Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:07:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 172327 пъти)
 
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #480 -: март 29, 2009, 22:55:20 »

Здравейте момичета!Наистина голям спор сте завихрили,от толкова много работа не ми остава време за форума,но пък се радвам,че го има.Въпреки,че мойта отдавна мина аз следя форума от известно време и добре че го направих...ето моята най-добра приятелка се жени на 30.05 и ми се наложи да й  помагам с организацията на сватбата.Изучих всички и всичко за кратко време и се оказа,че съм имала много приятели ,които са в този бранш.Чудна помощ ми дойдоха!!!Гледам,че отъня гори + и - за сватбените агенции.Аз съм за 100% използване на сватбена агенция,все пак сме 21 век и хората нямат почти никаква възможност да организират сватбите си!А за мошениците всички сте изказали мнение,така че...няма смисъл да повтарям.За горе-споменатите агенции имам вече впечатления и те  в + ЗАСЕГА за Нина Стил и агентките от нея.Лили си избра тази агенция заради отношението към нас като отидохме при тях.Препоръча ни я мойта кума,чиято сватба Нина Стил е организирала.Не съм знаела,че е тази агенция,по простата причина ,че никога не съм се интересувала.Но пожелавам успех на всички бъдещи булки,възползвали се от Агенцията и на нас_или по-скоро на моята Лили. girl_wink
« Последна редакция: март 29, 2009, 23:00:34 от salasar » Активен
milen4e
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #481 -: март 30, 2009, 20:51:43 »

Здравейте момичета,надявам се да намеря помощ и добър съвет! Наближава моят ден-този за който съм мечтала цял живот,но с наближаването му аз ставам все по-притеснена.Сега разбирам,че не бих се справила сама с цялата организация,искам всичко да е идеално-а за да бъде, имам нужда от помощ по организацията и координацията на нещата.Моето момче ми даде пълна свобода на действие и аз започвам да творя,но не бих се справила без вашите добри съвети.....
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: март 30, 2009, 20:53:57 »

аз мисля че тук сме написали много неща които ще са ти в полза give_rose
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #483 -: март 30, 2009, 21:01:47 »

аз започвам да творя,но не бих се справила без вашите добри съвети.....

добре дошла Миленче.... спокойно... чети... тук толкова информация има.... неизчерпаем източник... ако има нещо пиши... тук сме за да си помагаме и съветваме...   danceg аз сама си правя всичко... само координацията в деня на сватбата ще поверя в ръцете на агентка
Активен
milen4e
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #484 -: март 30, 2009, 21:11:04 »

как се спря на конкретна агентка,разглеждайки видях,че има толкова много агенции-още съм нова тук,не съм ориентирана и опипвам почвата ?
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: март 30, 2009, 21:15:28 »

избираш като се срешнеш с човека очи в очи и разбираш дали това е твоя или не ако не продължаваш, ако да се спираш.. good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: март 30, 2009, 21:19:11 »

Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines