 2009, 09:20:04 »

Новата тема за гражданският брак е ТУК
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines